Skocz do zawartości

Jakie koszta robocizny w ASO


emotskl

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Chciałbym wymienic olej w aucie ale w ASO Wrocław w moim aucie ale usłyszałe 1850zł z olejem i wszystkimi filtrami (mineło ponad rok od ostatniej wymiany) uwazam ze troche duzo to nie da sie wymienic tylko oleju tak pan powiedział. Przypomniało mi sie ze z własnym olejem i filtrami mozna przyjsc ile kosztuje robocizna w Waszych ASO? Jestem we Francji wiec kwota wyjdzie duza zanimdodzwonie sie do serwisu.

 

We Wrocławiu jest jeszcze Stando ale to nie autoryzowany serwis bmwale kwota oleju+filtra oleju to 600zł.

 

Zalezy mi bardziej na wpisie w ksiazke zeby ładnie wygladało ze wczesniejszymi wspiami z ASO. No i przy sprzedazy zeby klijet nie pytał sie ile cofany lucznik........

 

Wiec oytanie brzmi jakie sa koszta robocizny wymiany oleju i filtrow w Waszych ASO

Edytowane przez emotskl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszy wymiany oleju+ filtra oleju+filtra paliwa+filtra powietrza+filtra kabinowego to 400 pln bynajmniej w Łodzi.Tylko sama robocizna bo po co przepłacać za te wszystkie wymienione rzeczy skoro zdecydowanie taniej kupisz sam.Im tylko zleć wymianę i tyle :mrgreen:

Kupić mozesz wszystko bedą w Polsce tutaj:

http://allegro.pl/show_user.php?uid=12038671

Sporo osób u tego sprzedawcy zamawia kpl. :cool2:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy :P

sam na wlasna reke wymienilem olej ale chce znowu wymienic a chce miec dokumentacje na to co bylo robione + dokumentacja na przebieg :P

 

wiem jak na to ludzie patrza bo obracam sie w towarzystwie handlarzy itp i sam kiedy cos sprzedawalem i wiem jacy ludzie moga byc ..... tego nie napisze mialem taka sytuacje z klijentem "przyjezdza jeden koles ja dzien dobry a On ani dzien dobry ani pocaluj sie w 4 litery tylko od razu ile licznik byl cofany a koles zrobil specjalnie 300km nie wiem czy chcial byc zabawny itp ja sie odwrocilem na pietach wsiadlem odjechalem.Znajomi wiedza jak dbam o auta i wiedza ze sa zadbane.

 

Teraz nawet kupilem instrukcje oblugi PL do e82 chce zmienic navi na navi z dyskiem. Lubie gadzety, a potrzebuje wpisy w kompa i w ksiazke zeby nie meczyc sie z klijentami a ja tez klijentow wybieram zeby dbali o auto mam sentymenty do aut a w tym roku moze sprzedam Swoje i bede szukal 6 3 albo z4 musi byc coupe/cabrio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Widzisz Ty dbasz o sowje auto ,ja rowniez,myslisz ze ludzikow bedzie interesowac ze dbasz dokladasz wymieniasz dyski?

Ja swoja wystawilem i tylko byly telefony Panie ile Pan spusci :mad2:

Powiem Ci szkoda sprzedawac obcym najlepiej jakims znajomym jak ma sie auto zadbane :norty:

No ja chce na x3 zmienic ,kiedy bedziesz swoja sprzedawac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lato moze na chwile zainwestowalem 2.2 tys w zimowki a moze jeszcze uda sie zalatwic 18 na lato.

 

Navi dodam jak zalatwie mam o tyle fajnie ze jezdze do Francji tzn brat jezdzi i sprowadza czesci i auta czasami i stoi jedynka z navi z dyskiem jak bedzie na czesci to biore navi ^^ wiec duzych kosztow nie bede mial. Dbam o auta ale nie chcialbym sprzedac samochodu znajomemu auto=rzecz moze sie popsuc w kazdym momencie a wtedy bedzie zgrzyt lament placz nie wytlumaczy sie ze to moglo sie popsuc wole unikac takich sytuacji.

