Skocz do zawartości

E60 głośno pracujące wycieraczki


s0nar

Rekomendowane odpowiedzi

 

I zepsułeś. Piszac tak dużą kwote chciałem "zmotywować" pytajacego zeby sam użył google i poszukal. Mi to zajęło max 20 sekund i juz wiedziałem jaka jest cena. No ale łatwiej na forum napisać :duh:

 

Juz to przerabialem

 

W modelu E60/E61 ? Czy w innym aucie ?

E60 535xd+++ + 8hp70x


Individual project by mnichu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

 

Czy w E60 wycieraczki naprawdę muszą tak głośno pracować? Nie wiem czy to tylko w moim egzemplarzu czy po prostu "ten typ tak ma". W znienawidzonym tu przez niektórych Peugeocie 407 wycieraczek w ogóle nie było słychać podczas ich pracy. Nie wiem czy to dlatego, że tam miałem Valeo za 270zł a tu są jakieś Bosche niewiadomego pochodzenia. Wkurzające jest to łomotanie podczas pracy wycieraczek. Nie wiem czy to kwestia zużycia piór (wyglądają jeszcze ok i wycierają dobrze bez zostawiania smug) czy może samego mechanizmu. Ogólnie chodzi o takie jakby łamanie się czegoś (może tak pracuje ramię wycieraczek). Wydaje mi się, że w tej klasie pojazdów wycieraczki nie powinny tak się zachowywać, ale skoro w serwisie podczas sprawdzania nie zwrócili na to uwagi to może w E60 tak jest...dziwne i irytujące.

Witam, sprawdź rozepnij ramiona wycieraczek, ja miałem to samo i okazało się ze to małe łożysko w ramieniu się rozsypało. Łożysko 8,50 gr według serwisu niewymienialne , a jednak da się to wymienić bez problemu. Teraz chodzą cichutko tak jak nowe i musza cicho chodzić to nie polonez :) :) Druga przyczyna może być zapiekanie się na czpieniach tam gdzie przekręcasz ramie wycieraczek :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.