Skocz do zawartości

Nieśmiało spytam.....A kobiety?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
No i stalo sie :mrgreen: tylko ze moje zamierzenia powywracaly sie do gory nogami :wink:

 

nie bedzie czarna ani 325i ani touring... tylko Bronce Beige metallic czyli leciutki brazowawy z brazowym srodkiem i 635 CSi :mrgreen:

E24 fiu fiu fiu, to jest klasyk :!: :!: :handshake: :clap: Extra fura!!! Tylko pozazdrościć

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurek sama sobie zazdroszcze :wink: :mrgreen:

 

Belisama witaj, udzielaj sie jak najwiecej... moze przescigniemy chlopakow w postowaniu :twisted:

Tylko dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do tego pierwszego nie mam pewności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozemy sprobowac :mrgreen: napewno nie damy rady, ale przeciez nie bedziemy sie dolowac z tego powodu :wink:
Tylko dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do tego pierwszego nie mam pewności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh...

 

Moja Pani jeździ Renault Safrane 2.2... takie autko co to tez piotrafi pojechac...

 

Gdy sprawilem sobie E30 320i tragedia... "Bedziesz jezdzic teraz BMW? Nie lubie tych samochodow... Safranek to ma klase..."

 

Po pierwszej przejazdzce - "Łukasz... ale ona fajnie jezdzi, damy jej na imie Bawarynka, a ten taki dzwiek jak odrzutowiec to dlatego ze ma 6 cylindrow?"

 

Tutaj zorientowalem sie, że moja Pani tez pokochala BMW... a tekst o 6 garach mnie rozwalil...

 

Ostatnio uslyszalem - "A wiesz, podoba mi sie, zer ma naped na tyl, jakos tak neutralnie czuc kierownice, Safranek to tak jakby targa kierownica"

 

Heh, teraz zastanawiamy sie nad wymiana Safrane na E-34 524 td kombi. :8)

 

I to nie calkiem z mojej inicjatywy...

http://i3.photobucket.com/albums/y100/kabaty/Dsc00102.jpg

Śnieżnobiała Księżniczka Monachijka... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eater mnie nie trzeba bylo do BMW namawiac :mrgreen: jezdzilam juz roznymi autkami, ale zawsze BM-eczki mi sie podobaly.... pare lat temu zakupilismy pierwsza i od tamtej pory nic innego nie ma wstepu do naszego domu :wink:

 

TrzmieL dzieki :mrgreen: a przemalowac nie mozna bo to bedzie klasik na 99%, taka jak wyjechala z fabryki taka ma byc :8)

 

moj rekin to: 635 CSi/Kat/A 03/86`Bronze Beige metalic

 

http://img105.imageshack.us/img105/7676/cb12sb2ri.jpg

http://img515.imageshack.us/img515/5611/0612sb3ui.jpg

Tylko dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do tego pierwszego nie mam pewności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jule..gratulacje :clap: swietna beemka jak orginal to orginal.

p.s.poprosze o wiecej fotek

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witajcie dziewczyny!! :dance: Jak miło, że jest nas coraz więcej :clap:

Ja co prawda zasiedziałam się w dziale Old & Youngtimer, bo najbardziej ukochałam sobie klasyki motoryzacji, ale teraz gdy wiem, że jest nas więcej częściej będę wchodzić na forum ogólne.

w oczekiwaniu na zerodwójkę


Pzdr

Justyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty postaram sie zrobic, jak rekina juz do domu przywioze i jak na dworze sie ladniej zrobi bo to co teraz sie dzieje to jest ze tak powiem kaszana buuu Ja chce juz wiosny :mad2:

 

Justy tez niedlugo przydrepcze na Old & Youngtimer, ale najpierw musze sie dowiedziec pare rzeczy o moim autku hihi jutro wrzuce mojego rekina na serwisowego kompa :twisted:

Tylko dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do tego pierwszego nie mam pewności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Nam się panie na forum rozgadały ..... i bardzo dobrze :cool2:

Bo zawsze to miło posłuchać damskiego głosu na forum ,a jeszcze jeśli ten głos opowiada na temat ukochanej marki....

00=[][]=00 :!:

a autko po prostu :jawdrop: i niewazny kolor, ważne że to wersja 6 i to w takiej klasyce :shock: :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Chciałabym również dołączyć do Kobiecych wypowiedzi na temat dobrych autek :) Uwielbiam prowadzić i wydaje mi się, ze trochę jeżdżę ze sportowym zacięciem... chyba niektórzy potwierdzą....

