Skocz do zawartości

Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA


szwedzio13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kiedy i gdzie?? to ja też chętnie wpadnę, póki bryki nie sprzedałem :)

Najblizszy czwartek godz. 20:00 Wola Park od strony kina

 

Ogólnie fajnie jest. Po zaparkowaniu furek idziemy całą grupą do kina na romantyczny film (PS. PabloM sprawdzałeś co grają w czwartek o 20?) , następnie jakaś romantyczna kolacja w MC'D a na koniec jeszcze bardziej romantycznie (jak się komuś poszczęści) :lol:

Także proszę się nie spóźniać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhehehe, coś w tym stylu

a tak serio to trzeba będzie uzgodnić

- night cruising, [plan/trasa/cel/zasady] - to może być coś mega albo wielki fail, wszystko zależy od DOBREGO PLANU, który musimy uzgodnić :)

- miejsce spotkań, na 90% zostanie bo JEST DOBRE, ale przedyskutować alternatywy zawsze warto

- faktycznie, galeria jest do 22.00 otwarta więc ok 21.30 można by się udać coś zjeść :)

- trzeba przemyśleć "promocję" spotkań, tj: rozszerzyć na zlot WARSZAWSKICH (i okolicznych) fanów bmw nie ograniczać się do E9x, fajnie było ostatnio zobaczyć E39 czy E60, zobaczyć starcia pokoleń, zmiany w autach, generalnie o to powinno w tych spotkaniach chodzić, a nie tylko modele i modelki :)

- przydał by się dobry fotograf co porobi nam ładne fotki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy i gdzie?? to ja też chętnie wpadnę, póki bryki nie sprzedałem :)

Najblizszy czwartek godz. 20:00 Wola Park od strony kina

 

Ogólnie fajnie jest. Po zaparkowaniu furek idziemy całą grupą do kina na romantyczny film (PS. PabloM sprawdzałeś co grają w czwartek o 20?) , następnie jakaś romantyczna kolacja w MC'D a na koniec jeszcze bardziej romantycznie (jak się komuś poszczęści) :lol:

Także proszę się nie spóźniać :)

 

NIe patrzyłem co graja ale ale bardzo wazny jest spacer za rece po placu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhehehe, coś w tym stylu

a tak serio to trzeba będzie uzgodnić

- night cruising, [plan/trasa/cel/zasady] - to może być coś mega albo wielki fail, wszystko zależy od DOBREGO PLANU, który musimy uzgodnić :)

- miejsce spotkań, na 90% zostanie bo JEST DOBRE, ale przedyskutować alternatywy zawsze warto

- faktycznie, galeria jest do 22.00 otwarta więc ok 21.30 można by się udać coś zjeść :)

- trzeba przemyśleć "promocję" spotkań, tj: rozszerzyć na zlot WARSZAWSKICH (i okolicznych) fanów bmw nie ograniczać się do E9x, fajnie było ostatnio zobaczyć E39 czy E60, zobaczyć starcia pokoleń, zmiany w autach, generalnie o to powinno w tych spotkaniach chodzić, a nie tylko modele i modelki :)

- przydał by się dobry fotograf co porobi nam ładne fotki....

 

 

heheheh ażżż mi dreszcze przeszły jak to pieknie opisales. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy i gdzie?? to ja też chętnie wpadnę, póki bryki nie sprzedałem :)

a co już wystawiłeś? :)

 

wystawiłem przedwczoraj... telefony sie rozszalały, zarówno na Audi jak i BMW ;)

 

Czy może ktoś przyjechać E60 na spot? chętnie bym się "przymierzył"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie i Waldkowi na spocie uprzejmy kolega lysy_23 uruchomił funkcję V= na BC. Pozostali musieli obejść się smakiem, dopóki zrzutki na kabel do nowszych wersji się nie zrobi.

Kurde trochę mnie te V wczoraj rozpraszało, bo cały czas na to zerkałem :) ale fajny bajer.

Jeszcze raz dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnych chyba właśnie, dziś na s8 do pracy jechałem sobie spokojnie 125 km/h i tyle też V wskazywało... muszę tylko poprawić to co powiedziałem odnośnie spalania, przy normalnej jeździe pali mniej

(przed chipem: tempomat 120km/h = 7,8-8,2 po chipie - dziś patrzone 7,4-7,8) nie wiem czy to wina wiatru czy pogody ale miało :) za to pali jak SMOK przy ostrej jeździe, można by powiedzieć: dwa sprinty do 280 i jedna kreska paliwa (3 litry) pooszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnych chyba właśnie, dziś na s8 do pracy jechałem sobie spokojnie 125 km/h i tyle też V wskazywało... muszę tylko poprawić to co powiedziałem odnośnie spalania, przy normalnej jeździe pali mniej

(przed chipem: tempomat 120km/h = 7,8-8,2 po chipie - dziś patrzone 7,4-7,8) nie wiem czy to wina wiatru czy pogody ale miało :) za to pali jak SMOK przy ostrej jeździe, można by powiedzieć: dwa sprinty do 280 i jedna kreska paliwa (3 litry) pooszło :)

 

No przy normalnej jeździe lepsza dynamika i elastyczność dlatego pali mniej. Jak się ciśnie, to dodatkowe gęby trzeba jakoś wykarmić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Kupimy sobie starsze auta i wtedy zaoszczędzimy na kabelku :)

Jak ma się to V= do wskazówki? Jakieś rozbieżności?

 

na oko pokazuje to samo. Dla pewności musiałbym suwmiarką zmierzyć :)

 

A ustawiliście BC_DIGITAL_V_KORREKTUR na nicht_aktiv ?

 

Wtedy BC będzie pokazywał prawdziwą prędkość auta a licznik zawyżoną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupimy sobie starsze auta i wtedy zaoszczędzimy na kabelku :)

Jak ma się to V= do wskazówki? Jakieś rozbieżności?

 

na oko pokazuje to samo. Dla pewności musiałbym suwmiarką zmierzyć :)

 

A ustawiliście BC_DIGITAL_V_KORREKTUR na nicht_aktiv ?

 

Wtedy BC będzie pokazywał prawdziwą prędkość auta a licznik zawyżoną...

 

Tej opcji nie sprawdzałem, ale ona jest standardowo ustawiona na nicht_aktiv.

Wiec powinno pokazywać prawdziwą prędkość, gdzieś około 5% mniej jak na zegarach.

A na dodatek baterię miałem słabą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupimy sobie starsze auta i wtedy zaoszczędzimy na kabelku :)

Jak ma się to V= do wskazówki? Jakieś rozbieżności?

 

Tak ja juz wystawiłem bo mam za świeze. :mrgreen:

Edytowane przez PabloM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.