Skocz do zawartości

E46 320d Podgrzewane spryskiwacze szyby przedniej


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Witam. Nie mogę nigdzie znaleść w jaki sposób sprawdzić to grzanie. Ogólnie miałem urwany jeden kabelek od czujnika przy halogenie pasażera. Polatalem to pięknie ,pomierzylem ,ale końcówki spryskiwacza nie robią się jakoś ciepłe, jak lusterka. Na wtyczce wchodzącej do spryskiwacza mam na jednym kablu masę a na drugim 12v czyli ok. Moze spalone mam same grzałeczki. Nie wiem co powinno się robić cieple. Jak to jest u was? Jak dotkniecie reka to czuć ze spryskiwacze są cieple? Czy to tylko lekko grzeje się sama dysza, żeby płyn nie zamarzl i nie ma tego jak sprawdzic lapskiem?

 

I co nikt nie zajmował się tym tematem nigdy. Może ktoś by mógł zmacać swoje spryskiwacze i napisać czy czuć ze są cieple.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam ponownie. Widze ze nikt nic nie napisał :( pewnie 80% BMW ma takie cudo, ale głupio biegać po mieście i się ludzi pytac :) czy ktoś by mógł rano sprawdzic czy jego spryskiwacze robią sie cieple i napisać co zaobserwowal?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kurde no i to jest dziwne, bo koleżka w robocie tez ma e46 tylko duzo nowsza i macałem jego spryskiwacze i tez ręką nic nie czuc. To jak je sprawdzic?? Przecież nie możemy mieć wszyscy spalonych, chyba że tego nie da się wyczuć ręką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dzis mam taką pogode ze rano bedzie szron, ale do roboty mam 5km. Mam nadzieje ze zdążę coś zauważyć. Zielo czyli nie ma szans zeby ręką coś wyczuć jak przy lustekach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem. Też nie wyczuwam, żeby dysze były ciepłe. A podgrzewanie działa, po 10-12 minutach jazdy miałem dzisiejszego poranka ślady odmarzniętego szronu. Przy okazji zobaczę od spodu, z rana nie mam czasu, żeby pod maską gmerać :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.