Skocz do zawartości

Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA


szwedzio13

Rekomendowane odpowiedzi

a swoją drogą z chęcią bym zobaczył jak "młody gniewny" pożyczonym E90 zamiata :D

 

na te zloty w wawce to każdy może przyjechać? odnoszę wrażenie że jest tu jakaś zamknięta frakcja klubowa.

Edytowane przez hauer


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Panowie,

do której zazwyczaj jesteście w Sadybie? Może tym razem uda mi się do Was podjechać, poznać z "pyska" itp :norty:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze kazdy:D w kazdej chwili i zawsze zostanie milo przywitany ;p - kazdy z nas mial 'pierwszy raz'

 

 

Na sadybie siedzimy najwczesniej do 22, najpozniej to chlopaki raz do 00.30 chyba siedzili?

Ja to tak 23-23.30... ;)

 

Wpadaj Nurek wpadaj, poznamy tego co pilnuje nam regulaminu :D

hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za pytanie. ale muszę.

czy aby oficjalnym strojem klubowym jest dres (obowiązkowo kreszowy) a w bagażniku oprócz powietrza powinna być zlokalizowana pała drewniana, zwana potocznie bejzbolem, lub ewentualnie noga od stołu?


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja tam w dresie jeżdżę BMW..... grać w tenisa ;) I wożę powietrze w bagażniku..... a i drewniane narzędzie się znajdzie- szczotka do odśnieżania :P :P :P

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Obowiazkowo przyjezdzamy w dresach, im wiecej paskow i im bardziej jaskrawy tym masz wiekszy szacunek.

2. Brak palki w bagazniku = brak palki.... no wiadomo ;)

3. Wskazana jest lysa fryzura, lubimy sie witac walac sie nawzajem z baski (a wiadomo, klakow nikt nie lubi)

4. W audio musi leciec albo jakies gansterski hip hop albo techniawa z lat 90, najlepiej z manieczek

5. Jesli podjedziesz i nie spalisz gumy i nie potrzymasz autka do odciecia przez 30 sekund (co najmniej) to nie bedziesz traktowany powaznie

6. Wskazane aby byla z Toba jakas dziunia, najlepiej w miniowce, jarala szlugi, trzymala browara (ktorego bys popijal) i ciagle zwroty na p*, k* itp...

 

No to chyba z grubsza wszystko co powinienes wiedziec o Warszawskich zlotach forumowiczow BMW Klub Polska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wymienionych mam w bagażniku tylko siekierę.

z dresów wyrosłem a obecne modele mnie nie podchodzą bo kolory zbyt w oczy nie szczypią -a nie chodzę w tych sprawach na kompromisy.

dziuni żadnej nie mam -ale chętnie przytulę.


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, im Nas więcej na spocie tym weselej :D

z Sadyby da się wyjechać nawet o 00.30! Była mała panika że Nas zamknęli, ale kacpercio staranował swoją Bawaarką jakieś wyjście i udało nam się wydostać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
no mam mam, ale malo i od michala musze scianac aby mi maila wyslal a ten we frankfurcie na jakis targach z misiami polarnymi siedzi... ;)

Już wróciłem, ale nie udało mi się żadnego misia upolować :wink:

Chciałem Ci wysłać wczoraj filmik ale ma 200 MB, więc weź laptopa jutro to sobie przegrasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde dres mi się na tym deszczu skurczył i w dodatku jeden pasek zmył :(

Niestety Nurka nie udało się nam zakopać bo ziemia jeszcze zmarznięta ;)

 

Może będą zdjęcia bo Włodek coś tam pstrykał.

 

PS. Dzięki arnold za czapkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.