 

Auto ma 51 tys juz przejechane wstawilem zdjecia w "nasze jedynki" i juz jedna osoba pisala ze malo realny przebieg :).

 

Znam ta sprawe z klijentami bo jak pisalem obracam sie w tym srodowisku. Klijent polski jest wymagajacy auto z samo po niskiej cenie i jeszcze zapyta sie czemu tak drogo? Tam gdzie jezdze to jest coraz trudniej o auto a jeszcze sprzedaj to auto.

 

napisze taka ciekawostke znajomy kiedys kupil audi a4 1.8T z szwajcarii 2000 albo 2001 rok z przebiegiem 18TYS !! I ZEBY NIE BYLO NIE JESTEM ZA FALSZOWANIEM PRZEBIEGU!! Jak sprzedawal mialo 27 tys i zastanawial sie nad dodaniem 80-100tys km xD ale poszlo z przebiegiem takim jaki byl do Poznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img202.imageshack.us/img202/2025/serwis.png

 

Inchcape Warszawa, sprzed roku chyba

 

 

To jak to jest ze każde ASO ma inne stawki ??? Nie potrafię tego pojąć a było już o tym pisane w innym temacie :mad2: :mad2: :mad2:

Dlaczego tego nie ujednolicą ???

Wolny rynek mamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh nie chce nikogo urazic ale mnie smieszy wasze spuszczanie sie nad serwisowaniem 6 letniego trupa w aso. wymiana filtra oleju oleju fitra kabinowego oraz filtra powietrza w kr w firmie PIM na siwka w kr place 460 brutto za komplet. Goscie sie znaja na tym co robia.

Z3 Coupe jest

Z4 Coupe jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla piorównania w ASO za e60 klocki przód i tył oraz tarczę zapłaciłem ok . 5000 zł , na tych samych częsciach poza ASO zapłaciłem niecałe 2500 tys zł , więc płacić drugie tyle za pieczątke według mnie bez sensu

ASO odwiedzam tylko wtedy jak samochód mam na gwarancji , dla mnie i tak tam pracują ludzie i też są partaczami ..... prędzej osoba która pracuje we własnej firmie zrobi coś dobrze niż pracwonik dużego ASO któremu płacą za czas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musze byc inzynierowie ze umieja wymienic takie rzeczy :norty:

Przeciez to jest tak proste ze chyba kazdy potrafi :cool2:

heh nie chce nikogo urazic ale mnie smieszy wasze spuszczanie sie nad serwisowaniem 6 letniego trupa w aso. wymiana filtra oleju oleju fitra kabinowego oraz filtra powietrza w kr w firmie PIM na siwka w kr place 460 brutto za komplet. Goscie sie znaja na tym co robia.

 

To jest dyskusja o cenach w ASO - bardzo ciekawa, bo można sprawdzić kto zdziera, a kto nie. Dyskusje kto się gdzie brandzluje możecie zacząć w nowym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh nie chce nikogo urazic ale mnie smieszy wasze spuszczanie sie nad serwisowaniem 6 letniego trupa w aso. wymiana filtra oleju oleju fitra kabinowego oraz filtra powietrza w kr w firmie PIM na siwka w kr place 460 brutto za komplet. Goscie sie znaja na tym co robia.

Nie wiem po co tak przeplacasz. Ja w ASO zapłaciłem za to sporo mniej.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a czy cena 200zl za wymiane plynu hamulcowego to duzo, malo czy w normie ? W autoreducie mi tyle zaspiewali i jestem ciekawy jak sie maja ich ceny do ASO.

Dzieki

P

U mnie podobna cena z płynem.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wymianę oleju z filtrem i przeglądem podst placilem ok 80 zł plus części (olej).

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko a a chce w serwisie zeby byl wpis w ksiazke i w kompa ze jak klijent zadzwoni to bedzie mial potwierdzenie.

200-300zl za robocizne to nie kosmoms za wymiane oleju i filtra oleju.

 

Ja mam takie podejscie zeby bylo i nie meczyc sie z klijentem i glupimi tekstami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.