Skocz do zawartości

nie odpala 2,0i


mlod125

Rekomendowane odpowiedzi

bmw 2,0i 98r. witam potzrebuje pomocy zajezdzam wieczorem po dom wszystko ok rano juz nie odpali, kreci wszystko, polaiwo jest ale nie odpala, sprawdzilem inpa i jest taki błąd 24 connection to trailer modul disturbed, co to moze byc , skasowalem go ale auto dalej nie odpala pozdr. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Pompa.

Czujnik wału.

immobilizer się rozkodował.

Albo mega mocno ją już zalałeś < daj gaz do podłogi>

 

To czy pompa podaje to chyba czujesz z wydechu? Powinno śmierdzieć benzyną.

 

Jeśli nic z tych spraw to pod koma z nią.

Możliwe , że vanos się zacina i brak sprężania < czy rozrusznik nie kręci jakby szybciej niż zwykle?>

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czujnik walka mam nowy, byly bledy immobilizera ale skasowalem inpa i nie ma juz, ale jak immobilizer to by niekrecila tylko kontrolki by swiecily dalej by nie poszlo , tak mysle , jezdziła normalnie rano nie chciala juz odpalić , rezerwa sie swiecila komp pokazywal ze jeszcze jakies 50kilosow starczy , ok zobacze jak doleje benz, jak nic to nie da to mechanik, dam znac co wyszło, pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że taki producent nie przewidział jazdy na rezerwie w swoim prawie najwyższym modelu auta? Dla mnie to brzmi idiotycznie że musie być min 15l paliwa.Sam mam swoją 2 lata i wielokrotniejedzilem już na tzw ''oparach'' i auto pracuje ,pali i na szczęście pompy nie wymieniałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam podobnie jak wy koledzy, że taka pompka przechodzi różne testy i musi sprawnie działać nawet jak mamy tylko 5 litrów w baniaku. Ale wyższy poziom paliwa spełnia jak by rolę chłodziwa wspomnianej pompki, co sprawia że nie "nagrzewa"Się aż tak jak w przypadku jazdy na oparach, co być może wpływa na jej żywotność
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że producent to przewidział. Przy takiej dużej powierzchni zbiornika 10-15l paliwa to nie tak dużo. Wystarczy że stoimy na nierówności jedziemy pod dużym przechyłem albo jesteśmy na jakimś podjeździe etc to jest możliwość, że pompka zassie powietrze. Jeden przejeździ na takim katowaniu x lat a drugi mniej.

Dlatego ja w zimę jak się pokaże 15l tankuje za 200-300zł a w lato trochę więcej niż połowa baku bo nie targam pełnego zbiornika (posiadam lpg).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

u mnie w e36 niedawno padła pompka a w baku nie miewam mniej niz połowe.

Pompka ma prawo paść i tyle.

Ile lat maja te pompki?

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.