Skocz do zawartości

Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Super kierownica.... po prostu no genialna. zazdroszcze.

Ale tak strasznie szaro w srodku :wink:

 

Za to myslalem ze lepiej beda te performance boczne listwy drzwiowe wygladac, troche takie ani dyskretne ani ladne, takie nie czuje ich, zastanowie sie dobrze ze dales fotki

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O panie ale żeś poszedł z modami. :modlitwa: Pięknie wyszło :cool2:

Dziękuję bardzo :D

miazga normalnie! :cool2:

Dziękuję bardzo :D starałem się.

Nie chciałbym swojej obok Twojej postawić, bo wstyd by mi było :mrgreen:

Powiem szczerze nic dodać nic ująć :cool2: no chyba, ze masz cos jeszcze na celu? :D

Nie przesadzaj nie jest tak źle :wink: w planach jest jeszcze parę rzeczy :wink: :mrgreen:

w Krakowie sie mowi KOZACKA _ KOT!

Dziękuję Mariusz, oczywiście zapraszam do mnie na Kozacką sesję zdjęciową mojego i twojego wozu :wink: :cool2:

w sumie tylko po kołach poznać można,że to to samo auto :8)

na zlocie będzie kolejka do oglądania!

To prawda że tylko koła są takie same :D zastanawiam się czy nie zmienić na 313 Performance :?

Na zlocie będzie można ocenić na żywo jak wyszło :D

Jest moc :cool2:

Dziękuję, to prawda Dawid jest moc bo poczułem ją wczoraj osobiście na plecach :D :wink: :mrgreen:

Czy tylko ja nie widze zdjec ?

Nie wiem dlaczego ale powinny być widoczne :o

Jak to mówi mój znajomy "jest bogactwo"

Indywidual jakich mało. :cool2:

Dziękuję bardzo, będę musiał udać się do ciebie po porady odnośnie kosmetyki auta bo jeszcze u mnie z tym słabo, bardzo jestem ciekaw jak doprowadzisz swój nowy nabytek do perfekcji :D

Nie chciałbym swojej obok Twojej postawić, bo wstyd by mi było :mrgreen:

 

A ja swoją postawię na zlocie (o ile uda mi się być) obok i zrobię trochę konkurencję :mrgreen: :wink:

Nie ma najmniejszego problemu, teraz trochę żałuję że nie wziąłem od Ciebie foteli Performance, może jesteś w stanie załatwić jeszcze jeden komplecik :D

Super kierownica.... po prostu no genialna. zazdroszcze.

Ale tak strasznie szaro w srodku :wink:

 

Za to myslalem ze lepiej beda te performance boczne listwy drzwiowe wygladac, troche takie ani dyskretne ani ladne, takie nie czuje ich, zastanowie sie dobrze ze dales fotki

Dziękuję, kierownica jest naprawdę genialna, tak w środku jest szaro ale nie mam pomysłu na zmianę, zresztą moim celem jest pozostawienie środka w orginale, może kiedyś listwy carbonowe wpadną :wink:

O jakich listwy drzwiowe masz na myśli :?:

Poza tym wszystkim jeszcze raz dziękuję za pochwały, mam nadzieję że spotkamy się na zlocie lub w trasie :D

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz myślę o czymś takim, ciekawe czy dadatkowo usztywni auto :)

 

http://i.ebayimg.com/t/BMW-Performance-Carbon-Original-Domstrebe-3er-E90-E91-E92-/00/s/NzIwWDk2MA==/z/kkUAAOxywFhTc0h8/$_57.JPG

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym swojej obok Twojej postawić, bo wstyd by mi było :mrgreen:

 

A ja swoją postawię na zlocie (o ile uda mi się być) obok i zrobię trochę konkurencję :mrgreen: :wink:

Tobie wręcz wypada stanąć obok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz myślę o czymś takim, ciekawe czy dadatkowo usztywni auto :)

 

 

nie przy jazdzie ulicznej za to napewno uszywni ci budget :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry masz zamysł z tymi felami 313 - jak performance to performance ;)

Też tak właśnie myślę, może znajdzie się chętny na moje ZP 5 :)

Nie chciałbym swojej obok Twojej postawić, bo wstyd by mi było :mrgreen:

 

A ja swoją postawię na zlocie (o ile uda mi się być) obok i zrobię trochę konkurencję :mrgreen: :wink:

Tobie wręcz wypada stanąć obok :wink:

Dokładnie :cool2:

Na żywo kierownica wygląda jeszcze lepiej chociaż widziałem tylko "luzem" ;)

