Skocz do zawartości

E9x - Filtr paliwa - benzyna


radaz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie, czy filtr paliwa się wymienia w silnikach benzynowych ?

Pisałem do ASO i odpowiedzieli mi , że filtr paliwa nie występuje w benzynie...

Wydaje mi się to troche dziwne :roll: Potwierdzacie tą informację ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dobrze powiedzieli w aso filtra jako takiego nie ma, wystepuje element ktory nazywa sie komplet naprawczy pompy paliwa i tam jest cos w rodzaju filtra. Koszt ok 700 zl dostepny oczywiscie tylko oryginale. Jak sie nic nie dzieje to nie wymieniaj.
Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Hej odgrzebie temat, kupiłem niedawno auto, trochę pośĶigałem, zamówiłem olej filtry też filtr paliwa, no zawsze przeważnie od razu ewentualnie po paru K od zakupu zmieniam wszystkie filtry i olej, tak żeby wiedzieć ILE naprawdę mam przejechane na oleju i filtrach wszystkich. O ile olej filtr oleju, powietrza to banał i zmieniliśmy z mechanikiem to gnoja od paliwa nie znaleźliśmy.

 

Ktoś to robił, i by mi opisał jak się tam dostać itp, sprawdzilem i gdzieś jest przy baku ale gdzie tam się to szuka, od mechanika pojechałem bo już mi się nie chciało siedzieć, bylem po pracy już prawie 20:00 to filterek zabrałem i do domu :).

 

 

No ale chciał bym to zmienić, auto ma wprawdzie 60kkm przebiegu ( autentyczny ), i moze pytanie co ile ten filtr sie wymienia.

 

 

pzdr. Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

mi nie o ten węglowy chodzi a o ten wkład właśnie koło zbiornika ten co kolega lysy_23 podał :).

 

Jak byś mógł mi fotki większe zrobić tego bo ciut małe są jak wydrukuje to g bedzie widać :), ale chociaż wiem ze to koło wydechu xD bo już nie wiedziałem czy kanapę rwać czy nie xD.

 

 

pzdr. Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Trochę z Tisa co do tego jak się dostać. Wymieniać bez żadnej przyczyny nie trzeba.

http://img836.imageshack.us/img836/2977/xjwu.jpg

http://img96.imageshack.us/img96/5464/w1tw.jpg

Wszystko super tyle tylko, że to nie jest filtr paliwa kolego tylko pochłaniacz oparów z aktywnym węglem. Filtr paliwa jest w pompie paliwa i dostajesz się do tego nie od spodu a z środka auta demontując tylną kanapę ...

Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.