Skocz do zawartości

Bunia straciła moc i rzęzi-PILNIE PROSZE O POMOC:)


darceush

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie koledzy. Swieta sie zblizaja i zaplanowany mam dluzszy wyjazd chociaz nie wiem czy wypali bo dzisiaj moja bunia przy ostrym wyprzedzaniu nagle stracila moc i zaczelo cos "RZEZIC". Teraz mam wielka trudnosc by rozpedzic ja do 100km/h i osiagnac 3tys obrotow. Dodam ze na postoju i biegu jałowym wkreca sie w miare dobrze i nie slychac az tak rzezienia. Prosze Was o pomoc bo w innym wypadku swieta spedze sam na banicji(za granica):( BMW 523i silnik M52 B25 1997r

 

viewtopic.php?f=72&t=117890

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak go zacerujesz po wywaleniu bebechów, będzie trochę głośniej bo zostanie sama puszka i przez nią właśnie będzie słychać metaliczne brzęczenie nawet na niezbyt wysokich obrotach. Ale nie jest to aż tak wielki hałas żeby Cię zawinęli z drogi
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.