Skocz do zawartości

Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)


Rekomendowane odpowiedzi

Kolega Kulfon. Halfi mi opowiadał jak się męczyliście ze spasowaniem pasków performance :wink:

Czerwony kiedy zajeżdżasz do Krakowa?

Mnie się we czwartek kasuje nieco punktów karnych, więc można by coś pojeździć :mrgreen:

Jak będzie najbliższy spocik to chętnie się pojawię :D :wink:

Kolega Kulfon. Halfi mi opowiadał jak się męczyliście ze spasowaniem pasków performance :wink:

 

nie będę Czerwonemu robił OT w temacie,ale muszę przyznać,że BMW się nie popisało z tymi paskami . grunt,że w końcu udało się je ogarnąć ;) :cool2:

To prawda, nie sądziłem że te paski są tak nie dopracowane :duh: :shock:

Kolega Plastick miał u siebie te paski i teraz nie pamiętam czy też musiał przy tym rzeźbić, może się wypowie :wink: :)

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czerwony przewiduje wrozbita Mariusz ze nowy kalendarz BMW PL 2015 twoje auto na pierwszej stronie ty;llko zdjecie z srodka najlepiej panorama :>!!!!\

moje auto bylo w tym roku ale to nie dlatego ze jest moje itd tylko za to co klagosz z nim zrobil :) a mysle ze twoje mody , klagosza i nighta 7777777777777 nie wiem ja sie ten nick pisze sa chyba w tym naszym regionie najbardziej znane :> nie chwale sie :> bo ja tak naprawde nic nie zrobilem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwony przewiduje wrozbita Mariusz ze nowy kalendarz BMW PL 2015 twoje auto na pierwszej stronie ty;llko zdjecie z srodka najlepiej panorama :>!!!!\

moje auto bylo w tym roku ale to nie dlatego ze jest moje itd tylko za to co klagosz z nim zrobil :) a mysle ze twoje mody , klagosza i nighta 7777777777777 nie wiem ja sie ten nick pisze sa chyba w tym naszym regionie najbardziej znane :> nie chwale sie :> bo ja tak naprawde nic nie zrobilem :)

Serdecznie dziękuję Mariusz,

było by mi niezmiernie miło gdyby moje auto zagościło w kalendarzu na 2015 rok :D :modlitwa: :modlitwa: :wink:

Mariusz a jak tam z robotą przy aucie, wiesz co mam na myśli :?: :)

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dostane czesc to robimy :>priv

W porządku Mariusz, nie ma problemu :) :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, kierownica jest naprawdę genialna, tak w środku jest szaro ale nie mam pomysłu na zmianę, zresztą moim celem jest pozostawienie środka w orginale, może kiedyś listwy carbonowe wpadną :wink:

O jakich listwy drzwiowe masz na myśli :?:

Poza tym wszystkim jeszcze raz dziękuję za pochwały, mam nadzieję że spotkamy się na zlocie lub w trasie :D

 

(Przepraszam, Ja na chwile przerwe festiwal wzajemnego lizania sie po jajach)

 

ok rozumie chec pozostawienia w orginale i chwale ale czy nie myslales na przyklad uzywac modow orginalnych modyfikowanych przez ultra uznane firmy typu IND (http://ind-distribution.com/ind/) ? To nie tanie ale i tak lecisz na modach po 5K sztuka i wiecej.

 

Mowie bo w sumie super bryka, mody z wyszej polki cenowej, felgi ci ukradne na zlocie pewnie jak bedzie ciemno ale to troche takie kompletowanie katalogu mozliwych opcji performance bez nuty czegos od siebie a szkoda sadze przy tak fajnej bryce bo na razie to bryka koncernu BMW/performance a nie bryka czerwonego :norty:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

jaj nie liżę,ale z Mariusza to jest oryginał sam w sobie,więc pasuje do auta jako dodatek :)

ale żeby było trochę konstruktywnie to podoba mi się ta lotka:

 

http://ind-distribution.com/ind/brands/3d-design/3d-design-roof-spoiler-1068

 

jedynie cena z dupy za kawałek plastiku :duh:

 

jak wlecą do niego lampy OSS to będziecie mieli oryginalnie! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nic specjalnego na tej stronie nie mają.

 

To zle patrzyles sadze, no fakt nie maja swiecacych sie galek recznych bo to nie ten poziom ale do high endowego tuningu maja naprawde male skarby

Dam przyklad na prostych kierunkowskazach do M3, porownaj z nieruszonym orginalem...

