Skocz do zawartości

2 Pomysły na zmianę wyglądu e46 Touring


MatOlszowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ja przeciez zaaprobowalem, przepraszam bardzo! Nie podoba mi sie tylko kolor felg.

Pasowalby do czarnego auta bardziej a w jasniejszym felgi zrobilbym czarne!

 

Jak ktos lubi sticker bomby i temu podobne ekscesy, to jego rzecz. Dla mnie to przemijajaca moda ale nie wyglada to tragicznie, czasem dosc fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym obejrzeć koledze galerię użytkownika polonez:

 

viewtopic.php?f=159&t=169074

 

Dla mnie jedna z najładniejszych E46 touring jakie widziałem i może tutaj warto poszukać inspiracji. Mam nadzieję ze kolega się nie obrazi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi są konkret, zarówno obecne jak i poprzednie, wizualne aspekty wynagradzają na pewno znacznie zmniejszony komfort jazdy:) Nie powiem że takiego kółka bym sobie chętnie nie wrzucił, ale póki co trochę inne priorytety mam, a myślę że jak już będę miał na zbyciu trochę grosza, to zastanowię się nad zmianą auta na delikatnie świeższe, zamiast nad inwestowaniem w konkret felgi;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale dla Ciebie wyraża. Dla mnie np jazda takim przedliftem w coupe z 318i zasluguje na takie samo foto, jak to, ktore zaprezentowales.

I kto to mowi? Ten co jezdzi 318d :D Ogranij sie człowieku. Jesli tak Ci sie podobaja pomysły autora to zrob se tak swoja "rakiete" :) A ja naiwny myslałem, ze ludzie o takich pogladach nie wsiadaja do BMW. Obym was tylko na swojej drodze nie spotkał.
http://img215.imageshack.us/img215/8469/forrp.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym obejrzeć koledze galerię użytkownika polonez:

 

viewtopic.php?f=159&t=169074

 

Dla mnie jedna z najładniejszych E46 touring jakie widziałem i może tutaj warto poszukać inspiracji. Mam nadzieję ze kolega się nie obrazi;)

 

Moja insipracja jest tutaj:

http://e46forum.pl/viewtopic.php?f=28&t=1474&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 318d ma wiecej koni niz twoje 320d. A jak masz taki stan auta jak rozumu to mozesz miec mniej niz moja seria.

 

Prosze mi tu mojego auta nie obrazac, bo chodzilo mi o generalny trend zachowan - "Nie mam, nie chcialbym tak miec, a kij, pojade gosciowi"

 

"Obym was na swojej drodze nie spotkal?". Co ty mnie straszysz [bAD]? Troche Cie chyba ponioslo.

 

Ludzie robia rozne rzeczy z autami i gdyby kazdy byl takim pajacem jak Ty to wiele pieknych projektow uturbionych, poszerzanych BMW czy driftowozow by umarlo, bo to tez nie seria na glebie i z duzymi kolami.

I kto tu jest pajacem? Radze Ci jesze raz dokładnie przeczytac swoje wypowiedzi. "Moje 318d ma wiecej koni niz twoje 320d" - Jak mozna pisac takie rzeczy nie wiedzac jak jest naprawde? No chyba, że jestes jasnowidzem... "Prosze mi mojego auta nie obrazac" - Przeciez to własnie Ty obrazileś 318Ci. Gdyby nie to, napewno bym bym tego tematu nie poruszał. To,że nie jestem za tymi okleinami oznacza, że popieram tylko serie?? Skad to wogole wytrzasnąles? Znów zabawiles sie w jasnowidza? Wnioskujac po Twoich wypowiedziach wiem, ze i tak mi racji nie przyznasz, bo to przeciez Ty jestes wszechwiedzacy, masz najmocniejsze auto i w najlepszym stanie. Wszystkie inne to szroty. Autorowi tematu chodzilo własnie o opinie innych uzytkownikow, a nie o nauke, ze kazdy moze robic ze swoim samochodem co chce, a Ty zacząles najezdzac na wszystkich ktorzy tego nie popierali.
http://img215.imageshack.us/img215/8469/forrp.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 318d ma wiecej koni niz twoje 320d. A jak masz taki stan auta jak rozumu to mozesz miec mniej niz moja seria.

