Skocz do zawartości

DVD z mp3


DarekCHW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam BMW E60 530i z 2004 roku.

Nawigacja z mniejszym wyswietlaczem i jednym czytnikiem.

 

Wiadomo, czytnik obsluguje plyty DVD.. Ale po wypaleniu plyty DVD z mp3, plyta nie dziala. Wychodzi komunikat, ze nie moze odczytac.

Dodam, ze plyty CD z mp3 normalnie dzialaja. Czy BMW nie obsluguje plyt DVD z tegop typu danymi? Mozna to jakos opdblokowac? Z gory dziekuje za podpowiedzi.

F30 330i, 252 hp, xDrive, 2017
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

To chyba nie so konca jest kwestia plyty. Jak rovie auta to czasami ktos pyta czy mozna odblokowac mp3 z.dvd bo noe dziala i faktucznie u jednych smiga u deugich nie ale w kwestie ich kodowania nigdy sie nie zaglebialem.

Buc moze trzeba zakodowac a buc moze soft w masku jest stary i nie pozwala na odczyt mp3 z dvd

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nagrywałem DVD+R to nigdy nie czytało. Kiedyś użyłem NERO z DVD-R i kazałem pozamykać sesje to nagle ruszyło. Odtwarzacz zaczął ją odtwarzać.

Jedna uwaga: nie umieszczaj wszystkich utworów w jednym katalogu. Zamuli ci iDrive albo zawiesi system...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Uzylem Nero 7 portable. Sesja zamknieta. Plyta Sony DVD+R.

I nie zgodze się z tym, ze duza ilosc mp3 w wrzucone bezpośrednio na plyte dvd zamula, czy zawiesza kompa. Przy pierwszym podejściu bezpośrednio na plyte dvd wrzuciłem ponad 530 utworow. nic się nie zmulalo, ani nie zawieszalo.

F30 330i, 252 hp, xDrive, 2017
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.