 

http://ind-distribution.com/ind/media/catalog/product/cache/1/image/800x536/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/e/d/editiongrillset_02.jpg

 

ale to byl tylko przyklad dla kogos kto chce zachowac wnetrze orginalne tak jak czerwony a nie temat postu, sa inne firmy niz IND, to tylko przyklad.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że zakładasz, że podobają mi się świecące gałki?

Niestety te migacze mi się nie przydadzą, bo nie mam M3.

Co do modyfikacji to sam wiesz najlepiej, że mają się podobać właścicielowi, a reszta może pochwalić moda lub nie.

http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/BMW_podpis_numer%20_small.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że zakładasz, że podobają mi się świecące gałki?

Niestety te migacze mi się nie przydadzą, bo nie mam M3.

Co do modyfikacji to sam wiesz najlepiej, że mają się podobać właścicielowi, a reszta może pochwalić moda lub nie.

 

Nie nie zakladam, chcialem przez to powiedziec ze nie ma tam bardzo wyraznych modow, nie znam cie i nie oceniam, dlaczego ludzie biora wszystko do siebie :D

 

Tak zgadzam sie ze modyfikacje maja sie podobac wlascicielowi ale sadze ze ta strona sluzy rownierz do konfrontacji lub podawania rownierz pomyslow bo inaczej to tylko wzajemna adoracja a nie wymiana pogladow ktora powinna wzbogacac doswiadczenie wszystkich.

 

W moim przypadku mi to bardzo posluzylo, wlasnie skonczylem moj srodek (z deska i tunelem w skorze i z wymiana podsufitki i kilku innych elementow) i przyznam szczerze ze krytyczne konstruktywne uwagi niektorych na tym forum mi bardzo posluzyly bo czasem jestes wpatrzony w siebie i nie masz po prostu refleksu szukac dalej lub inaczej a tak jak jest teraz jest o niebo lepiej niz wczesniej.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma sensu doposażać Mariusza auto w jakieś gadżety różnych firm. Idziemy w performance to niech tak zostanie...Szczerze mówiąc samochód wyróżnia się baaaardzo na tle innych e9x mimo tego, że robiony na oryginalnych akcesoriach BMW ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, kierownica jest naprawdę genialna, tak w środku jest szaro ale nie mam pomysłu na zmianę, zresztą moim celem jest pozostawienie środka w orginale, może kiedyś listwy carbonowe wpadną :wink:

O jakich listwy drzwiowe masz na myśli :?:

Poza tym wszystkim jeszcze raz dziękuję za pochwały, mam nadzieję że spotkamy się na zlocie lub w trasie :D

 

(Przepraszam, Ja na chwile przerwe festiwal wzajemnego lizania sie po jajach)

 

ok rozumie chec pozostawienia w orginale i chwale ale czy nie myslales na przyklad uzywac modow orginalnych modyfikowanych przez ultra uznane firmy typu IND (http://ind-distribution.com/ind/) ? To nie tanie ale i tak lecisz na modach po 5K sztuka i wiecej.

 

Mowie bo w sumie super bryka, mody z wyszej polki cenowej, felgi ci ukradne na zlocie pewnie jak bedzie ciemno ale to troche takie kompletowanie katalogu mozliwych opcji performance bez nuty czegos od siebie a szkoda sadze przy tak fajnej bryce bo na razie to bryka koncernu BMW/performance a nie bryka czerwonego :norty:

 

Dziękuję Rivasi za sugestię, wezmę to pod uwagę co do bryki BMW/Performance to faktycznie cały czas idę w tym kierunku i zamierzam stworzyć samochód który jako jedyny w Polsce będzie posiadał wszystkie dodatki Performance, tak myślę że będzie to jedyny egzemplarz :)

Kiedy skończą się dodatki Performance wtedy pomyślę o indywidualnych modach :)

Zgadzam się z Rivasim :). Dobrze do projektu dodać czegoś unikalnego. :) Niekoniecznie z IND

Na pewno coś unikalnego wpadnie :cool2: , tylko na razie nic takiego nie znalazłem :(

jaj nie liżę,ale z Mariusza to jest oryginał sam w sobie,więc pasuje do auta jako dodatek :)

ale żeby było trochę konstruktywnie to podoba mi się ta lotka:

 

http://ind-distribution.com/ind/brands/3d-design/3d-design-roof-spoiler-1068

 

jedynie cena z dupy za kawałek plastiku :duh:

 

jak wlecą do niego lampy OSS to będziecie mieli oryginalnie! :P

Tak zgadzam się lotka wygląda bardzo fajnie i jest unikalna ale cena jest kosmos :duh:

Unikalne będą na pewno lampy OSS i ten mod bardzo mi przypadł do gustu i chciałbym go zrealizować :D

Rozumiem, że zakładasz, że podobają mi się świecące gałki?

