Skocz do zawartości

Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA


szwedzio13

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. koleżankom z Kielc podobało się bardzo, bardzo... Niesamowite wrażenia z cargo. A salsa - kompletnie nieudana - porażka. To nie był dobry dzień na imprezę taneczną, ale warto było spędzić tak fajną noc w Warszawie. Wróciłyśmy do Kielc po szóstej. Szkoda , że urlopy tak szybko się kończą :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
ja podobnie jak wujekwadus będe chyba ze w tym czasie będe zmieniał mu pompe :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pojawił bym się ale mam dyżur, chyba że będę przypadkiem miał wezwanie wola parku to wpadnę driftem sprinterem na niebiesko hehe. Pytanie z innej beczki, czy wybieracie się do Torunia???????? Ja napewno tak, w klubie na razie jest rzucony temat a jak z Wami? zlot jest 25.08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

czy któryś z Was posiada zużytą niepotrzebną oponę 225/40/18 lub dwie w bardzo dobrym stanie Michelin Sport lub Potenza?

W nocy miałem spotkanie z zapadniętą studzienką na ul. Puławskiej i opona nie nadaje się do dalszej eksploatacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pojawił bym się ale mam dyżur, chyba że będę przypadkiem miał wezwanie wola parku to wpadnę driftem sprinterem na niebiesko hehe. Pytanie z innej beczki, czy wybieracie się do Torunia???????? Ja napewno tak, w klubie na razie jest rzucony temat a jak z Wami? zlot jest 25.08

 

Lecę do Torunia na 99%

W czwartek może uda się coś uzgodnić odnośnie wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja z oponami nie pomogę, apropo tej studzienki, takie coś da radę zgłosić na policję że uszkodzone zostały opony przez studzienkę?

 

Oczywiście ze tak, wezwanie policji, dokładny protokół, domentacja fotograficzna uszkodzeń, znaków, samej dziury/studzienki i dopiero możesz zaczynać walkę z właścicielem drogi o odszkodowanie.

W moim przypadku droga krajowa czyli właścicielem jest GDDKiA - skladasz pisma i czekasz lub wstawiasz do ASO naprawe z

AC i wtedy ubezpieczyciel zalatwia formalnosci. Ale pewności ze się wygra nigdy nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie olałem, jestem w toku postępowań.

 

Cargo unikam i tak już zostanie.

Kiedyś za młodu, posiadając faktycznie szybkie auto bywałem na miejscówkach ale wtedy nie było to cargo.

Teraz zmądrzałem, przynajmniej tak mi się wydaje :)

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poznalem po M-pakiecie i Hand Wash Only :mrgreen:

A widziałeś biedne stalowe 16" z zimówkami na przodzie? :(

Musiałem zmienić, bo śmigałem w trasę.

Dziś oględziny rzeczoznawcy i biorę się za naprawę, więc na następny spot dojadę - mam nadzieję.

 

Galeria będzie jak dojdzie kilka rzeczy i zrobię porządne fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.