Skocz do zawartości

Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

następnym razem będzie dłużej

Myślę że tak będzie :wink: :cool2:

 

było dać znać

Jacek nie chciałem Ci głowy zawracać bo tylko na chwilę do Arka wpadłem :|

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dawaj te fotki zamków :)

Może jakieś duchy uchwyciliście w kadrze przy okazji, słyszałem że tam straszy i to grubo

Znalazłem chwilę by wrzucić kilka fotek z ostatniego tripu po zamkach krzyżackich.

 

Pierwszym zamkiem na którym zawitaliśmy na kilka dni to zamek Gniew.

Zdjęcie nocne z zamku Gniew:

bdba6eda8bc869cfmed.jpg

Zdjęcie z hotelu rycerskiego mieszczącego się tuż przy zamku w tym miejscu nocowaliśmy, koszty pobytu bardzo przystępne, pokoje komfortowe i w pełni wyposażone oraz bardzo dobre wyżywienie, polecam wszystkim przyjazd do tego miejsca na odpoczynek. :cool2:

 

82ca0cd7dafdbfb4med.jpg

 

Następnym celem stał się piękny zamek w Kwidzyniu.

 

c327a1ffb494d91amed.jpg

 

f8cf1c1ab48cc554med.jpg

 

Zamek bardzo dobrze zachowany i również polecam odwiedzenie tego zamku bo znajduje się w odległości 20 paru kilometrów od zamku Gniew, do Malborka również mamy niedaleko także zamek Gniew to niezła baza wypadowa na zwiedzanie ciekawych miejsc :cool2:

 

Następnym miejscem odwiedzin były ruiny zamku w Radzyniu Chełmińskim na którym odbywała się akcja filmu Pan Samochodzik i skarb templariuszy, naprawdę ciekawe miejsce :cool2:

 

a05570605e03b8c0med.jpg

 

Naprawdę piękne miejsce. Jedno zdjęcie zrobione z jednej z dwóch wież które można wejść :wink: :cool2:

 

fd0e6718500f5529med.jpg

Naprawdę piękne widoki z góry.

Warto również zwiedzić bardzo ciekawe miasto jakim jest Grudziądz które ma wiele ciekawych zabytków wartych obejrzenia, niestety nie zrobiłem zdjęć za co żałuję :mad2:

 

W czasie powrotnej trasy do domu zachaczyliśmy o zamek w Golubiu-Dobrzyniu w którym zostaliśmy na noc by odpocząć przed powrotem do domu a tak prezentuje się za dnia:

 

09c7cabcd891f20emed.jpg

 

Oraz jedno zdjęcie zrobione nocą :cool2:

 

8cbcea00f245cda0med.jpg

 

Zamek nie przypomina zamku krzyżackiego ale został przebudowany w czasie renesansu i dlatego trochę zatracił wygląd zamku krzyżackiego w których charakterystyczne są cztery strzeliste wieże na rogach murów zamkowych.

Pomimo to zamek ciekawy do zwiedzania i poznania historii jego przejść przez wieki istnienia :cool2:

Podczas tego wypadu zaliczyliśmy wiele ciekawych miejsc które nie w sposób wymienić był również krótki wypad nad morze do Krynicy Morskiej, podczas tej trasy autko spisywało się znakomicie a zrobiło ponad dwa tysiące kilometrów i oczywiście spalanie bardzo niskie jak na kombi 335d :cool2: :D

 

Ile Ty już tych zamków odwiedziłeś? :mrgreen:

Kamil niestety nigdy nie liczyłem ale uwierz mi jest jeszcze trochę zamków do zwiedzenie w Polsce które na pewno odwiedzę z rodziną naszym BMW 335d+

Proszę o komentarze jak oceniacie te ciekawe miejsca :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsc nie oceniam, bo nie byłem, ale Twój reportaż jak zwykle ciekawy :cool2:

A szkoda, polecam każdemu kto nie był bo warto, dziękuję za ocenę moich reportaży bo staram się jak mogę ale jest pewnie wiele do opisania o czym zapomniałem :wink: Mariusz zapraszam na zwiedzanie zamków na Dolnym Śląsku masz niedaleko a jest wiele ciekawych rzeczy, może wspólnie coś zaplanujemy, co o tym sądzisz?

