Skocz do zawartości

szarpanie przy przyspieszaniu 330xd 2007


kuba2259

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!Problem polega na szarpaniu na 2.3.4 i malo wyczuwalnymi 5.6 biegu.Wszystko wskazywalo na skrzynke rozdzielcza a mianowicie silniczek nastawny w ktorym jest plastikowy tryb ktory sie obrabia i wystarczy obrocic o 180 st.Jednak dzisiaj po rozbiorce okazalo sie ze ja w tym silniczku nie mam plastikowego trybu tylko taka przekladnie planetarna w calosci wykonana ze stali.Nie jest ona uszkodzona w najmniejszym stopniu,zeby cale nic nie powycierane.Dodam ze NIE swieca sie u mnie kontrolki od 4x4 abs i (!).Jesli jednak odlacze kostke od tego silniczka problem ustepuje ale kontrolki sie swieca.Auto mam od niedawna a gosciu od ktorego kupilem twierdzil ze przyprowadzil wlasnie z swiecacymi sie tymi kontrolkami ale cos tam wgral na nowo do sterownika czy zaprogramowal i problem z kontrolkami juz sie nie pojawial.HELP :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Dobrze by bylo mimo wszystko podpiac sie pod komputer i sprawdzic ew bledy, jezeli nie ma to moze do speca jakiegos od 4x4 sie napatoczyc byc moze ktoras podpora walu lub mostu ma luzy i stad efekt szarpania

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.