Skocz do zawartości

Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Tylko ze ten sprzedawca od zaciskow ma jeszcze tarcze i calosc pusci podobno za 4k. Mozliwe ze taniej.

Jak widac na zdjeciach sa tam klocki.

Jedyny minus ze przednie zaciski sa na 340mm ale chyba mozna wyszlifowac je na 348 ktore masz teraz.

Plus taki ze na zime wejda 17 a nie 18 i to tylko te z wieksza srednica wewnetrzna z f30

Co do oslon - zostaja te co mamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mariusz pochwal się nowym zakupem :cool2: ,poprostu rozwalasz mi system swoimi modami :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze ten sprzedawca od zaciskow ma jeszcze tarcze i calosc pusci podobno za 4k. Mozliwe ze taniej.

Jak widac na zdjeciach sa tam klocki.

Jedyny minus ze przednie zaciski sa na 340mm ale chyba mozna wyszlifowac je na 348 ktore masz teraz.

Plus taki ze na zime wejda 17 a nie 18 i to tylko te z wieksza srednica wewnetrzna z f30

Co do oslon - zostaja te co mamy :)

Wlodi, teraz nie mam problemu z felgami bo sprzedałem felgi które miałem wcześniej z oponami i kołpakami za bardzo dobre pieniądze a skoro nikt nie chciał moich felg Z-Performance 5 także zakupiłem do nich nowe opony zimowe i na 19-stkach bedę śmigał przez zimę, właśnie gdyby to były zaciski na tarcze 370 mm to nawet bym się nie zastanawiał nad kupnem a tak mam dylemat, jezeli możesz wlodi to czy pamietasz jaką grubość miały tarcze które kupowałeś do swoich zacisków i jaka była cena za komplet?

Mariusz pochwal się nowym zakupem :cool2: ,poprostu rozwalasz mi system swoimi modami :D

Skoro nalegasz to uchylę rabka tajemnicy :) :wink:

Pewnie każdy pozna co udało mi się zakupić :D :dance:

Bardzo duże podziekowania dla kolegi z forum BondE87 bo tak naprawdę dzieki jego pomocy udało mi się zakupić ten dodatek :D :cool2: Dziękuję Damian :cool2: :cool2: :cool2:

 

http://images69.fotosik.pl/323/30707791328cfb6egen.jpg

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz pochwal się nowym zakupem :cool2: ,poprostu rozwalasz mi system swoimi modami :D

Skoro nalegasz to uchylę rabka tajemnicy :) :wink:

Pewnie każdy pozna co udało mi się zakupić :D :dance:

Bardzo duże podziekowania dla kolegi z forum BondE87 bo tak naprawdę dzieki jego pomocy udało mi się zakupić ten dodatek :D :cool2: Dziękuję Damian :cool2: :cool2: :cool2:

 

http://images69.fotosik.pl/323/30707791328cfb6egen.jpg

 

 

W mordę ale to sądzie w twoim bolidzie, będzie gruuuuboo, jak zwykle Mario idziesz ostro do przodu :cool2: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje za super mod ! Jeden fotel czy dwa ?

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisienka na torcie :cool2: gratulacje Mariusz. :) czekam na foty po montażu :wink:

Pozdr.

Dziękuję bardzo, jak zamontuję na pewno wrzucę foty :)

http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/08/kiss.gif

 

W takim fotelu jeszcze nie siedziałem :mrgreen: Szykuj się na odwiedziny :cool2:

Gratulacje!

Dziękuję, jak będziesz miał ochote to wpadaj, zapraszam :) :wink:

Tarcze przod OEM BMW perfo z f30 370x30.

Cene podesle na PW jak fakture sprawdze

Ok, to czekam na info.

W mordę ale to sądzie w twoim bolidzie, będzie gruuuuboo, jak zwykle Mario idziesz ostro do przodu

Marek, dziękuję. Jak zwykle staram się :) :wink:

Dobry mod! na pewno lepiej zainwestowana kasa niż w dach :)

Dzięki, Tomek ale dach na pewno wpadnie za jakiś czas, teraz trzeba zrobić hamulce :)

To nie jest performance ale mozesz zadzwonic spytac o rozmiar. Na oko chyba to ten mniejszy zacisk.