 

Eee tam zamki, najważniejsze to, że auto dowiozło Was wszędzie szczęśliwie celu :mrgreen: :cool2:

Swoją drogą fajna masz zajawkę z tymi zamkami :wink:

Dziękuję Kamil, mnie zawsze interesowała historia a w szczególności Polski oraz druga wojna światowa, szczerze to autko spisuje się naprawdę świetnie odkąd przestałem jeździć krótkich odcinków i używam je tylko na dłuższe wypady to silnik pracuje o wiele aksamitniej i generuje mniej wibracji a skrzynia pracuje prawie niezauważalnie, jednak DPF potrzebuje dłuższych tras na porządne wypalenie :cool2: :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi trzeba mieć jakąś pasję :cool2:

Trasa dla tego auta jest po prostu stworzona, a przy okazji e91 swoją obecnością ozdabia okolice zamków :wink:

Aa zazdroszczę Ci spalania 335d :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tez sie na zamek piszemy :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi trzeba mieć jakąś pasję :cool2:

Trasa dla tego auta jest po prostu stworzona, a przy okazji e91 swoją obecnością ozdabia okolice zamków :wink:

Aa zazdroszczę Ci spalania 335d :wink:

Dziękuję, myślę że dobrze to ująłeś :cool2:

Żeby nie być gołosłownym to gdy wracałem zatankowałem do pełna i taki dystans zrobiłem na pełnym zbiorniku :)

 

cc1cba12a64920f8med.jpg

Zrobiłem w sumie 958 kilometrów a zostało jeszcze paliwa na 75 kilometrów, zresztą widać że pozostała jedna kreska i mogę zrobić na niej 75 kilometrów a tego nie da się zrobić gdy spalanie jest wysokie, ten wynik osiągnięty w trybie mieszanym gdzie 600 kilometrów trasy a reszta to miasto i krótkie odcinki do 50 kilometrów myślę że spalanie jest rewelacyjne jak na ten wóz :)

 

Mariusz, jestem ZA. Kwestia dogadania jakiegoś terminu :)

No to super, poszukam ciekawego zamku i dam znać :cool2:

 

Tez sie na zamek piszemy :p

Bartek to świetnie na trzy auta to już byłby fajny wypad, jak coś znajdę to dam znać :cool2:

 

Może ktoś jeszcze by się pisał na taki wyjazd :) :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy Z dziećmi czy bez taki wyjazd i czy w okolicach Warszawy :mrgreen:

U mnie to Max 500 na zbiorniku :mrgreen:

Kamil to kwestia dogadania, jeżeli znasz jakieś ciekawe zamki do zwiedzenia w okolicach Warszawy to nie ma sprawy jestem na tak bo szczerze to jeszcze nie zwiedziłem okolic Warszawy. Zresztą nawet Warszawskich zabytków nie zwiedziłem aż wstyd o tym pisać :oops: :|

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zrobiłem w sumie 958 kilometrów a zostało jeszcze paliwa na 75 kilometrów, zresztą widać że pozostała jedna kreska i mogę zrobić na niej 75 kilometrów a tego nie da się zrobić gdy spalanie jest wysokie, ten wynik osiągnięty w trybie mieszanym gdzie 600 kilometrów trasy a reszta to miasto i krótkie odcinki do 50 kilometrów myślę że spalanie jest rewelacyjne jak na ten wóz :)

 

Świetny wynik. Chyba nie ma lepszego stosunku mocy do spalania jak w 335d.

Żeby moja 330i chciała tyle palić :)

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem w sumie 958 kilometrów a zostało jeszcze paliwa na 75 kilometrów, zresztą widać że pozostała jedna kreska i mogę zrobić na niej 75 kilometrów a tego nie da się zrobić gdy spalanie jest wysokie, ten wynik osiągnięty w trybie mieszanym gdzie 600 kilometrów trasy a reszta to miasto i krótkie odcinki do 50 kilometrów myślę że spalanie jest rewelacyjne jak na ten wóz :)

 

Świetny wynik. Chyba nie ma lepszego stosunku mocy do spalania jak w 335d.

