Skocz do zawartości

BMW 328 Cabrio Niemcy pojazd bez VIN


Rekomendowane odpowiedzi

Z przodu źle spasowany, jakieś duże szpary, koła nie oryginalne:)

do przebiegu +200 tyś:) spójrzcie na rocznik, przekroczone wiec 200 tyś, wiec to już trup - ciągłe wydatki - nie opłaca się za tą cene:)

a dodatkowo kierownica nawet bez multifunkcji = totalny golas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najwięcej problemów może sprawiać kubek zamontowany w tylnej klapie, w czasie jazdy ciężko będzie sięgnąć po niego oraz paski od spodni na przedniej masce. Z racji wieku i kręconego licznika, na pewno będzie się często psuć , więc przy częstym otwieraniu maski paski te mogą ulec uszkodzeniu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam że ksenony bez spryskiwaczy i podłokietnik się trochę wytarł ze skóry więc do obszycia od razu :D

Ale chociaż kierunki żółte oryginalne ,więc może bezwypadkowy :D

Musisz napisać do Hitlera ,żeby podał vin bo inaczej nie pomożemy :mrgreen:

PS. I nie zapomnij sprawdzić daty ważności gaśnicy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpuści ze stówkę na paliwo ?:)

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.