Skocz do zawartości

NCS - Front fog lights on when unlocking the car, błąd


Mlodzik18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam mały problem z zakodowaniem takiego fajnego gadżetu jak zapalnie się świateł przeciwmgłowych gdy otwieram samochód. Tzw. welcome lights podpięte pod halogeny.

 

Czy możecie mi powiedzieć o co chodzi w tym błędzie?

 

http://img233.imageshack.us/img233/9413/bledyncs.png

 

 

Zmieniam te parametry w pliku FSW_PSW.MAN - WL_NSW na aktiv i wyskakuje błąd j/w gdy chce kodować.

Kodowanie na pewno działa, ponieważ DRL włączyłem i jeszcze kilka fajnych opcji, ale z tymi halogenami jest problem. Czy ktoś może pomóc?

 

Front fog lights on when unlocking the car FRM (NFRM) WL_NSW X X X 2011-01-08 {unknown} Front fog lights on when Welcome Light activated. Values: "hart_einschalten" - instant on; "soft_einschalten" - gradual; "nicht_aktiv" - disabled.

 

 

Z góry dzięki.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

Proste po prostu moduł nie posiada w opcjach czegoś takiego jak aktiv ;)

 

Musisz podać soft albo hart einschalten , czyli albo rozświetlanie powoli albo od razu całą mocą

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziqsek, jestem Ci winny duże piwko :) :cool2:

 

Może przy okazji pomożesz mi jeszcze z Auto Light Sensitivity, otóż włączyłem sobie tę funkcję w CCC:

 

Auto Light Sensitivity Control in Idrive (Multiple Changes required, see Description) CAPPL (CCC) RAIN_LIGHT_SENSOR

Allows you to control the auto light/rain sensor in idrive- Change: RAIN_LIGHT_SENSOR to aktiv and then YOU MUST MODIFY THE FOLLOWING 3 lines: C750A_SCHWELLWERT_EMPFIN, C750A_SCHWELLWERT_NORMAL, and C750A_SCHWELLWERT_SEHR_E from par_gesperrt to par_frei

 

I pojawiła się jest fajnie, ale jak zmieniam na "slow" lub "normal" to i tak xenony mi się zapalają w ciągu dnia. Ten czujnik zmierzchu jakby w ogóle nie reaguje na to czy jest jasno czy ciemno. Zawsze gdy mam pokrętło na auto to włączają się xenony. Możesz mi powiedzieć czy gdzieś jeszcze inną opcję muszę zakodować, aby na "auto" w ciagu dnia nie włączały się xenony? Dodam, że mam zakodowane DRL na długich, ale one się włączają tylko na postojowych i na 0.

 

Dzięki.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.