Żeby moja 330i chciała tyle palić :)

Dziękuję Michał :cool2:

Myślę że 330i tak bardzo ładne ma spalanie jak na benzynę a jak chcesz podobne do mojego to jedynie zakup 335d :norty:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie pojadę ale aktualnie to nie mam czym :(

Zgadza się że stosunek dynamika i moc/ spalanie 335d ma rewelacja, chyba najlepszy w bmw a i mało aut innych marek może się czymś takim pochwalić. Wynik 1000+ km na jednym baku fajny chociaż wymaga anielskiej cierpliwości i niełatwy do osiągnięcia :) mi raz się tyle udało a tak to przeważnie robiłem około 700km co dawało zwykle średnio 8,5l.

Pomysł z zamkami b.fajny - zimą /wiosną jestem chętny żeby pojechać na kilka aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odbył się X Zlot klubu BMW Team Śląsk, dwa lata temu byłem ale przyjechałem późno i lista na konkurs najładniejsze auto zlotu była zamknięta w tamtym roku nie byłem na zlocie bo mi nie pasował termin ale w tym roku udało się auto dopieścić i przyszykować na konkurs.

Na zlot przyjechało około 500 aut i były różne modele BMW, pogoda dopisała, odbyło się wiele konkursów ale dla mnie najważniejszy konkurs to wybór na najładniejsze auto zlotu.

Konkursu niestety nie udało się wygrać ale cóż może za rok :| Wygrało dopieszczone seryjne E30 coupé z 1991 roku z tego wszystkiego nie zrobiłem nawet zdjęcia tego auta drugie miejsce Z4 a trzecie E36.

Jestem zawiedziony tym obrotem sprawy, tyle pracy i pieniędzy i nikt tego nie docenił :duh: :mad2:

Kilka zdjęć ze zlotu.

 

32bac0ccfab3b961med.jpg

 

66012ac6ae19c742med.jpg

 

bfc7eded62cb1882med.jpg

 

Jestem wkurzony :mad2: :duh:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przypłynie Ci auto, to wtedy coś się wymysli :mrgreen: no chyba, że wcześniej będziemy chcieli jechać, to wtedy wezmę Cię jako pasażera :cool2:

Ja to w zasadzie nie wiem co tu w okolicach Warszawy jest do zwiedzania, ale zawsze można poszperać w necie i ustalić jakąś trasę :cool2:

Edit

Mariusz Twoja jest i tak najładniejsza :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie pojadę ale aktualnie to nie mam czym :(

Zgadza się że stosunek dynamika i moc/ spalanie 335d ma rewelacja, chyba najlepszy w bmw a i mało aut innych marek może się czymś takim pochwalić. Wynik 1000+ km na jednym baku fajny chociaż wymaga anielskiej cierpliwości i niełatwy do osiągnięcia :) mi raz się tyle udało a tak to przeważnie robiłem około 700km co dawało zwykle średnio 8,5l.

Pomysł z zamkami b.fajny - zimą /wiosną jestem chętny żeby pojechać na kilka aut

Jacek zawsze możesz jechać smartem :mrgreen: :norty:

Cierpliwość to akurat moja mocna strona i dlatego takie wyniki są przeze mnie do osiągnięcia ale Jacku szczerze Ci powiem że po tym dodatku xado ten silnik pracuje rewelacyjnie :) :wink:

 

Jak przypłynie Ci auto, to wtedy coś się wymysli :mrgreen: no chyba, że wcześniej będziemy chcieli jechać, to wtedy wezmę Cię jako pasażera :cool2:

Ja to w zasadzie nie wiem co tu w okolicach Warszawy jest do zwiedzania, ale zawsze można poszperać w necie i ustalić jakąś trasę :cool2:

Edit

Mariusz Twoja jest i tak najładniejsza :cool2:

Dziękuję Kamil

Pomysł z wzięciem Jacka za pasażera naprawdę dobry, jak nie będzie chciał jechać smartem :mrgreen:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odbył się X Zlot klubu BMW Team Śląsk, dwa lata temu byłem ale przyjechałem późno i lista na konkurs najładniejsze auto zlotu była zamknięta w tamtym roku nie byłem na zlocie bo mi nie pasował termin ale w tym roku udało się auto dopieścić i przyszykować na konkurs.

