Skocz do zawartości

528 gaśnie zaraz po odpaleniu


danielssiew

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam problem z bmw, mianowicie gasnie zaraz po odpaleniu. dzisiaj pojechałem nim do Poznania (70km) i wrociłem i nic sie nie dzialo, odstawilem autko i teraz chce jechac a tu gasnie. bmka jest zagazowania (BRC), przebieg na gazie to około 20tyś km. ale z gazem nigdy nie miałem problemów wiec to chyba nie jest powodem tej usterki,

bardzo prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniczek krokowy? Krokowiec odpowiada, za wolne obroty. Ostatnio to przerabiałem, że auto odpalało normalnie, trzymało obroty jednak po lekkim przegazowaniu zaraz gasło. U mnie to było, jak odkręcałem przepustnice to zapomniałem podłączyć węża od silnika krokowego do dolotu za przepływomierzem i przed przepustnicami. :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepływomierz raczej nie bo wcześniej sie normalnie na obroty wkręcał. A nie jest tak ze jak silniczek krokowy jest strzelony to wtedy od razu po odpaleniu by obroty dostawał duże ale by działał silnik? Teraz 2 sekundy pochodzi i zgasnie, odpale znowu, 2 sekundy i gasnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie wiem jak jest w audi bo nie dotykam tej marki ale u mnie w e36 właśnie tak padała pompa.

Zapalał bez problemu i za chwilę gasł.

Nic nie pomagało wciskanie gazu lub nie.

Wymieniłem pompę i jest ok.

Ani razu się nie powtórzyło.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie,teraz tez przez to przechodze,tylko problem jest z odpalaniem i ciagnie sie tak dlugo dopoki nie przelaczy sie na gaz.Jak juz uda mi sie odpalic,to musze troche obroty podkrecic,bo bez tego gasnie,najlepiej od razu ruszyc i jechac jesdna jazda zaraz po ruszeniu tez nie jest latwa bo przy wcisnieciu sprzegla obroty spadaja i silnik gasnie.Tez podejrzewam pompe a to dla tego ze na gazie wszystko jest ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc ze malo benzyny i mial problem u mnie jest to samo jak mam kolo 20 litrow to nie odpale :D cos mam z bakiem przelewowym zawsze trzymam poziom 30-50 litrow benzynki i nie mam problemow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
U mnie to było, jak odkręcałem przepustnice to zapomniałem podłączyć węża od silnika krokowego do dolotu za przepływomierzem i przed przepustnicami. :mad2:

 

 

Wielkie dzięki kolego.

Jak się okazało takiego samego mistejka walnąłem i zachodziłem w głowę co się mogło stać.

Dzięki Twojemu postowi sprawdziłem, założyłem wężyk i jest :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.