Skocz do zawartości

F10 550i warto kupic??


roman bmw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
U Ciebie to akurat rodzina się mogła jarać "TwinPower Turbo" a nie "Twin Turbo". ;) Tylko, że u Ciebie na osłonie silnika, o ile kojarzę, nie ma napisu TwinPower Turbo, więc nie wiem czym się jarali. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U Ciebie to akurat rodzina się mogła jarać "TwinPower Turbo" a nie "Twin Turbo". ;) Tylko, że u Ciebie na osłonie silnika, o ile kojarzę, nie ma napisu TwinPower Turbo, więc nie wiem czym się jarali. :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=D2MPoqqzwdY

http://www.youtube.com/watch?v=D2MPoqqzwdY

http://www.bmw.pl/_common/shared/newvehicles/5series/sedan/2010/showroom/engines/_img/4-cylinder-diesel-engine-0911.jpg

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez wszyscy wiemy, że laski leca na napisy na silniku :cool2: :mrgreen:

 

To taka marketingowa nazwa, w 520d i 530d jest pojedyńcze turbo o zmiennej geometrii, w 525d i 535d są dwa. Tak się nazywa, bo według speców od marketingu jest tak dobre, jak wcześniej podwójne turbo ;) Sprawdzalem temat, bo ostatnio mnie Bawaria Motors zaskoczyła jak umawiałem się na"serwis oleju 520d" to byla odpowiedź "to Pan ma ten silnik 2.0d z dwoma turbo, tak?" :D nie wiedzą co w autach serwisują, aż musialem sprawdzić czy bonusowego turbo nie wsadzili :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas "uczę się" tego auta, ale ostatnio zaszalałem w ustawieniu SPORT i na sportowym trybie skrzyni. Niedziela rano, mały ruch na drodze, i rura.....to wszystko zaczęło się dziać tak szybko, że miałem wrażenie że zagina czasoprzestrzeń :) masakra jak to idzie!

Na długich łukach zawieszenie trzyma fenomenalnie. Gorzej na jakiś szybkich winklach, wtedy czuć że to waży swoje 2 tony i praw fizyki nie oszuka nawet xDrive. Wyrzuciłoby mnie na zewnątrz, gdybym wszedł w nie za szybko. Takie przynajmniej mam odczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas "uczę się" tego auta, ale ostatnio zaszalałem w ustawieniu SPORT i na sportowym trybie skrzyni. Niedziela rano, mały ruch na drodze, i rura.....to wszystko zaczęło się dziać tak szybko, że miałem wrażenie że zagina czasoprzestrzeń :) masakra jak to idzie!

 

W końcu ktoś pisze, że w f10 czuć przyspieszenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie zadane w temacie, to po miesiącu jazdy uważam, że warto.

Pod warunkiem akceptacji spalania na poziomie 14 litrów, a więc niezbyt dużych przebiegów, i koniecznie tylko używane auto, najlepiej jak najmniej, ale nigdy nowe. Ogromna utrata wartości dla nowego samochodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ani cenowej, ani wyposażeniowej. Jedno auto mi zaproponowali, i zupełnie nie w moim typie. Potem, na siłę chcieli mi wcisnąć 750xi....

Długo obserwowałem "rynek" w DE, tylko 535xi i 550xi. Korespondowałem z 5cioma dużymi dealerami w DE, przez prawie rok. No i w końcu trafiłem na egzemplarz, który zaspokoił moje oczekiwania :D

Trochę to trwało, ale nie spieszyło mi się. Ale miałem dość zawężone widełki odnośnie przebiegu: od 6000 do 9000 km, no i wyposażenie i kolory zew i wew też grały rolę. Ale 550i to z reguły auta z bardzo bogatym wyposażeniem. Chociaż ja chciałem coś specjalnego, no i mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pemek, zwolnij, zaraz nabijesz postów tyle co było sumarycznie w wątku o 520d :mrgreen: ;)

 

Przy tym przebiegu nie powinno zbytnio ubywać, jeśli nie jezdzisz z noga w podlodze 24/7 :) (jak my w 520d) :mrgreen: no nie mogłem się powstrzymać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.