Skocz do zawartości

E38 Crash Test ? ile ma gwiazdek ?


mttj

Rekomendowane odpowiedzi

btw. od jakiego modelu (7) zaczyna się napęd 4x4 ?

 

e32 i e38 w żadnej wersji nie miały 4x4.

Były wersje e34 i e30 z napędem 4x4, ale to białe kruki na rynku.

 

Z nowszych BMW, e46 jako pierwsze miało w opcji napęd 4x4. Wprowadzono taką wersje w 2000 roku.

E32, nie miało napęd na 4x4, tylko 4 koła skrętne , było montowane na zamówienie. E38 pewnie też posiadał 4 koła skrętne, ale to już rarytasy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

M3 e46 to najlepszy samochod w swojej klasie w swoich czasach, zresztą M3 e36 też to dotyczy. Osobiście dużo bardziej wolałbym posiadac M3, nawet e36 niż jakiekolwiek, nawet najbardziej wypasione e38.

Zresztą widać to po cenach. Dobre e36 M3 z połowy lat 90-tych kosztują 30-40 tys zł. E38 z tych samych lat można kupic za 10 tys zł. :)

 

 

Jakieś 4 lata temu nadziwić się nie mogłem jak można auto rozwalić (filmiki YT) w zakręcie na mokrym przy 160km/h przecież

to jest wolno !! i auta są stabilne, przecież jest 40 metrów pobocza którym 160 można spokojnie jechać i nawet przyśpieszać...

 

Myślę sobie, nie po prostu tak się nie da, auto nie wpadnie w poślizg w ten sposób (chyba ze stare 911 czy ford)...

 

okazało się ze se da i że to się nazywa BMW M3 e36...

 

 

M3 e46 miałem nieprzyjemność jeździć jakieś 3 lata temu, po prostu złe auto - może na tor z dużymi poboczami ok

ale szarpać się kiepskim autem o kiepskich osiągach tylko po to żeby mieć frajdę ze tym razem nie wypadłem z zakrętu

to trochę dziwne.

Jeden plus jaki znalazłem to mechate ładnie wykończone słupki A :)

 

tłukło się to na drodze, było bardzo głośne (przesiadłem się z Toyoty Camry - w nie elektrycznej wersji z ~2008) i toyota miała

albo L4 albo V6 nie pamiętam, było znacznie głośniejsze od 4 cylindrowej (lub 6) toyoty !!! i dramatycznie gorsze zawieszenie.

zupełnie nie to....

 

Zabawki ala M3 czy inny subaru impreza 2009 złom uważam za mało efektywne auta do jeżdżenia

 

Z tym że ja podobno lubię czołgi ;) czołgi me:

http://oi49.tinypic.com/2rzpe3c.jpg

Oba zaprojektowane 20lat temu+ (klasyki :) ), oba okrutnie szybkie, oba naprane tą samą (z prawie tym samym softem) elektroniką :) oba brudne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty człowieku porównujesz m3 twarde głośne? :mad2: :mad2: :mad2: przecież o to do cholery chodzi to są samochody spotowe a nie urwa limuzyny jak można sapać że niewygodne w porównaniu do 7 czy co :mad2: to tak jak by jechać przez pół europy na wakacje na crossie i narzekać że ten motor jest do dupy i tragiczny :mad2: :mad2:

 

m3 e46 słabe auto o słabych osiągach...porówna sobie se swoim nawet 750...

 

twierdzenie że zawiast gorszy od tojoty kamry :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Zabawki ala M3 czy inny subaru impreza 2009 złom uważam za mało efektywne auta do jeżdżenia

 

no takich aut sie raczej nie uzywa do jazdy codziennie do roboty i po bułki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie ma co sobie jezyka strzepic. Agent mttj jaki jest kazdy widzi :D

Na poczatku myślałem że to jakieś troll konto. Ale teraz uważam że ten człowiek jest hmm przepraszam nie bede obrazal na forum :)

Jego posty czytam sobie ot tak dla smiechu i kabaretu i caly czas zastanawiam sie co nowego bedzie jutro :D

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty człowieku porównujesz m3 twarde głośne? :mad2: :mad2: :mad2: przecież o to do cholery chodzi to są samochody spotowe a nie urwa limuzyny jak można sapać że niewygodne w porównaniu do 7 czy co :mad2: to tak jak by jechać przez pół europy na wakacje na crossie i narzekać że ten motor jest do dupy i tragiczny :mad2: :mad2:

 

m3 e46 słabe auto o słabych osiągach...porówna sobie se swoim nawet 750...

 

twierdzenie że zawiast gorszy od tojoty kamry :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Zabawki ala M3 czy inny subaru impreza 2009 złom uważam za mało efektywne auta do jeżdżenia

 

no takich aut sie raczej nie uzywa do jazdy codziennie do roboty i po bułki

 

5.6 sekundy.. 220km/h limiter..... koni jak w toyocie...

plus brak przyczepności na zakrętach jeśli płasko nie jest... szału ni ma ;)

i jeszcze brak iDrive w 2004....