 

Prosze mi tu mojego auta nie obrazac

A mojego znajomego 20 letnia honda z 1.6 ma prawie tyle koni, co moje i twoje razem wzięte i co z tego? :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 318d ma wiecej koni niz twoje 320d. A jak masz taki stan auta jak rozumu to mozesz miec mniej niz moja seria.

 

Prosze mi tu mojego auta nie obrazac

A mojego znajomego 20 letnia honda z 1.6 ma prawie tyle koni, co moje i twoje razem wzięte i co z tego? :lol: :lol: :lol:

 

A rusza to to z miejsca na mokrej nawierzchni, czy tylko na slickach daje rade ruszyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda na hulajnodze daje wiecej frajdy niż przednionapędową hondą... to jest forum poświęcone BMW chyba a nie hondzie ;)

 

dajcie sobie spokój z tą jałową dyskusją. Jeśli grasuje tu jakiś admin mógłby przymknąć ten temat? szkoda nerwów jeszcze się ktoś wrzodów nabawi i trza będzie NFZ narazić na wydawanie pieniędzy lub co gorsza o zmiejszenie premii prezesowi NFZ o kilka tysiaków a to spowoduje podniesienie zus'u i bezpośrednio uderzy mnie po kieszeni... więc bądźcie mili bo nie będe miał za co naprawiać swojej "bałałajki" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś u mnie z przekazem nie tak, albo czytanie tekstu ze zrozumieniem u innych nie tak :D .

Nawet jakby kolega miał m3, to takie teksty są nie na miejscu (tym bardziej w przypadku 318d), każdy jeździ tym na co go stać.

To wstyd jeździć 318i ?? Wstyd to zrobić jarmark z auta, nieważne za ile pieniędzy i z jakiego :lol:

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie zrozumiał porównania kolegi dxtr71. Moim zdaniem dał dobre porównanie. Bo nie każdemu podoba się to samo. Autorowi podobają się naklejki i inne rzeczy, a komuś to nie musi się podobać. Ja jeżdżę 320d, a mój znajomy co ma zrobione 330Ci do takiego diesla by nawet nie wsiadł i sedan mu się nie podoba.

Osobiście bałbym się spierać co jest lepsze Honda czy BMW. Jakieś widzę aluzje co do zbierania się hondy a 99% ludzi na forum jeździ zdechłymi 320d. Ja również żeby nie było że uważam swój egzemplarz za ewenement. Denerwuje mnie wyśmiewanie się z innych. Nie jedna honda nosem wciągnęła by większość tych forumowych cudeniek.

 

Kolego jeśli chcesz dobrych porad na temat tuningu to załóż temat na BMW Sport. Tutaj to zaglądaj w sprawach rozwiązań technicznych, bo co do wyglądu to możesz dowiedzieć o rodzajach wosków czy Plaków rodem z TV Marketu.

 

Ogólnie mi się ten projekt nie podoba. Oklejenie tego typu wg. mnie nie pasuje do E46 Touring. Jestem zwolennikiem tuningu jaki prezentuje egzemplarz kolegi polonez. Jednak wnioskując z wypowiedzi to jest to chyba Touring taki tylko na wyprawy ze znajomymi, więc zaszaleć można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeej gawiedź!

 

..jest demokracja, polska uczy się jej nadal. Uczmy się czym jest tolerancja i wolna wola każdego człowieka ...uczmy się jej szanować ...bo wolność to coś wspaniałego.

Nauczmy się tolerować gejów i lesbijki czy też adekwatne związki partnerskie ...bo po prostu istnieją! ...niemożna jak zacofany katolik spychać tego na bok ...oni istnieją i chcą być tacy.

 

Więc nauczmy się tolerancji dla takich aut ...z naklejkami ....z felgami w pojechanych kolorach.

Ja nie dałbym się dotknąć gejowi tak samo nie mógłbym posiadać takiego pstrokatego auta ...ale chętnie z gejem porozmawiam o życiu i egzystencji ..podobnie mógłbym się przejechać jako pasażer takim pstrokatym autem.

 

wyraziłem się jasno? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.