Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Za wiele nie widać. Miejsca newralgiczne pokazane z daleka, albo wcale.

Zaparowane lampy, tu przyczyną nie musi być spotkanie z pociągiem.

Wyposażenie i rocznik się zgadza, a to w przypadku internetowych handlarzy jest osiągnięciem zasługującym na szczególną pochwałę. Takie czasy.

 

Dane pojazdu

 

Art. Wartość

Numer podwozia WBAAM11080JM49527

Kod typu AM11

Typ 320I (EUR)

Typoszereg E E46 (4)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M52/TU

Pojemność skokowa 2.00

Moc 110

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor STAHLGRAU METALLIC (400)

Tapicerka STOFF FLOCK RAUTE/ANTHRAZIT (E3AT)

Data prod. 2000-02-17

 

 

 

Wyposażenie

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Sportowe dostosowanie podwozia

S288A LEICHTMETALLRAEDER Obr. BMW, st. le. spr. krz. 29

S354A GRUENKEIL-FRONTSCHEIBE Szyba przednia ziel. z klinem ziel.

S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

S415A SONNENSCHUTZROLLO FUER HECKSCHEIBE Roleta przeciwsłoneczna tylna

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S488A LORDOSENSTUETZE FAHRER/BEIFAHRER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43)

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy/Austria

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

P972A COMFORT PAKET Pakiet komfort

 

 

 

Wyposażenie seryjne

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po kierownicy i gałce to przebieg ma ~350kkm ale az tak żle chyba z nią nie jest? :shock:

Jechać zmierzyć ją miernikiem i jak silnik i zawiecha jest ok to chyba jeszcze z 15kkm można za nią dać? Przecież za 320i w lepszym stanie to powinien wołać z 18-20tys? :mad2:

 

Moja bunia ma prawie 280kkm na pełnym wypasie, nie bita (kiera i gałka wyglądają o niebo lepiej niż w tej) za pewnie z 3lata bede miał ~300kkm i pewnie z 3-4 ogniska rudej plus planuje pomalować maske bo mam wgniotke i standardowo rudą na rancie - czy przy sprzedaży mam cofnąc licznik i wymienić kiere żebyście nie wołali "masakra" ? Czy bede miał ją sprzedawać w cenie 318i albo klokota 320D? :mad2: :mad2: :mad2:

Sorry za OFT ale nie mogłem sie powstrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogłoszeniu sprzedawca piszę:

 

TYLKO 192000 KM. STOS FAKTUR Z NIEMIEC PO NAPRAWCZYCH. AUTO W STANIE BARDZO DOBRYM, WARTE ZAINTERESOWANIA. ŚLICZNE BMW E 46.

 

Gdzie to widzi ??? Bo to raczej nie to auto ???

 

- czy przy sprzedaży mam cofnąc licznik i wymienić kiere żebyście nie wołali "masakra" ? :mad2: :mad2: :mad2:

 

NIkt tak nie będzie miał pretensji jak nie ma ściemy w ogłoszeniu i tyle :cool2: :cool2: :cool2:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli kolega wyżej nie widzi nic nienormalnego w tej aukcji, to rzeczywiście lepiej było się powstrzymać i nie robić tego OT :duh:

 

Zajechać auto (przecież po tych fotkach to malaria na całego), skręcić na polskie poniżej 200k przebiegu i gonić jak nówkę :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli kolega wyżej nie widzi nic nienormalnego w tej aukcji, to rzeczywiście lepiej było się powstrzymać i nie robić tego OT :duh:

 

Zajechać auto (przecież po tych fotkach to malaria na całego), skręcić na polskie poniżej 200k przebiegu i gonić jak nówkę :cool2:

Przebieg widze oraz że stan to nie jest nówka - a głupoty pisze w ogłoszeniach każdy handlarzyna.

Oświećcie mnie co w niej jeszcze jest nie teges że nie można za nią dać wiecej niż 10tys?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Gadajcie co chcecie ale ja w e46 kiere i galke zlochalem w 60kkm :-D kupilem miala 138kkm i super kiere. Sprzedalem przy 203kkm z kiera moze troche lepsza niz na foto (wina ciezkiego wspomagania oraz np czestego mycia czy konserwacji skory na kierze ktora chlonie jak wsciekla a pozniej sypie sie w oczach) a gale musialem kupic inna bo sie rozpadla. Wina obraczki. Niszczy galke jak cholera. teraz w e90 juz zlochalem te metalowa galke w 10kkm :-( z przodu po prawej stronie czyli akurat tan gdzie lezy palec z obraczka. Takze da sie i nie zawsze swiadczy to o przebiegu 400kkm+

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Wczoraj troszkę bardziej się przyjrzałem. Jedyne mankamenty są na fotkach ( wytarta kierownica i gałka zmiany biegów , dwa ogniska rdzy na progach, wgniotka na błotniku, brak kilku wkrętów w nadkolach, zaparowane reflektory ).

Jestem umówiony w pn w ASO na przegląd ale teraz nie wiem czy warto... Ogólnie auto robi dobre wrażenie. Silnik pracuje równo i cicho, nie był myty i nie ma żadnych wycieków.

Napiszcie co robić?

Przegląd w ASO to cena 620 zł..

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

zielo ogolnikowo. To ze jakis element jest zlochany nie swiadczy automatycznie ze auto ma pol miliona km.