Niestety te migacze mi się nie przydadzą, bo nie mam M3.

Co do modyfikacji to sam wiesz najlepiej, że mają się podobać właścicielowi, a reszta może pochwalić moda lub nie.

Dokładnie zgadzam się z wypowiedzią :cool2:

Ale dyskusja również jest wskazana :)

Rozumiem, że zakładasz, że podobają mi się świecące gałki?

Niestety te migacze mi się nie przydadzą, bo nie mam M3.

Co do modyfikacji to sam wiesz najlepiej, że mają się podobać właścicielowi, a reszta może pochwalić moda lub nie.

 

Nie nie zakladam, chcialem przez to powiedziec ze nie ma tam bardzo wyraznych modow, nie znam cie i nie oceniam, dlaczego ludzie biora wszystko do siebie :D

 

Tak zgadzam sie ze modyfikacje maja sie podobac wlascicielowi ale sadze ze ta strona sluzy rownierz do konfrontacji lub podawania rownierz pomyslow bo inaczej to tylko wzajemna adoracja a nie wymiana pogladow ktora powinna wzbogacac doswiadczenie wszystkich.

 

W moim przypadku mi to bardzo posluzylo, wlasnie skonczylem moj srodek (z deska i tunelem w skorze i z wymiana podsufitki i kilku innych elementow) i przyznam szczerze ze krytyczne konstruktywne uwagi niektorych na tym forum mi bardzo posluzyly bo czasem jestes wpatrzony w siebie i nie masz po prostu refleksu szukac dalej lub inaczej a tak jak jest teraz jest o niebo lepiej niz wczesniej.

Zgadzam się w zupełności że takie uwagi też są bardzo pomocne i dziękuję za nie :cool2: :D

Moim zdaniem nie ma sensu doposażać Mariusza auto w jakieś gadżety różnych firm. Idziemy w performance to niech tak zostanie...Szczerze mówiąc samochód wyróżnia się baaaardzo na tle innych e9x mimo tego, że robiony na oryginalnych akcesoriach BMW ;)

Dziękuję, jedynie jakieś drobne dodatki nie zaszkodzą :)

Więcej performance na ulicach nie widziałem :)

Vale46 kiedy zakładasz galerię?

Ja też nie widziałem :wink:

Jak samochód będzie na placu to zrobi się jakąś sesje z e91 Mariusza ;)

Nie ma problemu Dawid, zapraszam na sesję ale może tym razem poszukamy jakiegoś ciekawego pleneru do zdjęć :) :?:

Edytowane przez czerwony330d

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za sugestię, wezmę to pod uwagę co do bryki BMW/Performance to faktycznie cały czas idę w tym kierunku i zamierzam stworzyć samochód który jako jedyny w Polsce będzie posiadał wszystkie dodatki Performance, tak myślę że będzie to jedyny egzemplarz :)

Kiedy skończą się dodatki Performance wtedy pomyślę o indywidualnych modach :)

 

ok w sumie sie zastanowilem i fakt jezeli naprawde bedziesz mial wszystkie dodatki perormance to bedzie cos unikatowego nawet na skale europejska moze i bedzie fajnie wygladalo, tylko wtedy to trzeba faktycznie isc pelna geba, partie zewnetrzne i wewnetrzne (fotele beda bolaly), dodatki za 1K zyla za jedno lusterko... i tak wtedy fakt to bedzie cos wielkiego i wtedy nie ma co sie zastanawiac nad rozporka :D tak sobie szybko policzylem ze w nowych czesciach to jeszcze jakies 30K zyla a wtedy ten plastik IND wyda cie sie strasznie tani :mrgreen:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak nie masz dojsc to nakladki perfo na lusterka kosztuja ;)

 

Nawet z dojsciami jezeli nie bierzesz pod uwage opcji spadly z ciezarowki lub uciekly fiskusowi to mniej niz 600 zyla/sztuka nie zaplacisz.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.