Skocz do zawartości

Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)


Rekomendowane odpowiedzi

którym bedziemy w środę działać nad zabezpieczeniem lakieru, zakupiłem taki środek:

http://shiningcar.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_4b1b22cda95644cc4eea2a0e2b0154a7.jpg

Także po nałożeniu powłoki, myślę z pomocą kolegi vale46 zrobię profi sesję :D

 

Czerwony nie nakladaj powloki, nie rob tego bledu masz za ladny samochod na powloke...

Tak ci szkoda czasu aby raz na miesiac nalozyc glaze i wosk a raz na 3 miesiace jakis sealalnt ?

Zadna powloka nie moze sie rownac z dobrze polozonym woskiem i glazem...

 

 

Najwyzej nauz powloke na swiatla i w ostatecznosci na felgi ale nie na karoserie... strata pieniedzy, wizerunku auta itd...

 

Edit :

ok nic nie powiedzialem to MOHS, mialem wylaczone zdjecia, mohs to nie powloka to sealant po prostu a innej formie :) nakladaj nakladaj :)

 

MOHS to powłoka kwarcowa, nie rozumiem tylko czemu tak bardzo przestrzegasz przed tego typu wynalazkami? Wg mnie efekty po MOHS (o MOHS+ już nie wspomnę) są na bardzo wysokim poziomie jeśli chodzi o szklistość i kropelki, nie bardzo widzę przewagę dobrego glaze'u i wosku (tym bardziej, ze takie kombo to tylko na show car). Jedyne czego powłoki typu MOHS nie oferują to cotygodniowego obcowania z fajnym drogim woskiem z metką ;)

 

Czerwony, czekamy na efekty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Łukasz podpisuje sie pod tym co napisałeś w 100 %. Tym bardziej ze glaze sam w sobie powiększy glebie ale osłabi trwałość wosku.

Miałem przyjemność testować woski swisswaxa oraz zymola i to te z wyższej półki i ja zdecydowanie wole wygląd i szklistosc auta po powłokach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

MOHS to powłoka kwarcowa, nie rozumiem tylko czemu tak bardzo przestrzegasz przed tego typu wynalazkami? Wg mnie efekty po MOHS (o MOHS+ już nie wspomnę) są na bardzo wysokim poziomie jeśli chodzi o szklistość i kropelki, nie bardzo widzę przewagę dobrego glaze'u i wosku (tym bardziej, ze takie kombo to tylko na show car). Jedyne czego powłoki typu MOHS nie oferują to cotygodniowego obcowania z fajnym drogim woskiem z metką ;)

 

Czerwony, czekamy na efekty!

 

Nie bede wchodzil w debate czy lepiej powloke czy sealant/glaze + wosk (i nie chodzi tylko o kropelkowanie czy tam blysk tylko rownierz oglebie koloru i inne aspekty praktyczne i wizualne oraz o trwalosc powlok i co z nimi robic jak zaczynaja sie rysowac...), sa fora wyspecjalizowane ktore o tym rozmawiaja bew wplywu zdania producentow powlok lub woskow... Jeszcze na jasnych kolorach faktycznie moze roznica byc bardziej zalezna od punktu siedzenia, za to w ciemnych kolorach nie uda ci sie miec takiej glebi i blysku przy powloce jak przy wyspecjalizowanych glaze/sealant wosk. Z drugiej strony tak, wosk trzeba powtarzac raz w mieisacu aby efekt byl obecny.

 

Jak chodzi o MOHS jest to faktycznie bardzo fajny produkt ale blizej mu do sealantu niz do powloki typu Ceramico pro 9H (oprocz w materialach reklamowych oczywiscie):

- prostosc polozenia i sposob polozenia

- krotki okres dzialania w stosunku do powlok tradycyjnych blizej mu tutaj do deklarowanych 6 miesiecy dzialania sealantow niz do 4 lat deklarowanych powlok

- mozliwosc nanoszenia wosku jako powloki ochronnej (zamiast Cure) co pozwala na naprawde uzyskania fajnego efektu (blysk MOHS + np wyspecjalizowany wosk)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Tez mam buteleczke cure i uzywalem do przyciemnienia koloru :arrow: daje rade bardzo, bylem mocno zdziwiony. Powloki nie mam bo lubie co chwile czyms nowym nasmarowac :mrgreen:

 

Sorry za Ot, bedziesz na zlocie Rivasi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z kolegą tgorka działaliśmy z nałożeniem powłoki Mohs a dokładniej pisząc ja tylko pomagałem całą robotę odwalił Tomek za co chciałem mu serdecznie podziękować bo naprawdę robił to jak dla siebie :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

Wielkie dzięki Tomku, kilka zdjęć z prac i efektu końcowego, jedynie jutro rano muszę spryskać jakimś preparatem chyba cure czy coś takiego :?

http://images67.fotosik.pl/5/c3344a914ebd4d5fgen.jpg

 

http://images66.fotosik.pl/5/d2afd3a3d94d535e.jpg

 

http://images68.fotosik.pl/5/f5b685282727944d.jpg

Zdjęcia zrobione telefonem ale następne postaram się zrobić profi z kolegą Vale46.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powłoka tak bez korekty? czy już wcześniej robiłeś polerke?

