Skocz do zawartości

Respekt przed BMW ?


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Wam że takie zachowania niestety bardzo źle świadczą o nas jako o społeczeństwie. Ja wiem że utarło się ze BMW jeżdżą bandyci albo łebki na bani które kończą na przystankach i drzewach więc lepiej zjechać, ale bez jaj... To już nie lata 90-te....
Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Może dlatego wytryski hałasują bo zalewasz tylko v-power...

Ja też zauważyłem zasadę czy to była insignia czy teraz f34 - inni kierowcy inaczej reagują niż jak jadę c2. Jest coś w wielkości auta.

 

Send with Tapatalk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
cos w tym BMW jednak jest, przez 5 lat poruszania sie tym autem NIGDY nie spotkalem sie z agresja na drodze

Kierowcy BMW nie spotykają się z agresją na drodze. To my jesteśmy tą agresją :norty: Ja jeżdżę BMW od 2,5r dopiero ale widzę, że ludzie jakoś chętnie zjeżdżają. Myślą, że pewnie debil za kierownicą albo pod maską napęd odrzutowy. Jeżdżę od 10 lat, a dopiero 1,5 roku temu miałem sytuację prawdziwej agresji na drodze i to takiej niczym na filmiku z Rosji. Gość w starym golfie III zajechał mi drogę i zaczął wysiadać. No to ja też wysiadłem... Jechałem akurat ojca focusem i jestem prawie pewien, że jakbym jechał swoim to sytuacji by nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

jak juz gdzies pisałem, pare autek zmieniłem nim trafiłem do stajni BMW.

Ale co do sedna watku: póki jeszcze żyła moj mama, to ją często woziłem trasą Łódź - Piotrków - Tarnów - Barwinek lub Łódź -Częstochowa - Kraków - Tarnów. Ostanie auta przed E65 to Laguna 2 kombi, Chrysler Grand Voyager, Jeep Patriot no i nastała era E65 no i jedziemy z Mamą w kierunku Częstochowy ( moje dzieci na tylnej kanapie) i mama pyta : Czy ty mrugasz jakoś na te auta przed nami (jedziemy lewym pasem) bo tak ładnie ci zjezdżają - w poprz&ednich było widać że mrugasz albo czekasz aż cię łaskawie wpuszczą a tu ładnie zjeżdżają nawet przyhamowywac nie musisz.

Sytuacja sie powtórzyła na A1 od Kat do Kra


Czyli coś jdnak w tym będzie że BMW ma wyrobiona "jakąś" sławę (nie koniecznie pozytywną ) i wolą te BMki przepuszczać - niestety nie dotyczy TIRów wyprzedzających na żólwia (TIR a ma 89 na blacie a wyprzedzający TIR B ma 90,5)

aktualnie:

i4 G26 z 2023

X5 45e z 2023

118i z 2019

 

Były 730d E65 z 2004; 120i z 2005; 518d F10 z 2015; X4 20d z 2017, 518d z 2021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.