Skocz do zawartości

Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA


szwedzio13

Rekomendowane odpowiedzi

pięć osób sie sklada na kabelek a za dwa tygodnie 20 osób bedzie z niego korzystać. Tak ja widze tą akcje " MAGICZNY KABEL " :mrgreen: Chyba ze my sie skladamy a pózniej kolega lysy_23 bedzie kasował po np. 40 osoby które sie nie dolożyły . Pogadamy na spocie

 

 

Kto bedzie na spocie ??

 

1. PabloM

2. Kacpercio

3. Wujekwaldus

4. 335i

5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pięć osób sie sklada na kabelek a za dwa tygodnie 20 osób bedzie z niego korzystać. Tak ja widze tą akcje " MAGICZNY KABEL " :mrgreen: Chyba ze my sie skladamy a pózniej kolega lysy_23 bedzie kasował po np. 40 osoby które sie nie dolożyły . Pogadamy na spocie

 

1. No z kabla korzysta wspólnota właścicielska :) jeśli ktoś z poza "wspólnoty" będzie chciał skorzystać będzie musiał do niej dołączyć i opłacić proporcjonalną jednorazową składkę (abonament) :) tak to widzę, ale pogadamy konkretnie w czwartek

2. Pogoda zaczyna dopisywać więc oprócz crusingu można by pomyśleć o jakimś grillu;) temat również do obgadania PS. Pablo może w końcu wykorzystamy twoje kombi :lol:

3. Pablo nie zapomnij wysłać priva do ludzi ze sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy się pojawie w ten czwartek :( - jestem umówiony na geometrię w milanówku na 20.30,

Nie wiem do której będziecie, ale jeśli wystarczająco długo to i ja się pojawie...

 

Cholera a autko umyłem :P zaprezentował by się taki czyściutki :)

 

Coś się wydarzyło, że nagle za ustawienie geometrii się zabrałeś? :)

My pewnie do jakieś 22 będziemy, a czy dłużej to się okaże. Zadzwoń informacyjnie jak już się uporasz z autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbierałem się już do tego od kilku miesięcy (po zimie) i tak teraz znalazłem czas a zapomniałem że w czwartek zlot :mad2: Dam znać, bede dzwonil do użytkownika 335i (bo do niego mam numer :P)

 

Myślałem, że w nowe opony zainwestowałeś i profilaktycznie za zbieżność i geometrię się wziąłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięć osób sie sklada na kabelek a za dwa tygodnie 20 osób bedzie z niego korzystać. Tak ja widze tą akcje " MAGICZNY KABEL " :mrgreen: Chyba ze my sie skladamy a pózniej kolega lysy_23 bedzie kasował po np. 40 osoby które sie nie dolożyły . Pogadamy na spocie

 

1. No z kabla korzysta wspólnota właścicielska :) jeśli ktoś z poza "wspólnoty" będzie chciał skorzystać będzie musiał do niej dołączyć i opłacić proporcjonalną jednorazową składkę (abonament) :) tak to widzę, ale pogadamy konkretnie w czwartek

2. Pogoda zaczyna dopisywać więc oprócz crusingu można by pomyśleć o jakimś grillu;) temat również do obgadania PS. Pablo może w końcu wykorzystamy twoje kombi :lol:

3. Pablo nie zapomnij wysłać priva do ludzi ze sportu.

 

Boszzzzzzzzzzz ile ja mam spraw na głowie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podjade chyba , jak będzie padać to możemy jechać do niemiec i ze światełek się sprawdzic ;-] ps. ostatnio na niemieckiej autostradzie prawie szafe zamknąłem jakieś 257km/h pokazał licznik (nie tak zle jak na dizelka) pozdr Edytowane przez kosmiczny1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
jestem umówiony na geometrię w milanówku na 20.30,

Ło matko, a dlaczego aż do Milanówka się targasz na geometrię? (swoją drogą nie wiedziałem, że do takiego późna robią, bo jak na przeglądach mi się zawsze przypomni, to odpowiedź pada, że do 18tej. No, ale ostatni przegląd robiłem rok temu, więc może się zmieniło ;) )

 

Szkoda, że w czwartek po pracy wyjeżdżam, bo namówiłbym Cię na spotkanie w Milanówku\Grodzisku... ;) a może Ty namówiłbyś resztę i jedno spotkanie byście przenieśli z miejscówką ;) ...no tyle, że tu autostrad nie ma, więc nie wiem...

