Skocz do zawartości

BMW 328i Sport Line - Szary mineralny


andrzejmakoho

Rekomendowane odpowiedzi

No proszę...

Ja się cieszę, że na wiosnę 18" w m-pakiecie założę, a kolega już się tym modelem znudził :lol:

Nie jestem tak odważny aby 20-tki zakładać ale...

Jeśli miałbym wybierać z tych 3 co podałeś to ja odwrotnie niż Randall postawiłbym na wzór nr 3. No ale to kwestia gustu.

 

Te M-pakietowe co masz i tak są najładniejsze :cool2:

 

A odnośnie przekładania gum w 18-tkach, to chyba nie koniecznie będą Ci pasowały. W M-pakiecie masz przecież 255/40 z tyłu.

SPRZEDAM


Komplet zderzaków BMW F30 Sport Line


Komplet zderzaków BMW Z4 E89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@randal przeglądam zdjęcia od wczoraj i wrażenie zrobiła na mnie F10 z pierwszymi felgami, F30 też wygląda kozacko. Moja nie jest aż tak zglebiona, ale póki co mój tym to 1. Trzeci komplet wstawiłem w zasadzie poglądowo dlatego, że na zdjęciach jest F30.

 

@chendo 2 lata jeżdżę latem na 18" ROF, a zimą 18" zwykłe. Po przekładce na zimowe koła mam wrażenie, jakbym nie miał powietrza w oponach. Przyzwyczaiłem się do twardego samochodu. :mrgreen: Felgi 18" M-Pakiet kupiłem w jednej konfiguracji, bo z przeznaczeniem na zimę. Także wszystkie 225.

 

@vale46 Felgi numer 3 wydają mi się 'ciężkie' i jak dla mnie to są raczej na ostatnim miejscu. :cool2:

 

@klagosz najbliżej mi do opcji pierwszej. F30 i F10 na tych felgach sfotografowano idealnie. :twisted:

 

@gladki96 M405 były dla mnie 'namber łan' od kiedy mam f30, ale nie ma ofert z rynku wtórnego, a ceny ASO to póki co dla mnie kosmos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

wybrałem felgi ZP.8, ale temat odwlekę w czasie, bo może zmienię samochód. :norty:

 

Zmieniałem dzisiaj koła z zimowych na letnie (jak spadnie śnieg to mam E46 na zimowych) i na jednej z felg ori 18" M-Pakiet w okolicy kapselka są purchle pod lakierem. Wstawię później zdjęcia, bo srajfon padł, ale pytanie czy to normalne i czy jechać z tym do ASO. Felgi mam od zimy 2012r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny kolor, pięknie zrobione auto.

Gdyby nie faza na czerwony na pewno wybrałbym te sam lakier

Szerokości!!!

 

 

Ha a ja wiem skąd ta faza :lol: :wink:

 

Nie komentowałem wątku, ale przepięknie zrobione auto. Gratuluję i pozdrawiam :8)

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Felgi zostawiłem na Czerniakowskiej, bo BMW będzie lakierowało. Lepsze to niż obdrapane... Na gwarancji oczywiście. :cool2:

 

Dzisiaj natomiast niemiły incydent. Parkuję na mieście, widzę słupek, który nie wystaje ponad klapę, więc tylko czujnik parkowania pokazuje czy można jechać czy nie. Cofam i cisza, nic nie pika... I bum. :mad2: Słupek zostawił ślad na zderzaku. Odjechałem od słupka i pojawił się komunikat, że czujnik parkowania nie działa i mam skontaktować się z serwisem. :mad2: Po godzinie jak wróciłem do samochodu to wszystko było ok. Na serwis umówiony tak czy siak, ale wyszło dziwnie.

W Stanach idzie się z takim czymś do sądu. Czujnik miał działać - nie zadziałał, a po uderzeniu komputer wyrzucił błąd, że czujnik ma awarie... Śmiech. :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale Galeria - nasze samochody zakładasz nowy temat, wrzucasz fotki na jakiś serwer (tinypic, imageshack) i wrzucasz linki do posta w temacie korzystając z klawisza Img powyżej okienka z tekstem.

W końcu jakaś nowa trójka będzie w galerii :cool2:

 

Andrzej jak się skończyla sprawa z czujnikami?

SPRZEDAM


Komplet zderzaków BMW F30 Sport Line


Komplet zderzaków BMW Z4 E89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód oddałem dzisiaj rano do serwisu. Gość powiedział, że jeśli zrobi zdjęcie zderzaka, który jest uszkodzony to nie zajmą się czujnikiem, bo wyjdzie, że uszkodzenie mechaniczne :mad2: Jakie uszkodzenie przy 5km/h dotknięty słupek. no bzdura jakaś...

Jeszcze trochę i najechanie na skórkę po bananie będzie kasowało gwarancje jak poproszę o sprawdzenie stuków w zawieszeniu :mad2:

Powiedziałem w takim razie, że to uszkodzenie nie ma związku z zawieszeniem się czujnika. Wątpię, żeby coś z tym zrobili, bo czujnik działa. Następnym razem jak się wyłączy to muszę zrobić zdjęcie, żeby udowodnić jak było...

Czasami opadają mi ręce jak widzę podejście ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko kierwonica była obszywana. Reszta ori, ale kupione u Kokosa, bo ceny bezkonkurencyjne. Pierwotnie listwy miały być obszywane podobnie jak kierownica, ale różnica w cenie obszywane vs. ori nowe była niewielka, więc poszedłem w oryginal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś wiedział... Wnętrze zrobiło się cieplejsze. Kierownica w alkantarze miażdży. Jest pogrubiona, dobrze się trzyma i (przynajmniej mnie) prowokuje do szybszej jazdy :twisted: Dodatki drogie, ale robią robotę. Do pełni szczęścia brakuje mi podsufitki w alkantarze. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda elegancko. :8)

 

P.S. Nie masz wbudowanej navi? Bo widzę, że się posiłkujesz jakimś innym ekranikiem. :wink: Ja w tym tygodniu przeszedłem na Yanosik z wbudowaną navi + Deezer + wejście aux. Polecam każdemu bo się robi multimedialne centrum radarowo-dyskotekowe. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol nie zmieniam, bo troche szkoda kasy, a te od pakietu sportline nie sa zle. A poza tym samochod wystawilem probnie na allegro... Nie mam wbudowanej navi. Da sie z tym zyc zwlaszcza z takim fajnym uchwytem, ktorego nie trzeba lepic do szyby. Inna sprawa, ze Becker z dozywotnia aktualizacja jest dokladniejszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.