Skocz do zawartości

E23 i jego hamulce ....


Zun

Rekomendowane odpowiedzi

Chroniczny brak hamulcow dolego mojej bmce :( - objawia sie to tym ze hamulec reaguje ze znacznym opoznieniem po nacisku pedalu hamulca. Szczerze mowiac nie wiem co mam robic - juz do glowy mi nawet przycxhodza by zamontowac jakas kompletna instalacje hamulcowa z nowszego typu .... czy ma ktos jakis pomysl co z tym zrobic ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawilem hamulce.. koszt wyszedl ok 1.5-1.9k (nie pamietam dokladnie bo mialem kilka napraw na raz robonych) i jest dobrze..

 

to ze opoznienie to nie za malo plynu? mi telepalo, sciagalo na jedna strone itp, cale pokrzywione byly.. o ile sie nie myle to mialem tarcze oryginalne zalozone i jeszcze jakies duperelki, ktorych nie za bardzo kojarze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawilem hamulce.. koszt wyszedl ok 1.5-1.9k (nie pamietam dokladnie bo mialem kilka napraw na raz robonych) i jest dobrze..

 

to ze opoznienie to nie za malo plynu? mi telepalo, sciagalo na jedna strone itp, cale pokrzywione byly.. o ile sie nie myle to mialem tarcze oryginalne zalozone i jeszcze jakies duperelki, ktorych nie za bardzo kojarze ;)

 

Po pierwsze link w podpisie Ci nie chodzi , po drugie niestety to nie jest sprawa plynu :(. Tarcze sa w miare wporzadku takze jak juz zacznie hamowac to konkretnie (bez problemu blokuje kola) , problem wydaje mi sie ze lezy po stronie tej gruszki cisnieniowej , co ona zajmuje sie dystrybucja cisnienia na poszczegolne kola - ale niestety ta gruszak to typowy patent dla bmw i to tylko w tym okresie i na dodatek tylko w 7 i 5 dlatego kompletnie nie mam pojecia jak sie za to zabrac - gdyby to bylo zwykle serwo podcisnieniowe to bym sobie z tym poradzil a tak to .... ale koszt naprawy ktory ty podales jest dosc kolosalny ....... toz oryginalna czesc z magazynow bmw nie miala by prawa nawet tyle kosztowac (wiem ile co kosztuje w serwisie bo niestety czesto musze do nich po cos do tej betki kupowac bo na szrotach trudno dostac ...)

 

A tak juz z innej beczki - czy my sie znamy ?? to znaczy nie wiem o co ci chodzi .... mozemy sie znac z jakiegos innego forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.