Skocz do zawartości

Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA


szwedzio13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Panowie... na fejsie ....

https://www.facebook.com/CargoToMy

wrzucili cos takiego ::

 

UWAGA UWAGA ! Minęła 19:00 - więc tak jak obiecaliśmy - podajemy ciekawą informację dotyczącą naszego niedzielnego spotkania na Wólcę. PRZEJDŹMY DO SEDNA ;) Mianowicie skontaktował się ze mną dziennikarz telewizji TVN z ofertą zrobienia materiału o naszych spotkaniach, zmaganiach, modyfikacjach samochodów oraz o naszych umiejętnościach, który chcą pokazać na łamach DZIEŃ DOBRY TVN :) Dogadałem się z człowiekiem i w niedzielę rusza z nami na spot, na którym zaczniemy powoli realizować materiał :)

A teraz mały APEL :

 

1. Prosimy nie wjeżdżać na plac na samym końcu (tam gdzie przystanek). Prawdopodobnie go ogrodzimy taśmą i słupkami. "Kolega z terenówki" jest umówiony ze mną także trochę doświetli teren do kręcenia materiałów, za to samochody stające przodem do owego miejsca prosimy zapalenie świateł w momencie kręcenia.

 

2. Oczywiście nie śmiecimy. Powiem brzydko: nie róbmy z siebie brudasów i wieśniaków.

3. Osoby, które chciały by pokazać swoje umiejętności "jezdne", swoje wycackane do laleczki samochody, oraz "mechaniorów", którzy sami dłubią w swoich samochodach w jakimś warsztacie - PROSIMY O WIADOMOŚĆ DO NAS NA PW. WYMIENIMY SIĘ NUMERAMI I USTALIMY SZCZEGÓŁY.

 

4. Jeśli ktoś ma DOBRY MEGAFON i mógłby podjechać z nim w niedzielę oraz go pożyczyć, także prosimy o kontakt pw :)

 

To chyba tyle na tą chwilę :) Mam nadzieję, że Wam serca na chwilę przestały bić :)) bo mi tak :)

 

Pzdr. /M

 

 

Ruszamy sie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekawe, jak by tv zajęła się ta sprawą tak na poważnie bo jak na razie to tylko chcą sobie oglądalność poprawić to może miasto ogarnęło by plac do zlotów dla mądrych ludzi. ps. Wujek nie sanitariusz tylko RATOWNIK MEDYCZNY, sanitariusze wyginęli jak dinozaury :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Szkoda ze to Dzien Dobry TVN a nie TVN Turbo - przysla jakis beznadziejnych pismaków którzy nie mają o niczym pojęcia.... i pewnie któregos z "organizatorow" zaprosza do studia i bedzie lans na celebryte ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ardin jak będzie zimno to być może przeniesiemy się na Sadybę do zimowej miejscówki na parking pod Sadyba Best Mall. Także warto wejść od czasu na forum na dzień przed terminem spotu i wszystko będziesz wiedział.

 

To doczytaj. Nie ma sensu sie powtarzac. Jak Ci sie nie chce przeczytac 3 stron to widocznie masz małe chęci ...

:cool2: ach ta dzisiejsza młodzież leniwa się robi i trzeba ją wychowywać.

 

PS. Czyżby ci się mapki znudziły :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak by przyjechał jeden z dziennikarzy tvn-u którego szukam już 3 lata, mam mu parę słów do powiedzenia, na waszym miejscu nie wybierał bym się w ten dzień na wólkę, chyba że macie parcie na szkło, nie wierzę że chcą zmienić wizerunek kierowcy w BMW lub coś w tym stylu. Apropo zakończenia sezonu-z klubem już go w sumie zakończyliśmy,pojechaliśmy na dyskotekę, jak będzie fajny pomysł to chętnie się wpisuje na listę, osobiście proponował bym klub gdzie można usiąść i wypić ale i potańczyć, wódka w sumie kosztuje w klubie ale taki dzień jest raz w roku tym bardziej w takim towarzystwie., ot taka moja propozycja :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko oko ;) nie zniechecajcie nowych;) kazdemu sie czasem nie chce czegos na forum szukac;) za dwa tyg spotkanie normalnie o 20 pod wola parkiem, ale potem na 90% pojedziemy zobaczyc nowa miejscowke bo ka to za cholere nie wiem gdzie jest sadyba best mall;) a na srajfonie nie chce mi sie w google patrzec;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo symptycznie było, dzięki wszystkim. Z różnych niezależnych obliczeń wyszło, że były 24 bawarki.

Ja pstrykałem zdjęcia komórką, i zamiast artystycznie ustawionych bolidów wyszły czarne ciapki. Ale za to mam dwa takie:

 

http://img132.imageshack.us/img132/8488/zdjcie0706.jpg

 

http://img528.imageshack.us/img528/9703/zdjcie0709.jpg

 

 

jest.... nisko ;)

 

 

naprawdę spory ten spot wam się udał :cool2:

ciekawe czy za 2 tygodnie też dopisze tyle aut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za cholere nie wiem gdzie jest sadyba best mall;) a na srajfonie nie chce mi sie w google patrzec;)

 

Waldek specjalnie dla ciebie mapka ;)

 

http://images48.fotosik.pl/447/20d7d3f6d63d3358.jpg

 

legenda:

1- wjazd na parking podziemny (jest tylko jeden w SBM)

2,3 - wyjazdy z parkingu

* parking podziemny jest jednopoziomowy

** ulica Konstancińska jest jednokierunkowa (wjazd od Św. Bonifacego)

***można też skręcić z bezpośrednio z Powsińskiej (skręcić tak jak na stację Shell i trzymać się prawej)

 

Proponuję jako miejsce spotkań w garażu podziemnym wybrać lokalizację koło wyjazdu nr 2 na rysunku. Tam przeważnie jest dużo miejsc wolnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakładać nowego tematu, napiszę tutaj, kolega z klubu organizuje grupowy wyjazd na hamownie do wawy kreatormocy.pl brakuje kilka autek żeby było jak najtaniej. wyjazd 3 listopad godz 11 cena 2 próby 80 zł 3 próby 100 zł. ktoś chętny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Nie chce zakładać nowego tematu, napiszę tutaj, kolega z klubu organizuje grupowy wyjazd na hamownie do wawy kreatormocy.pl brakuje kilka autek żeby było jak najtaniej. wyjazd 3 listopad godz 11 cena 2 próby 80 zł 3 próby 100 zł. ktoś chętny?

 

 

Piszę się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldus wyslac trzeba tez kolega z 335i z nowymi turbinami wtedy bedzie wszystko wiadomo ile ma KM.

Pozdr.

 

Ja w przeciągu miesiąca byłem na hamowni w Kreatorze Mocy i u Rogala. W tym czasie nie dokonywałem w aucie, żadnych zmian i przejechałem ok 1000km więc wyniki powinny być podobne. W Kreatorze seria mi wyszła : 232,1KM i 519,8 Nm a u Rogala seria 240,2KM i 554,9 Nm. Po moich wynikach widać, że pomiar Michała byłby mało miarodajny. Jeśli już to powinien jechać na tą samą hamownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.