 

http://allegro.pl/showItem2.php?item=4752536640

Dzięki Wlodi za namiar, jutro zadzwonię i zapytam. :) :cool2:

Gratulacje za super mod ! Jeden fotel czy dwa ?

Dziękuję, niestety udało się tylko zakupić jeden, na fotel pasażera będę musiał poczekać :(

m a s a k r a

Dzięki Mariusz, jak będzie drugi fotel to będzie m i a z g a :D :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje za super mod ! Jeden fotel czy dwa ?

Dziękuję, niestety udało się tylko zakupić jeden, na fotel pasażera będę musiał poczekać :(

 

Wiem ze powiem cos moze nie zrozumialego ale Ja osobiscie uwarzam ze wlasnie jak jest 1 fotel to jest top... dwa to za duzo... potem trzeba jeszcze to wyciagnac stylistycznie a to nie proste ale sa sposoby.... chcocby szyjac przejscie czesciowe na drugi fotel

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem widziałem na żywo, siedziałem wstać z niego nie chciałem :lol: ogólnie fotel stoi w salonie jak wpadnę na walkę Szpilki z Adamkiem to będę w nim siedział hhaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje za super mod ! Jeden fotel czy dwa ?

Dziękuję, niestety udało się tylko zakupić jeden, na fotel pasażera będę musiał poczekać :(

 

Wiem ze powiem cos moze nie zrozumialego ale Ja osobiscie uwarzam ze wlasnie jak jest 1 fotel to jest top... dwa to za duzo... potem trzeba jeszcze to wyciagnac stylistycznie a to nie proste ale sa sposoby.... chcocby szyjac przejscie czesciowe na drugi fotel

Myślę że założę na razie jeden fotel i zobaczymy jak to będzie wyglądać, może faktycznie kolego rivasi masz rację :D :wink:

Fotele efektowne i każdy o nich marzy. :cool2:

gratuluję.

Natomiast mi osobiscie w tych fotelach brakuje trochę przestrzeni na barki jeśli obie ręce są kierownicy. Ale to już szczegóły :8)

Dziękuję, osobiście również mi się marzyły a teraz jeden już mam :D

Byłem widziałem na żywo, siedziałem wstać z niego nie chciałem :lol: ogólnie fotel stoi w salonie jak wpadnę na walkę Szpilki z Adamkiem to będę w nim siedział hhaha

Tak, jako pierwszy siedziałeś w nim, natomiast nie wiem czy do walki Adamka ze Szpilką nie będzie zamontowany :D

No chyba że walkę w aucie będziemy oglądać :lol: :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostawił jeden napewno ;) nie ze względu na kasę ale to takie fajne centrum dowodzenia :mrgreen:

 

pewnie mozna to skorami i kolorystycznie wyprowadzic wlasnie na centrum dowodzenia na fotele obok i most centralny

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Powiem więcej - montaż jednego fotela to jakieś grube nieporozumienie. Nie idź tą drogą :/.

Wiem, że to Twoje auto, Twoja kasa i Tobie ma się podobać.

Ale przy tym co już zainwestowałeś w furę to zamontowanie jednego fotela będzie wyglądało tak jakby na drugi zabrakło... po prostu tanio.

Jeszcze raz - to Twoja kasa i Ty zdecydujesz. Moje zdanie masz powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ale przy tym co już zainwestowałeś w furę to zamontowanie jednego fotela będzie wyglądało tak jakby na drugi zabrakło... po prostu tanio.

 

no właśnie.auto jest tak doinwestowane,że nie wiem co musiałby zrobić żeby wyglądało TANIO. nie da się! ;)

 

Rivasi - mistrz ciętej riposty! :D :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dobrze że Ty Rivasi jesteś nowoczesny. :cool2:

Widocznie nie tylko ja jestem konserwą bo nie widziałem nigdzie zamontowanego pojedynczego fotela.

To że auto jest doinwestowane nie zmienia faktu że będzie wyglądało na niekompletne (że tak to delikatnie ujmę).

Na szczęście to nie mój problem.

 

Przepraszam czytających, że ośmieliłem się nie piać z zachwytu z powodu pojedynczego fotela :norty:

Wierzę, że Mariusz jest inteligentny i woli konstruktywną krytykę niż kolejne opinie zachwyconych klakierów, które tak naprawdę nic nie wnoszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.