Skocz do zawartości

Oc bmw e36 2.0 93 r młody kierowca bez zniżek zielony ? :D


Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej wychodzi chyba PZU. Dają tam zniżki w pierwszym roku i nie ma zwyżki za markę (w moim regionie za e34 520i '95 bez zniżek powiedzieli mi 1400zł a w HDI 2500zł). W drugim roku to chyba TUV ma najlepszą ofertę. Oczywiście mówię o młodych kierowcach. Jeżeli miałbyś brać auto na siebie to może go lepiej w ogóle nie kupuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
nie ma zwyżki za markę

Jest zwyżka w PZU.Źle ktoś Cię poinformował.

Byłem dziś ubezpieczyć swój czarny czołg :mrgreen: i agent przeliczył mi to po swojemu i wyszło 617 zł na cały rok-za to co pisałem wcześniej+ochrona zniżek.

Pytałem się o BMW i kazał przyjść pod koniec ubezpieczenia to też przeliczy korzystniej.Wspomniał że polisa zależy od marki auta-BMW jest samochodem większego ryzyka.

Wychodzi mi teraz,że za BMW o poj. 2,5 płacę ok 100zł więcej niż za Jeepa z silnikiem 4,7.

To jest chore!.

Jeżeli miałbyś brać auto na siebie to może go lepiej w ogóle nie kupuj.

Nie przesadzaj każdy z nas lub przynajmniej większość zaczynała od zera i jeszcze zwyżka wiekowa 25%.

Ja miałem na siebie jeszcze w szkole średniej zarejestrowany motorower-Mój tato mi tak nakazał i miał rację.

Za motorower nawet bez zniżek składka nie była dotkliwa.Jak kupowałem samochód miałem już 30% zniżki i składki były sporo niższe pomimo,że dochodziła zwyżka za wiek.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zwyżka w PZU.Źle ktoś Cię poinformował.

Jak ubezpieczałem w PZU to nie mówiono mi że jest jakaś zwyżka za markę.

 

Nie przesadzaj każdy z nas lub przynajmniej większość zaczynała od zera i jeszcze zwyżka wiekowa 25%.

Jeżeli miałby bulić powiedzmy te 1300zł za OC to gdzie jest sens ?

Edytowane przez sad_madman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Jeżeli miałby bulić powiedzmy te 1300zł za OC to gdzie jest sens ?

Sens jest taki,że kiedyś jednak własne auto trzeba mieć,pomimo poniesionych kosztów.Bo tak myśląc to będzie szedł na emeryturę i ciągle będzie miał 0 zniżek w OC + zwyżka za BMW :mrgreen: .

niema czegos takiego :mrgreen:

nie I ma czegoś takiego :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o oc, ostatnio znajomy rocznik 93 rejestrował na siebie Merca 124 i płaci ledwo tam około 5 stów chociaż wszystkie papiery są na niego... Podobno w link4 jest coś takiego typu nie współwłaściciel a coś jak użytkownik pojazdu gdzie podał ojca, ale nie wiem czy to prawda... sam jestem w pzu , mam 21 lat,prawko od 2011, znizki wszystkie (oplacalo sie rejestrować skutery na siebie :twisted: ) płacę po tysiącu za e30 i e34 bo wzwyzki za wiek i chyba są tez wzwyzki jak się ma prawko krócej niż 3 lata bodajże...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

jak ktoś pyta niech kod pocztowy podaje.

mieszkam w centrum Wawy.

na świeżo to rejestrowałem pod koniec roku mazdę 6 2005r 2.0d.

w stolicy 2600zł ze zniżkami na casco i oc 60%

zarejestrowałem na ciotkę z małego miasteczka w Wielkopolsce.

miała 60% oc które przeszzło na ac i zapłaciłem 1150zł :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.