Skocz do zawartości

e90 330xi od niemca 2007 r


tentyp120

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że jest to mój pirwszy post to witam wszysytkich :wink:

 

Mam pytanie,

Czy myślicie że przebieg 270.000 na takie BMW zrobione u niemca przeważnie na autostradzie to dużo??Auto do końca serwisowane właściciel ok 50 osoba prywatna, pierwszy właściecie. Mam okazje kupić takie auto tylko właśnie zastanawiam się nad tym przebiegiem. Wiem że jak by trafilo ono do Polski to by cofneli przebieg i bym żył z myślą że ma 140 przebiegu :P Może pytanie wyda się głupie , ale jako że te auto nie jest tanie , nie chce po prostu popaść w niekończącą się skarbonkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma e91 320d z 2007r. i prawie 400tyś. najechane - auto wygląda na nowe, jeździ jak nowe, ale dba o nie jak o własną żonę, bo jest pedantem :cool2: Prawda jest taka, że przy 270tyś. ma prawo już coś klękać i z ewentualną odsprzedażą samochodu możesz mieć ( a raczej na pewno będziesz miał) problem, bo w Polsce jest jak jest :mad2: Trzeci świat i tyle niestety :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zamiar autem troche pośmigać, to zrób pełna diagnostyke przed kupnem. Jeśli wszystko bedzie ok to bierz :cool2:

Ze sprzedażą tak jak napisał KOval81 może być z takim "przelotem" problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupujesz dla siebie na kilka lat, to bierz po dokładnym sprawdzeniu (e90 lubi wypluwać różne błędy w komputerze). Natomiast jeżeli będziesz chciał sprzedać za rok lub 2 to bez cofania licznika nie dasz rady :mad2: taki kraj :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Pamiętajcie o tym że jeżeli nie nastuka aż tak strasznie kilometrów w ciągu roku - półtora to może odsprzedać je do Niemcowni spowrotem i jak będzie miał szczęści e za dużo nie straci

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.