Skocz do zawartości

e87 wymiana foteli


cypisek21

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czesc mogę ci powiedzieć ze tak zwane pol skory to jeden wielki wymysl bmw to nawet nie jest eko skora to zwykly gumowy plastic (koles od tapicerki co ja wymianial n powiedział ze to Guma Arabska :)) a bmw nazywa to poskora ! u mnie było popękane i na siedziesku i na oparciu od wsiadania po trzy porządne pekniecia już nawet to badziewie się wykroszylo były biale szramy koles mi wymienil te dwa elementy za 250 ziko na skore wygląda w 90 % tak samo tyle ze teraz jest tam nie popekana skora i do tego trwalsza .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc mogę ci powiedzieć ze tak zwane pol skory to jeden wielki wymysl bmw to nawet nie jest eko skora to zwykly gumowy plastic (koles od tapicerki co ja wymianial n powiedział ze to Guma Arabska :)) a bmw nazywa to poskora ! u mnie było popękane i na siedziesku i na oparciu od wsiadania po trzy porządne pekniecia już nawet to badziewie się wykroszylo były biale szramy koles mi wymienil te dwa elementy za 250 ziko na skore wygląda w 90 % tak samo tyle ze teraz jest tam nie popekana skora i do tego trwalsza .

 

To nie jest wymysł BMW i to chyba tylko (niektórzy) właściciele tej tapicerki nazywają pół skórą. BMW nazywa to Cloth/Sensatec combination 'Flashpoint'. Pół skórę też można było zamówić, ale to nie była standardowa tapicerka z m-paka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do e81 to ciezki temat. jakbys wzial fotele z e82 to musisz przerobic tylna kanape tzn zalozyc poszycie z e82 na swoje oparcie. boczki tyl nie pasuja z e82. typ odda za 1800 z przesylka. Na twoim miejscu wziałbym to i poszukal fotela bądz foteli z e90 przednich. do e81 jest malo skor

Z3 Coupe jest

Z4 Coupe jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że ciężki temat, dlatego patrzę nawet na nie do końca idealne fotele. w tych, do których podałam link nie pasuje mi np. tylna kanapa na 2 osoby...

 

ale wracając do tematu - czy moja lista kilka postów wyżej była ok czy czegoś brakuje? jak z kodowaniem dodatkowego podgrzewania foteli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

pojawiły się wreszcie fotele, które mi się podobają: http://allegro.pl/fotele-fotel-skora-3d-m-pakiet-bmw-1-e87-lift-i4139672502.html to są sportowe fotele? na pewno w 3d, nie coupe? tak twierdzi sprzedający.

 

generalnie ręczne, oprocz przycisków na dole fotela - to pompowane boczki, tak? nie mam teraz w ogóle elektryki - więc musiałabym dokupić wiązkę, a przy okazji podłączyć grzanie tyłka. jakie to są w końcu koszty? maty grzewcze podobno są (i poduszki). a bez podłączania, w wersji na szybko - ktoś ogarnięty przełoży mi fotele i podłączy poduszki w miarę sprawnie?

 

druga rzecz - wysuwana podkładka z przodu fotela działa mechanicznie? jak sprawdzić czy wszystko jest ok?

 

z góry dziękuję za opinie :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maja pompowane boki... czesc pod uda wysuwana recznie zawsze. popros o zdjecia wtyczek przylączeniowych...

popros o numery z boczków i bedzie jasne czy pasuje do twojego... temat zasilania i dolozenia ogrzewania jest do ogarniecia... bedziesz miec fotele to pomozemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cypis, chłopie, muszę mieć ogarnięte zanim kupię :lol:

 

jakie numery z boczków? gdzie są dokładnie?

 

wtyczki przyłączeniowe czyli kabelki wystające z foteli? pewnie nie mają jak zwykle...