 

dobra masz mnie - tak kros to dobry przykład ;) a krosa lubię :)

 

ale sportowych aut nie!!! albo udających efektywne !! - kumpel kupił francuskie, drogie sportowe ze 4 lata temu,

do 100 to to miało kopa, tylko że krowa z aktywnym zawieszeniem (mocy też krowa miała więcej, ale i +0.5 tony)

go brała bez trudu, tą samą trasę się robiło po prostu szybciej i to dużo, bo się dało, bo nie rzucało, bo chwycenie

pobocza to nie był żaden problem.

ja lubię dobre auta;) (za to mogą się psuć na potęgę )

 

ooo wiem coś popularniejszego użyje że było wiadomo o co chodzi :)

VW Phaeton style ;) takie auta :)

 

nie wygląda, nie kosztuje, psuje się okrutnie, ale jak po dziurach i zakrętach jeździ... 200km/h to szok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego posty czytam sobie ot tak dla smiechu i kabaretu i caly czas zastanawiam sie co nowego bedzie jutro :D

 

to nie kabaret... to życie

 

jutro będzie o zawieszeniu - bo się zdup**** - na śniegu jeździłem jeździłem i wypadłem kilka razy po 120km/h za lotnisko

i chyba się popsuło auto... i chyba tak bardziej serio (ale "wyjeździłem ~6h na lotnisku - nauka RWD bo nie potrafie :) )

 

tylko tą listewkę kupie to gdzieś pod koniec tygodnia pojadę do mechanika i może na olej trza popatrzeć bo już chyba

12kkm stuknęło a ja dalej nie wiem jak sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam świetną metodę która by ci się spodobała i coś czuje że jesteś bliski jej wykonania patrząc na twoje poprzednie posty.

 

Rozpedz sie gdzies i pierdolnij w drzewo. Jak olej wypyłynie spod auta to znaczy że był. Jak nie wypłynie to jebnij jeszcze raz. I tak do skutku.

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do lektury intrukcji dedykowanej do tego modelu. Przyznam ze irytuje mnie poziom twoich postów i skala zaśmiecenia forum przez twoje wątki. Pomyśl dobrze pocztaj zanim coś napiszesz bo co chwile robią się oftopy. To ma być forum na którym można się czegoś dowiedzieć, wymienić informacjami, pomóc innym w problemie. Po co pisać co chwila o tym jak to sobie gdzieś tam szalałeś i co popsułeś. Jest to po prostu zbędne. Wiele osób sugerowało Ci ze piszesz brednie ale jesteś na krytyke obojętny i dalej sypiesz z rekawa historiami. Pomyśl, przeczytaj zanim naciśniesz wyślij.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadł się z renówki do luksusowej limuzyny z największym silnikiem dedykowanym dla BMW , i zaśmieca forum bzdetami.

Ja osobiście mam z ciebie beka i ubaw na maksa :mrgreen:

750i to samochód dla meżczyżny co ma jaja i po miescie pędzie 150 km/h . :mrgreen: :mrgreen: :D :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film nagrać z francuza i z bmw ?

(tak francuzy dają rade 200km/h od świateł do świateł na opolskiej/kraków, bmw pewnie z 220 wyciągnie, tylko nie wiem czy wyhamuje - poza

tym dalej 180 nie przekraczam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się, wiem bo sam kiedyś tak jechałem jak się prawie spóźniłem do lekarza :P To i szybciej miałem, tylko nie jestem przekonany czy jest to powód do dumy :P No i jest to niemozliwe przy dzisiejszej pogodzie, ktora lekko mówiąc jest nieodpowiednia zeby tak jezdzic :D

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh dzieci dzieci chwalcie sie kto szybciej po miescie :mad2: :mad2:

 

tylko krzywdy sobie nie zrobcie ;]

 

:cool2:

 

sobie mozecie robic krzywdę

 

tylko z dala od normalnych i niewinnych ludzi

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh dzieci dzieci chwalcie sie kto szybciej po miescie :mad2: :mad2:

 

tylko krzywdy sobie nie zrobcie ;]

 

:cool2:

 

sobie mozecie robic krzywdę

 

tylko z dala od normalnych i niewinnych ludzi

 

 

 

otoz to

 

 

 

tak myslimy ze jezdzisz 150 po lodzi jestes taki bohater

 

 

nie mowie ze sam jestem swiety bo zdarza mi sie dwie paki przyciac

przez 500 metrow

ale to motorem co ma do tylu tyle co auto do setki

i to jak jestem pewien ze nic nie ma w okolicy

nie warto kusic losu

 

bo zawsze sie udaje

kiedys sie moze nie udac

wtedy szkoda tylko niewinnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film nagrać z francuza i z bmw ?

(tak francuzy dają rade 200km/h od świateł do świateł na opolskiej/kraków, bmw pewnie z 220 wyciągnie, tylko nie wiem czy wyhamuje - poza

tym dalej 180 nie przekraczam)

To pokaż filmik jak nie wyhamujesz zapewne wszyscy są ciekawi. Tylko nie wal w innych tylko w jakieś metalowe,betonowe przedmioty. W drzewa nie bo one rosły kilkanaście lat i należy im się szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh dzieci dzieci chwalcie sie kto szybciej po miescie :mad2: :mad2:

 

tylko krzywdy sobie nie zrobcie ;]

 

:cool2:

 

sobie mozecie robic krzywdę

 

tylko z dala od normalnych i niewinnych ludzi

 

 

 

otoz to

 

 

 

tak myslimy ze jezdzisz 150 po lodzi jestes taki bohater

 

 

nie mowie ze sam jestem swiety bo zdarza mi sie dwie paki przyciac

przez 500 metrow

ale to motorem co ma do tylu tyle co auto do setki

i to jak jestem pewien ze nic nie ma w okolicy

nie warto kusic losu

 

bo zawsze sie udaje

kiedys sie moze nie udac

wtedy szkoda tylko niewinnych

Ja sobie jeżdze na Włokniarzy , to cześto przyciskam .

A w tych naszych korkach rannych , to nawet 50tkę nie wyciągniesz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.