Skocz do zawartości

dzwi w stylu "lambo"


Guccio

Rekomendowane odpowiedzi

"ale ty myslisz powaznie o takich drzwiach???moze jescze przemysl to porozmawiaj z rodzicami....."

 

zarabiam i utrzymuje sie sam z nikim nie musze rozmawiac, :nienie:

ogolnie chcialem poznac opinie wiekszosci, czy zaloze? pewnie tak , zrobie sobie prezent na gwiazdke :mrgreen:

pozdrawaim

B - M - W

http://img135.imageshack.us/img135/9788/160x80houseofflyingdaggers202t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bax, Twoja opinia jest dla mnie malo istotna, ale mimo to nie zycze sobie zebys mowil ze bredze, bo tak to rozmawiaj z rodzicami...

Tak jak pisalem wczesniej, nie podoba Ci sie, nie komentuj. Nie wiem czy Ty bys chcial uslyszec ze jestes burakiem, zaprezenuje swoje auto, tez sie chetnie posmiejemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem sie dziwie forumowicza, jesli ktos pyta o rade toniech ja dostanie, a nie gradobicie glupich uwag, jak pisalem i jeden z koloegow zauwazyl chcialem poznac opinie Wasza, moze ktos mial okazje miec takie dzwi.

A tu takich wypowiedzi sie nie spodzewalem.

Mysle ze wiecej nie pokusze sie pytac o takie "pierdy", bo nie mam zamiaru wysluchiwac jakis tepych uwag w stylu "porozmawiaj z rodzicami" bo tak naprawde nie znasz mnie kolego, i ten tekst akurat nie byl namiejscu! jesli nie wiesz co mam na mysli to sie domysl. -nie che nikogo obrazac itp. -

pozdrawaim i dzieki za wszystkie opinie

 

 

ps. ten post nie mial nic wspolnego z zalozeniami typu:

teraz zaloze sobie jeszcze skrzydla do mojej e-36 i bede latal :duh:

B - M - W

http://img135.imageshack.us/img135/9788/160x80houseofflyingdaggers202t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Niestety temat upadł dość nisko więc zamykam.

 

Dodam tylko na koniec...

To prawda że o gustach się nie dyskutuje. Natomiast na tym forum nie jesteśmy zwolennikami lexus looków, szpachli, skrzydeł na klapach bagażników, świecących spryskiwaczy, lambo doorsów i wszelkiej maści innego WT. Więc jeśli czyjś gust podpowiada mu że takie rozwiązania w BMW są w porządku to niestety pomylił forum. Jest wiele innych w sieci gdzie spotka się z większym uznaniem. Więc po co tu się męczyć?

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.