Skocz do zawartości

328i xDrive


Mariusz328

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kolego, ja wziąłem sedana w salonie w Rzeszowie...

Nie wiem jakie tam są rabaty ale tutaj dawali - 15% od ceny katalogowej za rocznik 2012.

 

To ładny rabat. Jesteś w jakiejś grupie zawodowej (lekarze, prawnicy etc) czy tak po prostu?

 

Jeśli auto z zamówienia to duży rabat. Tyle, że praktycznie jest to roczne auto w tym momencie, biorąc pod uwagę dominującą u nas "mentalność roku produkcji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Weźcie pod uwagę, że to auta już z wyprzedaży rocznika 2012 - tutaj rabaty zawsze są zupełnie inne niż przy samochodach konfigurowanych samodzielnie zamawianych pod klienta.

Przy flotowych jest inna bajka - dobry rabat to wtedy 12-14%(mam na myśli auto konfigurowane przez kupującego i zamawiane specjalnie dla niego). Dużo też zależy od samego dealera bo rabatu udziela koncern BMW(nawet nie BMW Polska, powiedzmy jest to lekko licząc 8%, często więcej...) a co dealer da od siebie dodatkowo, choć oficjalnie zdaje sie nie powinien, to jeszcze inna bajka... :wink: Negocjować warto bo poniżej kosztów i tak nikt nie sprzeda a co człowiek wytarguje to jego! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kolego, nie jestem w żadnej grupie zawodowej...

Swoją drogą dziwi mnie że oni mają inne rabaty od "zwykłych" osób... niektórzy przecież nawet nie odprowadzają dochodowego a tu jeszcze takie premie dla nich :shock:

Dla mnie nie ma różnicy czy samochód kupuje ceniony adwokat czy rolnik ze słomą w gumiakach, skoro obu stać to równo ich traktować i koniec dyskusji :D

 

Ja tez nie jestem w ptpreferowanej grupie zakupowej, ale takie podejscie mi sie podoba. Taka maja filozofie i tyle.

Moze dlatego ze w preferowanej grupie sa adwokaci to bmw mniej kradna :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Politykę cenową mają wyśrubowaną, ale sprzedawcy gdy rozmawiam , raczej chcą wyrobić plany na 2013. Obecnie na start jest rabat równy mniej więcej lini wyposażeniowej. Plus potencjalnia negocjacja ceny. Myślę że 10% rabatu jest takim minimum i tego sam się będę trzymał.

Zwłaszcza że bmw dodatkowo zarabia na mniejszej akcyzie za silnik 2.0t który jest oznaczony sprzedawana jako 328i.

sory za ot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedział bym, ze zarabiają na akcyzie. Ceny są takie jak w Niemczech mniej wiecej, a nawet niższe uwzgledniwszy różnice w VAT.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Politykę cenową mają wyśrubowaną, ale sprzedawcy gdy rozmawiam , raczej chcą wyrobić plany na 2013. Obecnie na start jest rabat równy mniej więcej lini wyposażeniowej. Plus potencjalnia negocjacja ceny. Myślę że 10% rabatu jest takim minimum i tego sam się będę trzymał.

Zwłaszcza że bmw dodatkowo zarabia na mniejszej akcyzie za silnik 2.0t który jest oznaczony sprzedawana jako 328i.

sory za ot.

 

No Ceny 328i spadły w porównaniu z E90 328i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.