Skocz do zawartości

[524TD] stuki przy puszczaniu sprzegla/zmianie biegow


mateo2558

Rekomendowane odpowiedzi

no i patrzac po VIN nie mam nic wspomniane o tym

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S169A KATALYSATOR FUER DIESEL Katalizator Diesel

S210A ANTI-BLOCKIER-SYSTEM ( ABS ) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Sportowe dostosowanie podwozia

S240A LEDERLENKRAD Kierownica skórzana z pod.pow.

S270A BREITERE BEREIFUNG Koła z szerokim ogumieniem

S314A FRONTSCHEIBENWASCHDUESEN BEHEIZT Lusterko zewn. /Zamek kier. podgrz.

S401A SCHIEBE-HEBEDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny elektryczny

S411A FENSTERHEBER,ELEKTRISCH VORN/HINTEN Siłownik szyby elektryczny przedn/tylny

S415A SONNENSCHUTZROLLO FUER HECKSCHEIBE Roleta przeciwsłoneczna tylna

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S498A KOPFSTUETZEN IM FOND Zagłówki w siedzeniu tylnym mechaniczne

S510A LEUCHTWEITENREGELUNG ABBLENDLICHT Regulator zasięgu świateł

S653A BMW BAVARIA C REVERSE II Radio Bavaria C Reverse II

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy/Austria

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S932 WINTERREIFEN ZUSAETZLICH

 

ale za to mam seryjnie mpakietowe zawieszenie ;D chociaz one pewnie juz zostalo sportowe tylko na papierach, bo z rok temu miala wymieniane amory i pewnie brat nawet nie wiedzial czy sportowe czy nie poprostu do e34;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do szpery.. to ja np. sam juz nie wiem :D raz jak idzie bokiem oba goła dają ciąg i ślad jest z obu opon na asfalcie ;D co do podgrzewanego zamka.. dobry bajer ale ja np. mam złamany klucz od kierowcy i tylko od pasazera otwieram :D wiec mi sie nie przydaje.. co do oleju.. to właśnie co polecacie?:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że olej się wymienia, tak samo w silniku jak i w moście czy skrzyni tylko po innych przebiegach. Przecież każdy doskonale wie że olej traci swoje właściwości i po jakimś czasie jest przepracowany. Most jak dobrze pamiętam co 80tys, poza tym nie ma opcji żeby wymiana przyniosła jakąś szkode, to niedorzeczne. Chyba, że zalejesz nie tym co trzeba.

Jeżeli nie masz szpery to 75w90 gl5, jeżeli szpera to 75w140 tylko musisz poczytac dokładnie jakie oznaczenie xf chyba ale nie jestem pewny oznaczenie to szpery jest bardzo ważne, bo nie może być inny, musisz sprawdzic dokładnie, ale najpierw ogarnij jaki masz most.

 

Most sprawdź podnosząc jedną stronę auta i jak dasz radę zakręcic kołem to szpery nie masz, jak nie przekręcisz to jest(jeżeli się mylę to niech ktoś poprawi). Ewentualnie na tabliczce znamionowej tam gdzie pisze jakie przełożenie, może być literka "S" jeśli jest to jest szpera. Ale myślę że pierwszy sposób wystarczy żebyś wiedział co masz:) Z tymi literkami to jest różnie bo możesz mieć rozbebeszoną szpere czyli moze jej nie byc a oznaczenie moze byc.

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No udało mi się to porozkręcać i co się okazało... łożyska gumowe - fachowa nazwa- są po prostu w 2 lub więcej częściach :D Przed chwilą dopiero dostałem nowe i są ładniusie calutkie... wiec to na 110% tego wina... jak wymienie napisze czy przestało pukać :D ale musze wykombinować co z robić urwanymi śrubami w dolnej prawej łapie.. xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu zdjęcie z neta http://img1.sprzedajemy.pl/540x405_bmw-serii-e-belka-tylna-5576441.jpg o ta gume chodzi, jutro Ci porobie foty swojego dokładnie o co chodzi :] na razie mam problem z wyjęciem tego z tej belki bez jej demontazu , problem w nowym temacie opisałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.