Samochód był przecież niedawno malowany, dlatego korekta nie była potrzebna :)

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z kolegą tgorka działaliśmy z nałożeniem powłoki Mohs a dokładniej pisząc ja tylko pomagałem całą robotę odwalił Tomek za co chciałem mu serdecznie podziękować bo naprawdę robił to jak dla siebie :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

Wielkie dzięki Tomku, kilka zdjęć z prac i efektu końcowego, jedynie jutro rano muszę spryskać jakimś preparatem chyba cure czy coś takiego :?

 

 

Oj tam oj tam :) Nie gadaj bo się czerwienie :)

Fajnie że mogłem pomóc :)

 

Co do korekty zrobiliśmy inspekcje całego auta Sun-gunem i z wyjątkiem 2 poprawek nie była absolutnie potrzebna.

Ryzyko było tylko takie że Czerwony wracając do domu może natknąć się na deszcz - co nie byłoby najlepsze dla powłoki która się jeszcze do końca nie związała, ale pogoda dopisała ;)

A dzisiaj nie spać - tylko smaruj curem i wstawiaj fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z kolegą tgorka działaliśmy z nałożeniem powłoki Mohs a dokładniej pisząc ja tylko pomagałem całą robotę odwalił Tomek za co chciałem mu serdecznie podziękować bo naprawdę robił to jak dla siebie :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

Wielkie dzięki Tomku, kilka zdjęć z prac i efektu końcowego, jedynie jutro rano muszę spryskać jakimś preparatem chyba cure czy coś takiego :?

 

 

Oj tam oj tam :) Nie gadaj bo się czerwienie :)

Fajnie że mogłem pomóc :)

 

Co do korekty zrobiliśmy inspekcje całego auta Sun-gunem i z wyjątkiem 2 poprawek nie była absolutnie potrzebna.

Ryzyko było tylko takie że Czerwony wracając do domu może natknąć się na deszcz - co nie byłoby najlepsze dla powłoki która się jeszcze do końca nie związała, ale pogoda dopisała ;)

A dzisiaj nie spać - tylko smaruj curem i wstawiaj fotki :)

Właśnie, niestety ale mi się przyspało :oops:

Dopiero co wstałem ale zaraz idę nakładać cure i czyścić wnętrze auta no i pakowanie na jutrzejszy wyjazd do Ułęża :D

Jak uda mi się spotkać z Dawidem (vale46) to zrobię profi sesję a jak nie to wrzucę foty z fona :)

A podziękowania Tomku się należą bo wykonałeś bardzo dobrą robotę :cool2:

Dobrze, że dołożyłeś dystans :cool2: czekam na sobotę, muszę zobaczyć tego Performance'a :D

Dzięki, dołożenie dystansu naprawdę poprawiło wygląd felg które wyszły z ukrycia :)

Do zobaczenia w sobotę w Ułężu. :D

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre posunięcie. Samochód z taką powłoką błyszczy się jak psu sam wiesz co :wink:

Skąd Ty bierzesz takich dobrych kolegów :?

U nas w Krakowie tylko jedno można dostać za darmo.

I myślę, że wiecie co mam na myśli... :bokser: :mrgreen:

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nightshabes, proponuje zamowic stara maske na allegro lub dwie, i troche pokrecic szlifierka, i jak w nic bedziesz sam to robil.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co maskę ?! Ja sie naczytałem , naogladalem , podpatrzylem chłopaków przy pracy a potem na czarnej rocznej 911 4s uczyłem . Co prawda narobiłem sie razy cztery bo sie bałem zeby nic nie popsuć ale sie udało ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Nightsabes777 jakby co przyjeżdżaj do nas na Śląsk :) Zapraszamy ;)

Dokładnie Seba, zapraszamyt ;)

jest moc :8) też z chęcią zobaczę te Wasze projekty w sobotę! a pamiętam to auto jako prelci z poprzedniego spotu. Teraz to inny świat :cool2:

Dziękuję, teraz to faktycznie całkiem inne auto :wink: do zobaczenia w sobotę :)

A po co maskę ?! Ja sie naczytałem , naogladalem , podpatrzylem chłopaków przy pracy a potem na czarnej rocznej 911 4s uczyłem . Co prawda narobiłem sie razy cztery bo sie bałem zeby nic nie popsuć ale sie udało ;)

Potwierdzam, Tomek zna się na rzeczy :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po zlocie w Ułężu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony osiągami mojego Turasa :D