 

Prywatnie często bywam na zawodach sportowych (żagle, rower), więc może stąd też chęć rywalizacji na drodze... ale jakoś nie włącza mi się taka lampka w słabych autach... hmm ciekawe dlaczego?

 

Ostatnio jak powadze E30M40B18 to widzę te uśmieszki facetów... i nawet Ci co szans nie mają... stają się agresywni na trasie... szkoda tylko że krótko oglądam ich minki bo jakoś za daleko zostają...

 

 

Po ostatnim weekendzie na Kaszubach naprawdę czuję że żyję...

Trasa jak była każdy widział (Ci z Trójmiasta co nosa nie wyciągnęli niech żałują..) Było cudownie: biało, 'śliska' droga, oczywiście kręta jak to Kaszuby... do tego romantyczny spacerek po zamarzniętym Raduńskim :)

No i ta powrotna trasa... noga z gazu nie chciała zejść... Bajka :)

Mój mężczyzna na siedzeniu pasażera chyba czuję się szczęśliwy:)

Od początku mi ufał jako kierowcy :) i to dzięki niemu teraz szaleje w takim czarnym cudeńku :):) a niedługo już może inna wersia :) ??

we will see.....

 

Tak więc to tyle na paczątek,mam nadzieję, że czesto tu teraz będę zaglądać :)

 

Pozdrawiam Wszystkich

 

Dotii - nowa

 

E30M40B18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak powadze E30M40B18 to widzę te uśmieszki facetów... i nawet Ci co szans nie mają... stają się agresywni na trasie... szkoda tylko że krótko oglądam ich minki bo jakoś za daleko zostają...

 

dotii niestety ale cos w tym jest :roll: a zauwazylam to juz dawno, jak jeszcze jezdzilam golfem czy bravo, astra itp... to bylo milo i przyjemnie :lol: od kiedy jezdze BMW, mezczyzni zrobili sie jacys tacy dziwni :twisted: i jak mnie nie przepusci jakis chlopak z BMW... to nie przepusci mnie zaden facet z inna marka na masce :wink:

Tylko dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do tego pierwszego nie mam pewności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fakt, ale polecam pchanie sie na blondynkę znaczy jak nikt nie chce przepuścic to wychylasz głowę z nieco mało inteligentnym uśmieszkiem i udajesz że nie widzisz tego przed kogo chcesz sie wepchnąć działa prawie zawsze, każdy sie cofnie i nie patrzy na markę. Co do BMW bardzo zabawne są miny takich nastolatków patrzących na moja 318 ze zgrabna płetwą, borbetami itp! Niechęci innych marek prawdę powiedziawszy nie zauwazyłam!! :worried:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi .... najlepiej mi sie jezdzilo (drogowo) Golfem Cabrio, gloopawy usmieszek i oczy karpika robily swoje :twisted: nawet miejsce na parkingu mozna bylo tym sposobem wydebic :mrgreen: tylko ciiii zeby sie panowie nie dowiedzieli :twisted2:

Teraz juz tez nie jest zle, bo jestem starszawy krasnoludek i zaczynam wzbudzac szacunek :twisted:

Tylko dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do tego pierwszego nie mam pewności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczyny :)

Fajnie ze ciagle dyskusja się kręci...

No racja z tymi minkami facetow, szczególnie małolatów...

No a co do wpychania się, to uważam że jak się spotka kilku dobrych kierowcow to wiedzą jak się zachowac....

a z tą resztą nie ma co się zadawać....

bo My przeżyjemy, a oni i tak nie zrozumieją :)

Tak więc trzymajmy się zasad pożądnej jazdy a na drogach będzie przyjemnie :)

 

pozdrówka

 

Dotii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhy,coraz bardziej mi sie podoba to zjeżdzanie mi z drogi :mrgreen:

A minka "na blondynkę " zawsze działa,choć niestety tylko na mezczyzn :))

 

No i moja brzydsza połowa już znalazła becię dla siebie.Bedziemy mieli dokładnie takie same betki.Jak tylko odbierze,to jedziemy sie pościgać.Hihihihi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i moja brzydsza połowa już znalazła becię dla siebie.Bedziemy mieli dokładnie takie same betki.Jak tylko odbierze,to jedziemy sie pościgać.Hihihihi.

 

wow :cool2: gratulacjones :dance: to odrazu poprosimy o foty dwoch obok siebie.... :mrgreen:

 

kurna ja to nie moge sie scigac, bo nie mam szans :roll: :twisted:

Tylko dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do tego pierwszego nie mam pewności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.