Skocz do zawartości

Oznaczenia na lampach - e46 98-01


fachowiec83

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Jakie są oznaczenia lampy pochodzącej z rynku EU czyli ruch prawostronny ? Co ma być na tej żółtej naklejce? W którą stronę ma być zwrócona strzałka na szkle ? Nie mówimy o xenonach ... naczytałem się b. dużo, ale nigdzie konkretnie o lampach do e46 - sprawdzie proszę i napiszcie jakie macie strzałki ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie oznaczenia na lampach są takie same, czytaj strzałka skierowana grotem w prawo ruch prawostronny, grot w lewo analogicznie. Jeżeli są groty skierowane w obydwie strony (coś takiego <-->) to lampa jest jak to ładnie w dzienniku ustaw zapisane,reflektor przystosowany do ruchu prawostronnego z możliwością łatwej adaptacji do ruchu lewostronnego (czy coś w ten deseń na pamięć nie pamiętam). Takie rzeczy to ustalone odgórnie znaki które są takie same w wszystkich markach samochodów.

 

PS: Nie patrz na naklejkę a na wytłoczenie na kloszu.

Darmowa diagnostyka, programowanie - Nowy Sącz i okolice, kontakt PW


Moja galeria: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=173808


BMW E46 320Cd CR EU4 Coupe

Scania 124l 420KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
kolego zaomniałem dodać że oznaczenie prawo/lewo patrzysz na lampę tak abyś mógł normalnie odczytać typ światła np h7 i strzałka -> to halogenowe na h7 przystosowane do lewostronnego ruchu. Dużo marek nie rysuje strzałki dla ruchu lewostronnego bo to też jest dopuszczalne.

Darmowa diagnostyka, programowanie - Nowy Sącz i okolice, kontakt PW


Moja galeria: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=173808


BMW E46 320Cd CR EU4 Coupe

Scania 124l 420KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.