Skocz do zawartości

Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA


szwedzio13

Rekomendowane odpowiedzi

Na jakiej S8;) w niemczech nie ma S8! - to już A2 jest:)

 

M5 stchórzyła, dosłownie, na forum koleś napisał że przy 80 trakcja mu się włączała, tak jakby nam się nie włączała :)

 

335d (ktore objezdza 550xd oraz szla rowno z modzonym 650i) objechane, 220 2długości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na jakiej S8;) w niemczech nie ma S8! - to już A2 jest:)

 

M5 stchórzyła, dosłownie, na forum koleś napisał że przy 80 trakcja mu się włączała, tak jakby nam się nie włączała :)

 

335d (ktore objezdza 550xd oraz szla rowno z modzonym 650i) objechane, 220 2długości.

 

 

hehehehh :cool2: . Wszyscy mieli takie same warunki wiec szanse podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

PawełRat koledze z M5 się spieszyło, ale po drodze gdzieś znikł :)

W sumie szkoda, że nie pojechałeś bo te 335d miałoby z Tobą duży problem, stawiałbym na remis :)

 

wujekwadus kurde szkoda, że nie pojechaliśmy kiedyś z tą 650i - widzę teraz, że mielibyśmy szanse :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nawet po zrównaniu mas 335i była szybsza ;)

Jakoś nie wierzę w te 350KM w tej 335d, ale trzeba dać jej szansę do rewanżu na suchym torze i rozwiać wątpliwości w sprawie trakcji

Edytowane przez kacpercio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nawet po zrównaniu mas 335i była szybsza ;)

Jakoś nie wierzę w te 350KM w tej 335d, ale trzeba dać jej szansę do rewanżu na suchym i rozwiać wątpliwości w sprawie trakcji

 

 

Ale to jest 350KM minus vat daje 315KM tak jak kolega mówli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHA ;)

Te 335d myśle może mieć realnie 330-340 koni seria w coupe ma 22s do 200. czyli 2s wolniej niż 550xd, natomiast moc aby te trzy sekundy urwać (bo jeszcze trzeba piątke wyprzedzić) to właśnie około 40 koni (przynajmniej u mnie tak było) + 40 koni, - 2,5s do 200...

 

Tez żałuje tej 650i:) ale już teraz nigdy się nie dowiemy :(

 

Dobra panowie, to nie ma na co czekać i widzimy sie za dwa tygodnie:

tj 03.08.2012 w standardowej godzinie (20) w standardowym miejscu (wola park)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajm sory A2 :D dziwne bo jak podszedł do Michała to bardzo pewny siebie był a póżniej trakcja :D Ja osobiście boje się takiej pogody z tymi oponami przyznaje się bez bicia, ale na suchej staje do walki. Wujek chyba 2.08 bo 3.08 to piątek, chyba że się coś zmieniło ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Na jakiej S8;) w niemczech nie ma S8! - to już A2 jest:)

 

M5 stchórzyła, dosłownie, na forum koleś napisał że przy 80 trakcja mu się włączała, tak jakby nam się nie włączała :)

 

335d (ktore objezdza 550xd oraz szla rowno z modzonym 650i) objechane, 220 2długości.

 

 

hehehehh :cool2: . Wszyscy mieli takie same warunki wiec szanse podobne.

zaraz zaraz ja jechałem po suchym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tak zamarlo cos

sprzedam E90 . 2007 r. 214 tys km . bezwypadkowa


http://images9.fotosik.pl/3382/17096446618ee79emc.jpghttp://images9.fotosik.pl/3382/f4b104e47553a614mc.jpghttp://images9.fotosik.pl/3382/52cc5e934e5d2209mc.jpg

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Będę w czwartek w Warszawie i zamierzam dojechać na ten "zlocik". Chcę popytać bardziej doświadczonych o parę spraw - dot. E91. Nie byłam do tej pory na takim spotkaniu - mam nadzieję łatwo Was tam znaleźć ? Ulica Górczewska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Będę w czwartek w Warszawie i zamierzam dojechać na ten "zlocik". Chcę popytać bardziej doświadczonych o parę spraw - dot. E91. Nie byłam do tej pory na takim spotkaniu - mam nadzieję łatwo Was tam znaleźć ? Ulica Górczewska?

 

 

sławna mapka

http://strony.aster.pl/capoeira/aaa.png

 

i do czwartku (start godz. 20.00)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacpercio albo Wujek jechał ktoś z Was ok 20 ul. conrada? leciałem na niebiesko sprinterem

 

Nie szwędam się po tych rejonach. A co obtrąbiłeś z soczystą polszczyzną pod nosem jakąś E92 i chciałeś się zapytać czy to może któryś z nas miał przyjemność? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy zlot był bardzo ciekawy ;)

Oprócz sztandarowych e9x na zlocie było dobrze nam znane 645i oraz 530i (PawelRat oraz Gorik79)

oraz całkiem nowe E30 320 w stanie takim że wszystkim szczęki opadły ;)

 

Dodatkowo bonusowo odwiedziły nas koleżanki z Kielc, którym miejmy nadzieje się podobało ;)

Zachaczyliśmy kulturalnie o cargo.

 

 

Do zobaczenia za dwa tygodnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, było bardzo ciekawie, koleżanki z Kielc osobiście mi zaimponowały spontanicznością, ciekawe jak się dalej bawiły przy salsie :D ps. mi osobiście wypad na cargo podwujnie sie udał :8) :cool2: Dzięki za super atmosfere!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, było bardzo ciekawie, koleżanki z Kielc osobiście mi zaimponowały spontanicznością, ciekawe jak się dalej bawiły przy salsie :D ps. mi osobiście wypad na cargo podwujnie sie udał :8) :cool2: Dzięki za super atmosfere!!!

 

coś się jeszcze działo ciekawego na cargo jak pojechaliśmy?

 

PS. Czyżbyś nową miłość spotkał ;) żart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.