Skocz do zawartości

[e39] fotel kierowcy i kierownica - problem


bobik1111

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Jestem tu nowy. Jeżdze od paru miesiecy e39 z 00r. 3,0d. Wszystko ładnie pieknie działało aż tu nagle wchodze rano do auta i psikus..fotela kierowcy nie mozna regulowac elektrycznie (nie przyjmuje zadnej komendy a co za tym idzie regulacja kierownicy tez nie dziala) przy czym, fotel pasazera smiga bez zarzutów. co moze byc przyczyną??

 

jest to bardzo nie wygodne gdy nie mozna kierownicy sobie ustawić. sprawdzałem bezpieczniki w schowku i wszystkie są w dobrej kondycji, wiecie co moze być przyczyną?

 

pozdrawiam i dziekuje z góry za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kierownica jest podłączona pod moduł pamięci który jest w fotelu kierowcy, wiec jeśli padło jedno i drugie, zainteresował bym się fotelem.

Na początek sprawdź jak koledzy mówią te kostki, czasem coś lubi nie łączyć.

No chyba że zrobiło jakieś zwarcie i wywaliło bezpiecznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpieczniki sprawdzałem, te w schowku i w bagazniku wszystkie są okey..zaraz sprawdze te kostki pod fotelem

 

 

 

 

zauważyłem ze jedna wtyczka od ustawiania oparcia sie wypieła..czy to moze yc to? jeszcze nie rozbierałem fotela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za pomoc ;) powiem tak...udało sie rozwiazac problem i to w 5 minut ;) tak jak wspominałem wypieła sie wtyczka od oparcia fotela i przez to nic nie działało..jedna wtyczka a tyle hałasu ;d

dziekuje wszystkim za pomoc ;)

 

z innej beczki mam pytanie..jest na boardradiu mam przycisk z telefonem i widać kolo oswietlenia mikrofon tzn ze mam głosnomowiacy zestaw? na kiero nie mam przyciusku..i jak go włączyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.