Startowałem tylko na 1/4 mili i w klasie od 2000cm3 do 3000cm3 byłem najlepszy a startowałem jako jedyny w nadwoziu Kombi, większość to coupe 335i++ także nie łudziłem się nadzieją i potraktowałem ten start jako zabawę po przejazdach treningowych czasy nie były najlepsze po otrzymaniu kilku wskazówek od kolegów kacpercio i kolegi plastick w próbach mierzonych do konkursu po pierwszym przejeździe miałem czas 14,340 i jadąc z mocno z modyfikowanym BMW E36 z silnikiem Subaru które posiadało 500 koni na starcie uzyskałem niewielka przewagę ale po połowie trasy E36 zaczęło odchodzić delikatnie, nagle dosłownie przed końcem mety w E36 coś strzeliło i stanęło, w ten sposób udało się wygrać ale czas nie był rewelacyjny przez zły start i spóźnienie na starcie, następny przejazd miałem niestety bez przeciwnika ponieważ w wymienionej wcześniej E36 padł docisk sprzęgła i kolega się wycofał a czasy na treningach miał znakomite bo schodził poniżej 13-stu sekund, także prawdopodobnie to on wygrałby te zawody w tej klasie.

Drugi przejazd był zdecydowanie lepszy i moim celem było zejście poniżej 14-stu sekund co mi się udało i uzyskałem czas 13,954 może dlatego że jechałem bez stresu bo nie miałem przeciwnika, ten czas już był najlepszy spośród wszystkich startujących gdzie mocno podkręcone 335i ++ uzyskiwały czasy delikatnie powyzej 14-stu sekund, ostatni przejazd trzeci postanowiłem sobie wziąć na luzie i start oraz czas reakcji był bardzo dobry i uzyskałem czas 13,653 :D :D :D to był czas którego już nikt nie pobił i nawet w klasie open gdzie startowały same M3 E92 i E46 miały gorsze czasy niż mój :cool2:

Także mój turas został okrzyknięty mianem Turas 335d++ BMW M3 killer.

Jak znajdę trochę czasu to wrzucę skany wyników pomiarowych.

Bardzo udany zlot i polecam wszystkim za rok na przybycie :cool2: :cool2: :cool2:

kilka zdjęć:

IMG_6246.JPG

10574279_1456761981260910_3426962457363758387_n.jpg?oh=6a0dcd119746bd8eacf7189c99bfb8fa&oe=54493014&__gda__=1413922372_38982a7965e14367dba63724d8300d11

10486053_1456762174594224_1076103275275756260_n.jpg

10552450_1456762237927551_1764132983784626655_n.jpg

Zdjęcia akurat zrobione przez żonę dziquska Dominikę, bardzo dziękuję bo u mnie padła komórka i nie mogłem zrobić żadnego zdjęcia :cry: :(

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest potecjal w tych 335 d !!!!!! wiedzialem ze zmiazdzysz konkurencje :>

!! K I LL E R !!

czyli co wszyscy wlasciciele m3 nastepne auto to 335d +program hahahh .... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

a tylko Ty byles 335d++ na tym zlocie ? czy by.y jeszce jakies zmodyfikowane 335d ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadąc z mocno z modyfikowanym BMW E36 z silnikiem Subaru (toyoty supry, 2jz GTE) które posiadało 500 koni na starcie uzyskałem niewielka przewagę ale po połowie trasy E36 zaczęło odchodzić delikatnie, nagle dosłownie przed końcem mety w E36 coś strzeliło i stanęło, w ten sposób udało się wygrać ale czas nie był rewelacyjny przez zły start i spóźnienie na starcie, następny przejazd miałem niestety bez przeciwnika ponieważ w wymienionej wcześniej E36 padł docisk sprzęgła (padla skrzynia z m3 e46) i kolega się wycofał a czasy na treningach miał znakomite bo schodził poniżej 13-stu sekund, także prawdopodobnie to on wygrałby te zawody w tej klasie. (mial 12,91 ET+RT, najlepsze ET+RT podczas calych zawodow w ogole)

 

reakcji był bardzo dobry i uzyskałem czas 13,653 :D :D :D to był czas którego już nikt nie pobił i nawet w klasie open gdzie startowały same M3 E92 i E46 miały gorsze czasy niż mój :cool2:

Także mój turas został okrzyknięty mianem Turas 335d++ BMW M3 killer. z tego co wiem to dwie m3 dkg startowaly niebieska matowa miala 13.1 ET (13.2 ET+RT) oraz niebieska metalic (13,4 ET, 13,5 ET+RT)byl jeszcze gpower - 12,89 ET (najlepszy na zawodach, 13,2 - ET+RT)

Jak znajdę trochę czasu to wrzucę skany wyników pomiarowych.

Bardzo udany zlot i polecam wszystkim za rok na przybycie :cool2: :cool2: :cool2: Potwierdzam ;) :cool2: bylo super, Gratuluje szybkiego auta :cool2: , kombii w dieslu pokazalo klase ;) w ogole diesle szly tego dnia lepiej nie benzyny, kacpercio w swoim 330d zrobil czas 13,78 a ma 60 koni mniej niz Ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.