Skocz do zawartości

adaptacja swiatel okolice gorzowa :)


zookoi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje kogos kto sie zna i to robil z okolicy gorzowa

mam problem z kierunkami migaja za szybko blad zarówek i brak wstecznego w klapie zakladalem M-pakiet zmiana na LCi:)

Pozdrawiam i czekam na pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Witam poszukuje kogos kto sie zna i to robil z okolicy gorzowa

mam problem z kierunkami migaja za szybko blad zarówek i brak wstecznego w klapie zakladalem M-pakiet zmiana na LCi:)

Pozdrawiam i czekam na pomoc :)

 

Po poprawnym podłączeniu reflektorów wymagane jest poprawne kodowanie modułu FRM. W innym przypadku będzisz miał "szopkę" o której piszesz...

 

Robiłeś tylko tył czy też przód ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

tak robilem tyl i przod , z tylu klape zmienialem moze dlatego tam trzeba jakies przejscie zrobic w kablach czy jak ?

i z przodu nie pala mi sie te trzy male czerwone ledy w lampach:( dostalem jakis schcemat ze to trzeba tez zmostkowac w kablach zeby sie palilo ale czy to bedzie chodzic , dlatego szukam kogos kto pomoze mi to ogarnac , robilem kodowanie calosci tak zwany full na grupowym ostatnio w poznaniu ale chyba to pominelismy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Witam

tak robilem tyl i przod , z tylu klape zmienialem moze dlatego tam trzeba jakies przejscie zrobic w kablach czy jak ?

i z przodu nie pala mi sie te trzy male czerwone ledy w lampach:( dostalem jakis schcemat ze to trzeba tez zmostkowac w kablach zeby sie palilo ale czy to bedzie chodzic , dlatego szukam kogos kto pomoze mi to ogarnac , robilem kodowanie calosci tak zwany full na grupowym ostatnio w poznaniu ale chyba to pominelismy

pozdrawiam

Po pierwsze do 3 LEDów potrzebujesz wiązkę która trzeba podłączyć w odpowiedni obwód FRMa. Nie jest droga można ja kupić w ASO.

 

Ja osobiście nie "kaleczyłbym" auta jakimiś mostkami do innych obwodów.

 

Jeśli producent chciałby LEDy "podwiesić" pod jakiś inny obwód to by to zrobił a nie przeznaczał do tego niezależny obwód w FRMie.

 

Dopytaj osoby, która robiła Ci kodowanie czy zakodowała Ci auto pod lampy LCI...i daj znać. Może to pominęliście...

 

Temat na 100% do ogarnięcia. Robiłem juz kilka konwersji na LCI i efekt jaki masz teraz występuje po montażu lamp LCI bez prawidłowego kodowania...

 

Jeśli nie uda Ci się tego ogarnąć zawsze możesz podjechać a chętnie pomogę...

Edytowane przez prmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Auto nie było kodowane pod LCI z tego co pamietam

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

hehe no to teraz gdzie by tu podjechac to zakodowac , ktos blisko gorzowa szczecina jest co by mi to ogarnal ??

a moze ja bede lecial w gory jak snieg spadnie ,to dziqusek do Ciebie bym zawital jak mi sie nie uda tu kogos znalezc ?:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Jak bedziesz jechal do Karpacza to zapraszam :)

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Po pierwsze do 3 LEDów potrzebujesz wiązkę która trzeba podłączyć w odpowiedni obwód FRMa. Nie jest droga można ja kupić w ASO.

 

 

PRMAX NAPISZ JAKA TO WIAZKA JAK O NIA ZAPYTAC W ASO ??

O rany nie krzycz na mnie :D

Info z nr wiązki wysłałem Ci na priv...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
HAHA OK :) a i powiedz mi bo w klapie pala mi sie przeciwmgielne i wszyscy mrugaja mi z tylu tam tez jakas wiazka idzie ??

Tak wymagana tez jest wiązka na tył... Info poszło na priv...

Reasumujac...

Zakładasz klapę z tylu, lampy LCI, podłączasz wiązkę potem reflektory z przodu plus wiązka, kodowanie i masz auto LCI:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu
z tylu wiazka podlaczona i jest ok nie mam przeciwmgielnych wlaczonych :);) :) :D zostalo z przodu do podlaczenia i powinno byc git ;)

pozdrawiam

No to super :) :cool2:

Szkoda, ze wcześniej się ze mną nie skontaktowałeś to byś sobie zaoszczędził nerwów :norty:

 

Pozdrawiam :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.