Skocz do zawartości

Jak sprawdzic temperature silnika


Piaggio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Jestem nowym uzytkownikiem owego forum- dlatego prośze tez o wyrozumialość jak i wszelkie podpowiedzi, Calkiem niedawno zakupilem e60 z 2,5 litrowym silnikiem diesla, dotychczas przez ponad 10 lat jezdziłem autami z grupy Vag-a gdzie wszedzie na bltach była wyskalowana temperatura silnika- a Tutaj tego nie ma- przez co nie wiem czy auto sie nagrzewa odpowiednio, badz moze przegrzewa- generalnie poki co autem zrobiłem ok 400km i wydaje sie wszystko ok- ale tak dla własnej pewności chcial bym to jakos sprawdzic- tylko jak? drogie moje pytanie to co oprócz oleju i filtrów jeszcze wymienić? na co zwrocić uwage? dodatkowo informacje na monitorku wyswietlane sa w obcym mi jezyku- chcialbym to jakos zmienić więc tutaj rowniez zwracams ie z goraco prosba o podpowiedzi, Jeżeli taki temat juz był przepraszam i jednoczesnie prosze mnie na niego nakierowac, z gory dziękuje i pozdrawiam;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlugie lektury przed kolega!

 

Spokojnie wpisz w wyszukiwarke:

 

- pakiet startowy

 

- kolektor ssacy

 

To pozycje obowiazkowe + warto poswiecic chwile na temat usterek standardowych w diesel'ach.

 

Milego uzytkowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżyzysssss w tydzien ta lekture jakos ogarne.....? Podziekowal slicznie ładnie pieknie:-) Tak jak wczesniej wspomnialem jezdzilem prawie 10 lat vag-iem przez co ostatnie 5 lat MKIII w GTI TDI z silnikeim AFN który dośc mocno zostal przez mnie podkrecony i znajomość owego poczciwego 1.9Tdi mam prawie w jednym paluszku, a teraz przy zmianie Marki wszystko jakies takei obce.... no ale powolutku moze i e60 jakos ogarne ;-) Podziekował:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.