Skocz do zawartości

e87 wymiana foteli


cypisek21

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy
No właśnie nie... z tego co pamiętam ten guziczek z dwiema strzałkami jest od boczków (jedna strzałka pompuje a druga spuszcza). A ten z 4 nie pamiętam dokładnie ale chyba lewo/prawo pompuje i spuszcza powietrze a góra dół przenosi to powietrze między górą i dołem (coś w tym stylu).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie pompowane boczki sa ;) ledzwie beda.. ;) narazie kupilem gliptone gt 15 i gt 11 wiec dzis czyszczenie poprawki i usuwanie dolkow i zagięć na skórze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ciekawe boczki pompuja sie plug&play nic nie musialem zmieniac.... narazie tylko fotel kierowcy wsadzilem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym miał cos aucie i by nie działało to bym w nocy spać nie mogł ;) takze moje zmagania z fotelam w mega skrócie opisalem w opisie swojego auta ktos pisal ze jak skóra to jest podgrzewana !! błąd w moich fotelach niema mat grzewczych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
To przynajmniej masz problem z głowy z doprowadzaniem wiązki i programowaniem podgrzewania ;) No i możesz spać spokojnie... a tak to miałbyś problem z tym grzaniem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, ile kosztują średnio fotele przedliftowe do E87 w pół-skórze z M-pakietu ? Nie siedzę w temacie tego, a mam możliwość do kupienia ich tylko nie wiem czy cena jest OK.

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Wczoraj akurat pojawił się jakiś komplet: http://allegro.pl/show_item.php?item=3368579027

Wszystko zależy od stanu i tego jak bardzo sprzedający chce się pozbyć kompletu, oraz tego czy są jakieś konkurencyjne aukcje. Ja dałem za skórę z boczkami i tunelem (wszystko lift) moim zdaniem w bardzo dobrym stanie 3000 zł ale tylko dlatego, że utargowałem z 4000 zł (za tyle był komplet wystawiony). A wytargowałem tylko dlatego, że tydzień wcześniej ktoś inny wystawił taki sam komplet za 3000 zł i całość poszła (nie zdążyłem kupić). Wysłałem sprzedającemu wiadomość, czy nie sprzeda mi za tą samą cenę. No i się zgodził - pewnie długo, że się z tymi fotelami długo bujał.

Osobiście za pół skórę pewnie byłbym w stanie zapłacić ze 2000 zł pod warunkiem, że byłaby w bardzo dobrym stanie - więcej chyba bym nie dał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest polskora to jest ekologiczna !! i fotel kierowcy peka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam całe wnętrze (fotele + boczki) bez konsoli za 800-900zł w przesyłką i fotel pasażera jest właśnie lekko zarysowany (nic poważnego) tylko że boczki są w welurze chyba i tył na korbki, więc chyba sobię daruję. Po czekam na skórzane boczki (czyli po-lift ?).

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam całe wnętrze (fotele + boczki) bez konsoli za 800-900zł w przesyłką i fotel pasażera jest właśnie lekko zarysowany (nic poważnego) tylko że boczki są w welurze chyba i tył na korbki, więc chyba sobię daruję. Po czekam na skórzane boczki (czyli po-lift ?).

kubik ma skorzane boczki poliftowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest wnętrze z 2006r 116i, daruję sobie to jeżeli to się ma drzeć ta "skóra". Kusi mnie ten środek, ale poczekam na lepsze. To są fotele tego typu: http://allegro.pl/bmw-1-fotele-fotel-pol-skora-elektryka-e-87-e87-i3358478083.html

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Damian, ja mam komplet boczków polift bez korbek, ale w skórze... także jakbyś się jednak namyślił na tą pół skórę bez boczków to od biedy jest do zgrania ;)

Wydaje mi się, że jak są w dobrym stanie to i taka pół skóra lepsza niż zwykła szmata (o ile nie masz szmaty w mpakiet, to może nie warto tyle zachodu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobote chcialem przerzucic panele drzwiowe oraz tylne. Skóre kupiłem od e82. przekladka poszycia tylnej kanapy poszla gladko w coupeinaczej sa montowane zaczepy foteli tylnych niz w reszcie budek. Problem pojawiał się z tylnymi tapicerkami poniewaz wygladaja one tak samo jak w coupecie to jednak w 81 sa one troszke dluzsze więć kicha. jakby ktos chcial mam albo do sprzedania komplet boczkow do e82 albo zaminienie boczki tyl na te od e81

Z3 Coupe jest

Z4 Coupe jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobote chcialem przerzucic panele drzwiowe oraz tylne. Skóre kupiłem od e82. przekladka poszycia tylnej kanapy poszla gladko w coupeinaczej sa montowane zaczepy foteli tylnych niz w reszcie budek. Problem pojawiał się z tylnymi tapicerkami poniewaz wygladaja one tak samo jak w coupecie to jednak w 81 sa one troszke dluzsze więć kicha. jakby ktos chcial mam albo do sprzedania komplet boczkow do e82 albo zaminienie boczki tyl na te od e81

 

Kupiles od M1? byly wystawione na allegro, kolega chcial kupic i ktos go wyprzedzil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
GDYBY KTOS MIAŁ CZARNA KANAPE do e87 W SKÓRZE TO KUPIE BO JUZ MNIE DRAZNI JEJ BRAK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GDYBY KTOS MIAŁ CZARNA KANAPE do e87 W SKÓRZE TO KUPIE BO JUZ MNIE DRAZNI JEJ BRAK

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=3430957417

 

Sama kanapa, może coś zejdzie z ceny jeszcze. Tylko nie jest to chyba pełna skóra ale obszyć można ; )

 

to sie nie nadaje bo to eko skóra... taka sama opcja jak bym mial obszywać materiałowe od nowa... ;) ale dzieki za propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.