Skocz do zawartości

Iphone 5,a BMW X3


Bartszop

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem BMW X3 pod koniec września z adapterem snap-in pod Iphone'a ale niestety ten adapter nie pasuje pod Iphone'a 5. Podobno taki adapter ma być dostępny w czerwcu. Czy ktoś z Forumowiczów wie czy można załatwić taki adapter albo przerobić stary adapter pod Iphone'a 4? Pod samym kablem USB nie chodzi mi tak dobrze Iphone jak pod adapterem. Niestety już nie mam Iphone 4 tylko 5.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kupiłem BMW X3 pod koniec września z adapterem snap-in pod Iphone'a ale niestety ten adapter nie pasuje pod Iphone'a 5. Podobno taki adapter ma być dostępny w czerwcu. Czy ktoś z Forumowiczów wie czy można załatwić taki adapter albo przerobić stary adapter pod Iphone'a 4? Pod samym kablem USB nie chodzi mi tak dobrze Iphone jak pod adapterem. Niestety już nie mam Iphone 4 tylko 5.

 

 

zgadza ma byc w czerwcu, ale czesc serwisow w Polsce otrzymala po kilka sztuk

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem BMW X3 pod koniec września z adapterem snap-in pod Iphone'a ale niestety ten adapter nie pasuje pod Iphone'a 5. Podobno taki adapter ma być dostępny w czerwcu. Czy ktoś z Forumowiczów wie czy można załatwić taki adapter albo przerobić stary adapter pod Iphone'a 4? Pod samym kablem USB nie chodzi mi tak dobrze Iphone jak pod adapterem. Niestety już nie mam Iphone 4 tylko 5.

 

podepnę się pod temat, choć trochę skręce...

czy jest możliwość aby w I-drive czytać emaile i sms-y pod Iphone 5 w X3 (mam złącze BMW Bluetooth oraz system nawigacyjny Professional, Comboxa)....ale nie działa.. :mad2: brakuje ConnectedDrive ??? Ale to u nas podobno nie działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMS bez problemu, e-mail coś słabo.

Zaznacz w opcjach i będzie czytał.

No jednak chyba nie! W Kontroli kompatybilności na stronie BMW (Serwis i usługi - Złącze bluetooth - kontrola kompatybilności) pokazuje, że nie ma odczytu SMS-ów. To samo jest z iPhone4, z którym próbowałem uruchomić czytanie SMS na wszystkie sposoby. Znasz jakiś patent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem częściowo za kruka, bo właśnie to zrobiłem. To zwykła aktualizacja softu. Wchodzisz na bmw.com - bmw owners - connected drive for users - software update i ściągasz po wpisaniu 7 ostatnich cyfr VIN najnowszą wersję oprogramowania. Potem na pen-drive, do złącza w podłokietniku i aktualizujesz iDrive'm pod Ustawienia - aktualizacja softu.

Celowo napisałem bmw.com, bo pod bmw.pl jest inny plik i auto zgłasza że jest w nim błąd i nic z tego.

Po aktualizacji pokazały mi się w Office opcje wiadomości, ale auto dalej nie widzi otrzymanego SMS-a. Wyświetla nowych wiadomości 0, chociaż SMS przyszedł. I tu nie wiem, w czym jest problem. Przeleciałem wszystkie możliwe opcje w ustawieniach w aucie i w telefonie i nic. Jakiś ukryty patent kruku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem częściowo za kruka, bo właśnie to zrobiłem. To zwykła aktualizacja softu. Wchodzisz na bmw.com - bmw owners - connected drive for users - software update i ściągasz po wpisaniu 7 ostatnich cyfr VIN najnowszą wersję oprogramowania. Potem na pen-drive, do złącza w podłokietniku i aktualizujesz iDrive'm pod Ustawienia - aktualizacja softu.

Celowo napisałem bmw.com, bo pod bmw.pl jest inny plik i auto zgłasza że jest w nim błąd i nic z tego.

Po aktualizacji pokazały mi się w Office opcje wiadomości, ale auto dalej nie widzi otrzymanego SMS-a. Wyświetla nowych wiadomości 0, chociaż SMS przyszedł. I tu nie wiem, w czym jest problem. Przeleciałem wszystkie możliwe opcje w ustawieniach w aucie i w telefonie i nic. Jakiś ukryty patent kruku?

 

Dzięki za pomoc, ale aktualizację poprzez wgranie pliku UPD01006 już przeszedłem, też widzę w opcjach sms i email, ale nic nie wchodzi... :duh: Ten sam problem co u Ciebie... Kruku...help...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy. Witam wszystkich forumowiczów.

Pozwolę sobie wrócić na chwilę do IPhona 5.Mam pytanie; Czy obsługa SMS oraz I mail, po aktualizacji oprogramowania, na ekranie nawigacji wymaga wpięcia iPhona do snap in adaptera w podłokietniku. Aktualnie nie posiadam do iPhona 5. U mnie w menu office są trzy zakładki: kontakty, SMS I mail. Wyświetlane są tylko kontakty . Tak się dzieje czy mam podłączony iPhon 5 przez kabel USB do gniazda w podłokietniku czy też nie. Zmiana filtra w menu nic nie daje. Aktualizację oprogramowania robiłem w salonie BMW. Poinformowano mnie że pochodzi z niemieckiego serwera.Proszę o pomoc tych u których to działa. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.