Skocz do zawartości

opony zimowe


krzysieknik

Rekomendowane odpowiedzi

Popatrz np. na oponeo, odrzuć te najtańsze i wtedy wybieraj w zależności od możliwości portfela.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze kupuję dębica frigo i też jestem zadowolony

 

Również je zakupiłem na tą zimę i stosunek ceny do jakości według mnie mają rewelacyjny. Spokojnie można bezpiecznie poruszać sie szybciej o ok 30km/h w porównaniu do 90% tej padliny na naszych dróg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam również oponki Dębica frigo 2. Spisują się rewelacyjnie szczególnie na śniegu i błocie pośniegowym. Jeżdżę ogólnie na nich czwarty sezon. Wcześniej dwa sezony w Mercedesie. Oponki sprzedałem wraz z autem.Teraz śmigam drugi sezon w BMW :) POLECAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie polecam Pirelli ani Conti czy inne topowe marki. Są dobre na niemiecie czarne zimą drogi. Na nasze ośnieżone przez większość zimy lub błoto pośniegowe najlepsza polska Dębica. Ja osobiście mam Kelly - słowackiej produkcji i spisują się rewelacyjnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zapodałem na ten sezon nowe BFGoodrich G-Force Winter.

 

cena niewiele wyższa niż dębicy, a opinie na necie sporo lepsze, i powiem wam szczerze że teraz sporo jest u mnie śniegu i jestem bardzo zadowolony, mieli aż miło :D ogólnie zakupiłbym je ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów chciał bym się zapytać jakie opony zimówki polecacie do bmw e46 ja mysłalem nad NOKIAN lub UNIROYAL czy może inna markę opon polecacie ?

 

Witamy,

To wszystko zależy od budżetu jaki zostanie przeznaczony na zakup opon.

W przeciwieństwie do marki Uniroyal, fiński Nokian wyrobił sobie reputację właśnie dzięki swoim oponom zimowym. We wszelkich testach porównujących opony zimowe, to właśnie Nokian często zajmuje 1 czy 2 miejsce.

 

Zachęcamy do kliknięcia w link: opony zimowe do BMW E46 318D, po wybraniu wersji silnika oraz rozmiaru opony można wyselekcjonować dwie marki i porównać nie tylko ceny, ale także osiągi wybranych opon.

Pozdrowienia :D

Wszystkie opony do BMW i najnowsze informacje ze świata opon na http://www.rezulteo-opony.pl


Śledź nas na: Facebooku oraz na Twitterze https://twitter.com/rezulteo_opony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.