Teraz Mariusz czekamy na fotele :twisted: jak tak dalej pójdzie to wleci biała okleina żeby było jak flagowy performance ;)

Właśnie biała okleina to faktycznie byłby flagowy Performance, kiedy wpadniesz na pogaduchy :?:

mozna zrobic sesje dwoch szarych myszkek :)

Trzeba :cool2:

Teraz myślę o czymś takim, ciekawe czy dadatkowo usztywni auto :)

 

 

nie przy jazdzie ulicznej za to napewno uszywni ci budget :)

Też się z tobą zgadzam :) :wink:

Najlepiej zapytać dample21be trochę już ją ma :)

Dlatego czekam aż przyjdzie z odpowiedzią :D :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozpórki to tak jak pisze kamil20011 - przy szybszym pokonywaniu zakrętów różnica odczuwalna, ale cena w stosunku do tego co daje zdecydowanie nieodpowiednia, zresztą to się tyczy chyba wszystkich dodatków Performance, które są cholernie drogie. Widziałem na Ebayu bodajże jutro kończy się licytacja takiej rozpórki.

 

A jeśli chodzi o fotele to na tą chwilę mam tylko te przerabiane u siebie w aucie, które nie są na sprzedaż. Pozostałe już wszystkie sprzedane, a przewinęło się już parę kompletów tych foteli przez moje ręce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie mam tą rozpórkę performance ;)

Ogólnie coś daje , odczuwalne w zakrętach . W jeżdzie po mieście ja nie zauważyłem różnicy

Duży plus za wygląd ... pod maską robi wrażenie .... ale za jakie pieniądze ......

Co do rozpórki to tak jak pisze kamil20011 - przy szybszym pokonywaniu zakrętów różnica odczuwalna, ale cena w stosunku do tego co daje zdecydowanie nieodpowiednia, zresztą to się tyczy chyba wszystkich dodatków Performance, które są cholernie drogie. Widziałem na Ebayu bodajże jutro kończy się licytacja takiej rozpórki.

 

A jeśli chodzi o fotele to na tą chwilę mam tylko te przerabiane u siebie w aucie, które nie są na sprzedaż. Pozostałe już wszystkie sprzedane, a przewinęło się już parę kompletów tych foteli przez moje ręce :)

Dziękuję koledzy za wypowiedzi, ty Damian to chyba wiesz wszystko, właśnie na ebayu jest do wylicytowania na razie stoi na 410 euro i zastanawiam się czy licytować :?

To fakt ceny za dodatki Performance są naprawdę wysokie ale szczerze to jedynie foteli mi brakuje, listw podświetlanych, rozpórki, hamulców oraz felg 313 Performance także już niewiele pozostało do ukończenia projektu :D

Damian jak będziesz miał fotele to daj znać :)

W sobotę jak masz czas to podlece na bajerke ;)

Chyba, że bedzie jakiś spot to zabiorę się z Tobą bo mogę być bez samochodu ;)

Nie ma problemu, zapraszam a jak spot się urodzi to nie ma problemu podjadę po Ciebie :wink:

Jest GIT, nie $hit :D

Dzięki, tak miało być :wink:

przeczuwam ze to najbardziej indywidualne 335d na tym forum

powiem wiecej jest to najbardziej pomodzone 335d 2014 :> roku

Dziękuję bardzo, normalnie Mariusz jesteś prze typ Kozak :cool2: :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz nie jestem pewien czy do naszych 335d rozpórki performance pasują...

Zwróć uwagę na te wystawiane na ebay.

Przeważnie jest napisane, że pasuje do wszystkich modeli z wyłączeniem 330d i 335d.

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję koledzy za wypowiedzi, ty Damian to chyba wiesz wszystko, właśnie na ebayu jest do wylicytowania na razie stoi na 410 euro i zastanawiam się czy licytować :?

To fakt ceny za dodatki Performance są naprawdę wysokie ale szczerze to jedynie foteli mi brakuje, listw podświetlanych, rozpórki, hamulców oraz felg 313 Performance także już niewiele pozostało do ukończenia projektu :D

Damian jak będziesz miał fotele to daj znać :)

 

Hehe, wszystkiego to nie wiem, ale coś tam wiem.

I jak kupiłeś, poszła za 421EUR chyba. Cena dość przyzwoita tyle tylko, że była przypalona od spodu. Nie wiem czy zauważyłeś.

