Skocz do zawartości

e46 Jakie łańcuchy śniegowe, pilna sprawa


migcool

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, nie mogę się doszukać jakie łańcuchy do 200zł kupić aby użyć w ostateczności w górach, wszędzie gdzie znajdę w necie info to owszem są ciekawe ale cena min 500zł nie chcę tyle wydawać bo to jednorazowy wyskok, a sam zamieszkuję tereny równe więc nie potrzebuję na co dzień, proszę o jakieś info i linki ewentualnie. Dzięki wielkie, acha muszę je zamówić dzisiaj do godziny 13.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do czech jeżdżę i też na początku chciałem kupować ale stwierdzam że nie są mi potrzebne. Teraz jeździłem po krętych górskich drogach, nieodśnieżanych i niesypanych bo to park narodowy, całkowicie oblodzonych i auto daje sobie rade bez łańcuchów. Do 200 z tego co czytałem to sama taniocha za dobre firmowe łańcuchy wiele więcej trzeba dać. Jeżeli Alpy to są miejsca gdzie bez łańcuchów nie wjedziesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatry i postanowiłem, że kupię najtańsze, aby użyć tylko w kryzysowej sytuacji, a tym bardziej skoro auto daje radę, zresztą będę widział co się dzieje na drodze:) Aktualnie nie planują sypania śniegiem w tamtejszych terenach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyrwałem łańcuchy z 2 napinaczami (ponoć mega wygodne) weisswalsa czy jakoś tak za dużo mniej niż 300zł w norauto bywają dobre ceny

ale jako ze mam nowe opony ug8 to w porównaniu do michelinów alpin idę jak przecinak i jak narazie nie korzystałem z tego dobrodziejstwa jakim są łańcuchy,

co do tego jakie i za ile kupić opinie są podzielone,

jedni piszą że jak mają być używane raz od wielkiego dzwonu to najtańsze,

znów Ci którzy się połaszczyli i kupili tanioche i musieli użyć chociaż raz piszą że drugi raz dorzuciliby do czegoś lepszego bo albo niewygodne w zakładaniu albo ogniwa się rozpinają itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.