 

dzięki, ogarniajmy to może ogarniemy :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idzie lato... ;) wiec na zalozenie podrzewania masz sporo czasu... ;) zamiana foteli i boczkow to 2h roboty na spokojnie...

kazda czesc bmw ma nabity swoj numer 11 lub 7 cyfr... to potrzebujesz ! pozniej wchodzisz na realoem i sprawdzasz z jakiego to modelu i po problemie.... musisz sprawdzic swoje wtyczki bo moze juz masz pociagniete zailanie.... .. rozepnij zolta wielka wtyczke (kluczyk koniecznie wyciagniety ze stacyjki) zrob zdjecie wtyczki.. i dyskutujemy dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod fotelem masz wtyczke duzą żółta.. napewno masz w niej podlaczonego airbaga.

u pasazera airbag + mata obenosci pasazera....

podnies fotel na maxa do góry rozepnij zrob zdjecie tej wtyczki która wychodzi z podłogi.... i zepnij...

pokaz fote i bedziemy wiedziec czy masz zasilanie podciagniete....

popros o foty tych wtyczek z foteli ktore chcesz kupic...... Ci leniwi idioci czasem ucinaja zamiast rozpinac.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Takie pytania do bardziej znających się forumowiczów:

 

1. Czy w oparciu na kanapie z tyłu w e87 był podłokietnik na środku? ew tzw rękaw na narty?

2. Czy fotele z e90 przednie m-pak pasowałyby do e87? Bo ostatnio mierzyłem rozstaw foteli przednich z e92 jest taki sam jak u mnie w e87. Tylko wiadomo szyny a czy wymiar fotela nie jest inny?

 

Dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, proszę o poradę czy pół skóry w cenie 2,5K to cena do przyjęcia ? szukam i szukam i kurcze nic sie nie pojawia na alledrogo, znalazłem pół skóry http://allegro.pl/fotele-kompletne-wnetrze-boczki-polskora-bmw-1-e87-i4251284516.html co najważniejsze podgrzewane bo takich prawie nie ma tylko bije sie z myślami czy czekac dalej czy zdecydować sie na to co jest, boczki dam moje LCI do obszycia skóra naturalna czarna zeby pasowało to do siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ceny się nie odniosę ... ale te fotele ze skórą mają niewiele wspólnego. To "wspaniały" sensatec z M-pakietu.

Chcesz pół skórę, szukaj takich

 

http://i12.photobucket.com/albums/a234/jezyg/Picture006.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, proszę o poradę czy pół skóry w cenie 2,5K to cena do przyjęcia ? szukam i szukam i kurcze nic sie nie pojawia na alledrogo, znalazłem pół skóry http://allegro.pl/fotele-kompletne-wnetrze-boczki-polskora-bmw-1-e87-i4251284516.html co najważniejsze podgrzewane bo takich prawie nie ma tylko bije sie z myślami czy czekac dalej czy zdecydować sie na to co jest, boczki dam moje LCI do obszycia skóra naturalna czarna zeby pasowało to do siebie.

 

krótko - nie. za tyle powinieneś kupić skórę, nie wyrób skóropodobny. nie ma tego dużo, ja zerkam na allegro od kilku miesięcy i nie było wiele. ale nie bój się, ja potrzebuję do 3d :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za opinie, szukam juz tych foteli od kilku dobrych miesiecy i co prawda pojawiaja sie czasami jakies skory ale zawsze nie podgrzewane :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jak sie tylek trzyma na zwyklych ale skorzanych fotelach ? Mam jeszcze opcje obszycia skora tych co mam tylko sie troche boje ze beda mi cztery litery slizgac sie po skorze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fabrycznych skórach trzymanie boczne mogło by być lepsze, ale tyłek mi się jakoś nie ślizga. Brakuje mi za to tej wysuwanej podpórki podkolanowej bo jestem dość wysoki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fatjoe ty masz fotele zwykłe tylko skórzane, a to inna historia VS skórzane sportsitze. Andrzeju, w 116i to napewno tak dużych przeciążeń bocznych nie masz, aby z fotela wypaść :)

 

Dawaj sportsitze :!:

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz przyjedz sobie do mnie po fotele zwykle skórzane... daj flaszke i testuj tydzien... bedziesz wiedzial czy zwykla skóra jest ok czy kupa.... bo zwykla skora lezy w piwnicy..... napewno maja wielka zalete !!!

łatwo sie wsiada i wysiada... i nie gniotą genitaliow ;) zaleznie od wagi.... ponad 90 wogole nie polecam sportowych... poprostu bedzie nie wygodnie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.