Na zlot przyjechało około 500 aut i były różne modele BMW, pogoda dopisała, odbyło się wiele konkursów ale dla mnie najważniejszy konkurs to wybór na najładniejsze auto zlotu.

Konkursu niestety nie udało się wygrać ale cóż może za rok :| Wygrało dopieszczone seryjne E30 coupé z 1991 roku z tego wszystkiego nie zrobiłem nawet zdjęcia tego auta drugie miejsce Z4 a trzecie E36.

Jestem zawiedziony tym obrotem sprawy, tyle pracy i pieniędzy i nikt tego nie docenił :duh: :mad2:

Kilka zdjęć ze zlotu.

 

32bac0ccfab3b961med.jpg

 

66012ac6ae19c742med.jpg

 

bfc7eded62cb1882med.jpg

 

Jestem wkurzony :mad2: :duh:

 

Mariusz też jestem zawiedziony i zaskoczony że tak dopieszczone autko nie wskoczyło na pudło :shock: :shock: ??

Bardzo dziwne o co biega ....czyżby koledzy z szanownego jury nie siedzieli w temacie.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz Smartem to ja już byłem w jednej dłuższej trasie na autostradzie 120-130km/h i podziękuje....masakra, nie dość że głośno jak w czołgu to prawie wszyscy mnie wyprzedzali dziwne uczucie i wolałbym tego nie powtarzać :)

 

Ale jak ktoś mnie zabierze na pokład to fajnie, rozumiem że jedziemy z szanownymi małżonkami ? Jak coś to my chętnie pojedziemy, jesteśmy otwarci na propozycje. Z naszej strony pomysł to zamek Krzyżtopór + Chęciny w świętokrzyskim a nocleg np. można w hotelu Senator w Starachowicach byliśmy tam za 250zł doba jest wyżywienie pełne, nocleg i dostęp do strefy saun fińskiej, parowej, błotnej, basenu siłowni itp :)

 

Konkurencje na zawodach miałeś dużą bo 500 aut ale wygranie ich przez mocno leciwe e36 jest dla mnie conajmniej dziwne, że taki stary kapeć dostał 1 miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mariusz Smartem to ja już byłem w jednej dłuższej trasie na autostradzie 120-130km/h i podziękuje....masakra, nie dość że głośno jak w czołgu to prawie wszyscy mnie wyprzedzali dziwne uczucie i wolałbym tego nie powtarzać :)

 

Ale jak ktoś mnie zabierze na pokład to fajnie, rozumiem że jedziemy z szanownymi małżonkami ? Jak coś to my chętnie pojedziemy, jesteśmy otwarci na propozycje. Z naszej strony pomysł to zamek Krzyżtopór + Chęciny w świętokrzyskim a nocleg np. można w hotelu Senator w Starachowicach byliśmy tam za 250zł doba jest wyżywienie pełne, nocleg i dostęp do strefy saun fińskiej, parowej, błotnej, basenu siłowni itp :)

 

Konkurencje na zawodach miałeś dużą bo 500 aut ale wygranie ich przez mocno leciwe e36 jest dla mnie conajmniej dziwne, że taki stary kapeć dostał 1 miejsce

 

Nie wiem, jakie E30, czy E36 uzyskało podium, bo mnie na zlocie nie było, ale nazywanie tych modeli starym kapciem to przesada :D Chyba, że rzeczywiście to były cienie tych modeli i wygrało kumoterstwo.

Tak, czy siak, E91 kolegi czerwonego dla mnie naprawdę super prezentuje się i widać ogrom pracy z gustem włożony w to auto :cool2:

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.