Skocz do zawartości

Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA


szwedzio13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Srajfon poprawił prognozę i zapowiada ładną niedziele!!! :)

 

Geleranie tak: pabloM, możemy się umówić na zakupy na sobotę wieczór (pojadę z Tobą aby nie było Ci smutno:D) i kupimy co trzeba, jednak najpierw DEKLARACJA kto będzie?

 

1) wujekwaLdus + samica

2) pabloM + dzidzia

3) sirragh + samica

4) gorik79 + samica (ale tu nie wyrazil pewnosci)

5) kacpercio + bmw :)

6)?

 

W takim przypadki proponuje skladke 30 pln za autko,

co kupimy:

- pieczywo

- sos/keczup

- dużo picia :)

- COŚ NA KOMARY

- mięsko :)

- talerzyki/sztućce

- węgiel/rozpałkę

- grilla weźmie sołtys :)

 

 

Jeśli chodzi czas i termin spotkania (i dokładnie jeszcze raz miejsce wklej pabloM)

To ja mogę gdzieś tak od około 14.00/15 (Ani babcia ma urodziny czy imieniny no i trzeba troszkę posiedzieć)

 

Więc może spotkajmy się albo z wieczora (chociaż wtedy może być dużo ludzi) no albo nie wiem.... decyzje co do godziny zostawiam większości.

 

Mi pasuje wszystko po 15.00... :)

 

 

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak pisałem wcześniej w niedzielę od godz. 20 może trochę wcześniej mogę się zameldować. Będę dzwonił do Sołtysa jak się sprawy mają i czy jest sens przyjeżdżać czy już towarzystwo udało się do domu.

Jeżeli będziecie jeszcze o tej 20 to przyjadę.

PS. Chociaż kromkę chleba i trochę ketchupu dla mnie zostawcie jak coś :D

 

U mnie mogą być dwie samice...

 

jeśli ta dodatkowa jest wolna i pełnoletnia to mogę się zaopiekować :)

 

rozumiem, że jak skręcę w tą ulice Papirusów to jadąc cały czas prosto do grilla dojadę i nie zbłądzę? Czy mam dymu wypatrywać lub się węchem kierować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej pojechać nad Zegrze? Usiąść w jakiejś knajpie, zjeść kiełbe a później przejść się na plażę ?

 

w niedziele to tam jest zatrzęsienie. A teraz jak się wakacje zaczęły to już w ogóle. Ciężko też tam zaparkować. Ta miejscówka którą znalazł Sołtys wydaję się w porządku i teraz powinno być tam luźno jak ludzie pouciekali z wawy.

Zegrze jest dobrym pomysłem ale nie w weekend :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja . Grila niestety nie mam( sie polamal i poszedl out)

Niech ktos wezmie telewizor to sie na meczyk zerknie :)

 

Trzeba kupić grilla spotowego. Ma ktoś tuner TV w swojej maszynie? ewentualnie jakiś telewizor mały na baterię. Chyba, że ktoś ma kompa z kartą TV. Ja mam kartę ale została ona w mieszkaniu w Wawie i nie chce mi się w niedziele po nią zajeżdżać, bo i tak ja spóźniony będę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to panowie,

po "grillu" - czy czymkolwiek :) można jechać na mecz na strefę kibica... co wy na to :)?

 

byłem wczoraj.

Nie będzie gdzie zaparkować, ewentualnie gdzieś przy metrze by trzeba. Dużo kombinowania.

Ja mogę oczywiście auto odstawić i metro mam pod nosem i dojechać do strefy :) jedyny plus to, że się napije rozwodnionego carlsberga za żeton za 8 zł :mrgreen:

na finale może być ciasno

 

a o to foty ze strefy z meczu Niemcy - Włochy. Więcej nie wkleję ze względu na ochronę danych osobowych:)

 

http://images46.fotosik.pl/1641/b4672ad6019d87d6.jpg

 

http://images40.fotosik.pl/1676/849695518a754d66.jpg

Edytowane przez kacpercio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaparkować możemy koło mojej ex uczelni na koszykowej koło zawiszy, 10-15 min piechotką na strefę :)

 

E tam. Strefe kibica mam w garazu :) przyniose jakis telewizor pifka i nie bede sie martwil gdzie zaparkowac. :)

 

No to w końcu jest ten grill czy go nie ma?

Dajcie znać co i jak bo nie wiem czy jutro mam się streszczać do wawy czy mogę sobie spokojnie przyjechać w nocy

 

Jeżeli chodzi o sprzęt to grilla można kupić w pierwszym lepszym markecie budowlanym lub innym za jakieś 40 zł. Nie będzie go szkoda jak by się gdzieś przypadkiem zagubił albo niespodziewanie zepsuł:) Czyli do składki na żarcie i opał +10 zł na grilla. Majątek to nie jest. Co do oglądania meczu nikt z was nie ma karty telewizyjnej na USB? albo w miarę szybki internet przenośny :)

Ja mam tylko ze sobą srajtka 10'' a net mam z powietrza zarówno tu gdzie jestem jak i w domu więc nigdy mi nic przenośnego nie było potrzebne. A szkoda bo by sprawa transmisji była rozwiązana.

W strefie kibica jest ok. ale wygodniej jest oglądać mecz na 4 literach nie pchając się w kolejkę najpierw po żetony żeby cokolwiek kupić a później w drugiej żeby je wydać na piwo marnej jakości (straszne siki) czy Wieśmaka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Powiem wam tak. Moim zdaniem powinnismy zmienic date grila. Bylem teraz w tym miejscu i jest milion ludzi to po pierwsze a po drugie jest 34 st. Wiec robienie grila powinno sie odbyc wieczorem . Dla mnie nie ma problemu ale chodzimy do pracy, czesc z nas przyjedzie z dziecmi wiec jak zaczniemy ok 20-21 ????? bedzie zawsze troche chlodniej bo bedziemy wygladac jak debile ze przy 35 st robimy sobie cieple wypieki :):) Co sadzicie o zmianie daty ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec robienie grila powinno sie odbyc wieczorem . Dla mnie nie ma problemu ale chodzimy do pracy, czesc z nas przyjedzie z dziecmi wiec jak zaczniemy ok 20-21 ????? bedzie zawsze troche chlodniej bo bedziemy wygladac jak debile ze przy 35 st robimy sobie cieple wypieki :):) Co sadzicie o zmianie daty ??

 

Zmiana dnia i godziny czy tylko zmiana godziny? bo już się gubię

W obu przypadkach jestem za :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ja tez bym był za zmianą daty bo popadamy tam jak muchy w ten upał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.