Fotele jak bym kiedyś miał odezwę się. Jak miałem dwa komplety to chętnych nie było. A jak poszły jedne za drugimi bez targowania to w przeciągu tygodnia jesteś trzecią osobą która pyta czy dalej mam do sprzedania :)

Fakt faktem, że kosztują kupę pieniędzy i nie tak prosto się skusić do ich kupna, ale jak już ktoś na nie "zachoruje" to nie ma bata, wcześniej czy później je kupi :mrgreen:

 

Mariusz nie jestem pewien czy do naszych 335d rozpórki performance pasują...

Zwróć uwagę na te wystawiane na ebay.

Przeważnie jest napisane, że pasuje do wszystkich modeli z wyłączeniem 330d i 335d.

 

Nie jestem pewien ale problem może być tylko taki że po zamontowaniu tej rozpórki zablokujecie sobie wlew oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz nie jestem pewien czy do naszych 335d rozpórki performance pasują...

Zwróć uwagę na te wystawiane na ebay.

Przeważnie jest napisane, że pasuje do wszystkich modeli z wyłączeniem 330d i 335d.

Dziękuję koledzy za wypowiedzi, ty Damian to chyba wiesz wszystko, właśnie na ebayu jest do wylicytowania na razie stoi na 410 euro i zastanawiam się czy licytować :?

To fakt ceny za dodatki Performance są naprawdę wysokie ale szczerze to jedynie foteli mi brakuje, listw podświetlanych, rozpórki, hamulców oraz felg 313 Performance także już niewiele pozostało do ukończenia projektu :D

Damian jak będziesz miał fotele to daj znać :)

 

Hehe, wszystkiego to nie wiem, ale coś tam wiem.

I jak kupiłeś, poszła za 421EUR chyba. Cena dość przyzwoita tyle tylko, że była przypalona od spodu. Nie wiem czy zauważyłeś.

Fotele jak bym kiedyś miał odezwę się. Jak miałem dwa komplety to chętnych nie było. A jak poszły jedne za drugimi bez targowania to w przeciągu tygodnia jesteś trzecią osobą która pyta czy dalej mam do sprzedania :)

Fakt faktem, że kosztują kupę pieniędzy i nie tak prosto się skusić do ich kupna, ale jak już ktoś na nie "zachoruje" to nie ma bata, wcześniej czy później je kupi :mrgreen:

 

Mariusz nie jestem pewien czy do naszych 335d rozpórki performance pasują...

Zwróć uwagę na te wystawiane na ebay.

Przeważnie jest napisane, że pasuje do wszystkich modeli z wyłączeniem 330d i 335d.

 

Nie jestem pewien ale problem może być tylko taki że po zamontowaniu tej rozpórki zablokujecie sobie wlew oleju.

Seba rozpórka Performance pasuje i tak jak Damian pisze po zamontowaniu zablokuje dojście do korka wlewu oleju.

Niestety Damian aukcji nie wygralem bo mi się przysnęło bo wróciłem z nocnej zmiany z pracy :duh: :mad2: ja licytowałem na 420 euro i miałem przed samym koncem ewentualnie zalicytować do 450 euro niestety usnąłem i poszła ale nie ma co płakać tak jak pisałeś była przypalona od silnika, jestem ciekaw w jaki sposób się przypaliła ale to już nie ważne, jakbyś wypatrzył na ebayu u Ciebie taką rozpórkę lub inne dodatki Performance to daj znać a co do foteli to też pamiętaj o mnie :D :wink:

Może zamiast tej rozpórki to lepiej oddać auto do nałożenia powłoki kwarcowej?

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

To fakt ceny za dodatki Performance są naprawdę wysokie ale szczerze to jedynie foteli mi brakuje, listw podświetlanych, rozpórki, hamulców oraz felg 313 Performance także już niewiele pozostało do ukończenia projektu :D

Hamulców to raczej performance nie zalozysz bo to krok w tyl :). Chyba ze f30 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kwarc z nią :norty:

Rozpórkę i tak z czasem kupisz, a teraz zapewnisz sobie łatwiejsze mycie :)

Tak zrobię, rozpórka nie ucieknie :wink: :cool2: a powłoka kwarcowa zrobi robotę :wink:

To fakt ceny za dodatki Performance są naprawdę wysokie ale szczerze to jedynie foteli mi brakuje, listw podświetlanych, rozpórki, hamulców oraz felg 313 Performance także już niewiele pozostało do ukończenia projektu :D

Hamulców to raczej performance nie zalozysz bo to krok w tyl :). Chyba ze f30 ;)

Myślałem o hamulcach z Performance z modelu F30 bo te do e9x są dedykowane do modeli silnikowych 325i, 330i.

Wlodi mam pytanko a ty już zamontowałeś hamulce Performance z F30?

Jeżeli tak to napisz proszę jakie wrażenia z efektów hamowania z tym zestawem?

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.