Napewno nie za ta kwote. Kolesia ponioslo i to znacznie. Ja e46 328 w skorze navi xenon tel itp sprzedalem za niecale 4k euro (99 rok)

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Jombon - wez kogos z kompem -Inpą/Disem plus miernik lakieru, jedz na kanał na zwykła stację diagnostyczną (zapałcisz pewnie z 20-30zł) i oblookaj dokładnie.

Jezeli nie masz nikogo takiego i nie żal Ci tych 600zł a bunia Ci sie podoba to umów sie na wizyte w ASO.

 

Podkreśle raz jeszcze nie ma co sie sugerować wypocinami które piszą handlarze bo 98% tego to są kłamstwa - kazdy pisze że auto ideał, bezwypadek od

1 własciciela, jedziła kobieta :norty: itd.

 

Najlepiej stan określać wstępnie po zdjeciach no i oczywiscie na żywca - nie sugerowac sie przebiegiem tylko stanem auta :cool2:

A koledzy Zielo i Sfinks nadal nie odpowiedzieli po czym rozpoznać ze to auto to padlina, malaria nie warta 10tys :D

Edytowane przez Martines_Lesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyjesz, zrozumiesz.

Jeśli dla ciebie i autora auto po prostu "nie jest nówka", to ja nie widzę przeszkód, żeby brać, jak stoi.

A jak się uda wynegocjować 7 tysięcy rabatu, to tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyjesz, zrozumiesz.

Jeśli dla ciebie i autora auto po prostu "nie jest nówka", to ja nie widzę przeszkód, żeby brać, jak stoi.

A jak się uda wynegocjować 7 tysięcy rabatu, to tym lepiej.

:shock: znowu zero konkretów :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze koledze Martines chodzi o to, ze wyrazil swojr stanowisko i je uzasadnil :) i o takie uzasadnienie wlasnego zdania rowniez mu chodzi, a nie tylko 'malaria' 'trup' 'padaka' :) tym bardziej, ze to temat, w ktorym kolega prosi o rady co do zakupu tego egz. Dla Niego rowniez te uzasadnienia beda przydatne. Wiec nir potrzeba bic piany tylko konstruktywnie wymienic zdania. Tam wyzej kolega tez ma racje, co do tej kiery i galki, z obraczka :D malo, ale jest to prawdopodobne, bo tak sie dzieje :) co nie zmienia faktu ze galka w e46 kumpla 3.0d przy przebiegu ponad 300kkm wygladala wiele lepiej :) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dokladnie. Tak jak mowie zlochalem kiere w e46 w raptem 60kkm galke w e90 w 10kkm :-( jezeli duzo jezdzil ktos po miescie to szybciej sie zuzywaja takie elementy. Nie mowie ze to auto ma taki przebieg, moze faktycznie krecone z 300kkm. zaparowane lampy moga byc przyczyna pekniec przy zatrzaskach. Powiem tylko ze na bank nie jest to auto warte tyle ile chce handlarz. Pamietajmy zo to juz 13 letni samochod.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

feel_x, mam to samo zdanie.

Ani nie powiedziałem nigdzie, że ma 350, czy 400k przebiegu, ani, że zaparowane lampy (na które jako pierwszy zwróciłem uwagę autora) nie muszą świadczyć o dzwonie.

A jeśli:

- komuś nie przeszkadzają różnice w opisie i w rzeczywistość i wierzy jak dziecko, że więcej niespodzianek nie ma

- nie widzi nic wzłego w kręceniu licznika

- nie widzi różnicy między posiadanym od dłuższego czasu autem, w które się inwestuje (niech ma te 300k, oczywiście full wypas), a takim przytarganym na handel, gdzie wnętrze jest 2 razy gorsze, niż w tym z 300k przebiegu

- nie liczy napraw blacharskich (przecież z rdzą też można jeździć)

- nie liczy wymiany elementów wnętrza, które zaraz się rozpadną (nie piszę o inwestucjach, których na fotkach nie widać)

- nie widzi, że aby wyjechać z placu, trzeba przyjechać z dodadkowym kompletem opon

- nie umie doliczyć opłat (wiadomo, auto opłacone i gotowe do rejestracji, hehe)

 

to ja na to nic nie poradzę. Priorytety są różne. Ja kupuję auta, które rokują na przyszłość. Z pewnym pochodzeniem i przebiegiem. Takim, który potwierdza też stan wnętrza. Zapraszam na oględziny książki serwisowej i dokumentów, jakie e46 powinno mieć przy wyjeździe z fabryki (dla niektórych to szansa, żeby oejrzeć te rzeczy pierwszy raz w życiu).

 

I właśnie dlatego dla mnie auto nie jest warte 10k. I jak mocno by kto ze skóry nie wychodził, to ja w dalszym ciągu nie kupiłbym tego auta za 10k. A komu nie podoba się bicie piany, to ma problem. Pozostaje mieć nadzieję, że kolega Daro jest teraz kontent. Choć sam nie wniósł nic do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zielo ja tez nie napisalem ze to twoje slowa o tym przebiegu. Ty bys go nie kupil nawet za 10 ja bym go wcale nie kupil ale sa tacy co dadza mu 15 i beda sie cieszyc ze im obnizyl o 1000 zl. Rozni ludzie roznie podchodza do kupna samochodu.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.