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tam akurat warsztat ma moj dobry serwisant, robi dobrze i Tanio.... :) Tak na prawdę to geometria już jest ustawiona, jednak nadal sciąga mnie w prawo (podejrzewamy opony lub krzywe felgi) będziemy je przekładać, sprawdzać wskazania poziomu oleju... (bo szaleją... raz 1/4 raz MAX....) itp itd... :)

 

Jakbyś kiedyś chciał się spotkać to daj znać, jestem z ursusa więc tragedii nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Daj namiary, gdzie robiłeś zbieżność, jeśli nie w Ursusie ;)

Namiary na kolegę też, bo zaraz się okaże, że się znamy :lol: :lol:

 

Chętnie kiedyś zobaczę, blisko siebie mieszkamy :cool2:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podjade chyba , jak będzie padać to możemy ze światełek się sprawdzic ;-] ps. ostatnio na s8 prawie szafe zamknąłem jakieś 257km/h pokazał licznik (nie tak zle jak na dizelka) pozdr

 

a ta s8 to gdzieś w Niemcach jest? :mrgreen: no masz odwagę otwartą szafą 257 na godzinę śmigać :) Pewnie z otwartymi drzwiami to już przy takiej prędkości się wznosiła i dlatego musiałeś zamknąć :lol:

 

a dlaczego na mokrym? na suchym lepiej :) wtedy ten twój x nie da rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że jutro punkt 20.00 jest spot pod Wola Parkiem

 

PS. Ludzie ze sporta dzisiaj mają spota pod WP bo oni w środy. Może trzeba pomyśleć nad zmianą terminu z czwartku na środę żeby się zgrać w czasie. Jutro też ma się ktoś od nich pojawić na naszym spocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że jutro punkt 20.00 jest spot pod Wola Parkiem

 

PS. Ludzie ze sporta dzisiaj mają spota pod WP bo oni w środy. Może trzeba pomyśleć nad zmianą terminu z czwartku na środę żeby się zgrać w czasie. Jutro też ma się ktoś od nich pojawić na naszym spocie

 

NApisałem do zainteresowanych prw zobaczymy jutro. Jak ktos sie pojawi to pogadamy zobaczymy. Nasza grupa jest mniejsza wiec to my do nich ewentualnie sie przeniesiemy jeeli chodzi o dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że jutro punkt 20.00 jest spot pod Wola Parkiem

 

PS. Ludzie ze sporta dzisiaj mają spota pod WP bo oni w środy. Może trzeba pomyśleć nad zmianą terminu z czwartku na środę żeby się zgrać w czasie. Jutro też ma się ktoś od nich pojawić na naszym spocie

 

NApisałem do zainteresowanych prw zobaczymy jutro. Jak ktos sie pojawi to pogadamy zobaczymy. Nasza grupa jest mniejsza wiec to my do nich ewentualnie sie przeniesiemy jeeli chodzi o dni

 

Właśnie w końcu może by się udało zebrać ze 20 aut. Jak oglądam sobie filmiki ze spotów nawet z tych mniejszych miast to aż zazdrość bierze jak się widzi, że tam przyjeżdża po 15-20 aut a nawet więcej.

Trzeba się zacząć jakoś lepiej organizować. Chyba dla zachęty trzeba sprosić jakieś panienki, zapewnić wikt i wesołe napoje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie właśnie na suchym dostanę baty (na mokrym pewnie też ale duuuuużżżo pozniej) chyba wyprowadze się do anglii tam ciągle pada bo w polsce odkąd mam x prawie nie pada;-[ ps. widze że program zagościł, jak jeżdzi z tymi 281 mordami do wykarmienia ?

 

do 2,5 tyś jak się jedzie to praktycznie żadnej różnicy nie czuję, ale jak się depnie to już ciąg jest dobry:) przebieg mocy i momentu nieźle wyszedł - jak jesteś zainteresowany to na spocie do wglądu.

Jak zeskanuje to może gdzieś go tu wrzucę bo mam też porównanie pomiarów serii z 2 hamowni tego samego typu i są bardzo rozbieżne (pomiar robiony w odstępie 1,5 miesiąca, 2k km i żadnych wymian w aucie)

Edytowane przez kacpercio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przyjdzie moment. "Pablo zabiezesz grila, skrzynki piwa i dziewczyny ?? Bo do nas nie wejdą :):)

 

No bo tak będzie :) oprócz dziewczyn, które jakoś upchniemy z kolegą 335i :mrgreen: najwyżej gaśnicy i apteczki się nie weźmie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.