Skocz do zawartości

e90 autoalarm


Dreamek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

mam pytanko do was, znacie jakiś dobry autoalarm który będzie się komunikował za pomocą szyny can i do tego posiadał funkcję prealarmu?

Prealarm miałby być jedynie straszakiem który by pikał (delikatnie) gdy ktoś będzie niemalże macał auto, nie chodzi mi o prealarm który włączy syrenę przy której będę stał na równych nogach.

Jedynie które mi polecają w serwisach specjalizujących się w zakładaniu autoalarmów, to Tytan ewentualnie Seo one jednak tej funkcji nie posiadają, jeżeli się myślę wyprowadźcie mnie z błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk beda chcieli Ci zawinac auto to i tak zawina, na upartego w kontener lub na lawete wciagarka wciagna i po temacie.

A jak myslisz, ze jak ktos bedzie ci lusterko ukrecal to prealarm go przestraszy lub ludzie stana w obronie twojego auta to musze powiedziec, ze jestes raczej w bledzie.

Zakladaj cos co ci polecaja i najlepiej w jakims zaufanym zakladzie w niestandardowej miejscowce w aucie. Poza tym jak chcesz spac spokojnie wykup AC.

Sprzedam:

1. Agregat DSC kompletny

2. HCU do DSC nowka w atrakcyjnej cenie.

3. Junctionbox control unit - sterownik sterujacy elektronika auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że nie ma systemu gwarantującego że nikt mi nie ukradnie, nawet takiego nie szukam. A jedynie alarm z funkcja prealarmu (mam powody ku temu by taki mieć). AC mam wykupione ale mimo wszystko chce doposażyć samochód o tą jeszcze jedną rzecz... I nie poruszam tematu lokalizacji za pomocą GPS czy GPRS bo wiemy jak łatwo to zagłuszyć, aczkolwiek na amatora ten system może być skuteczny.

 

Nie chodzi mi również by wpisać w allegro i wybrać pierwszy lepszy, chce znać waszą opinie, być może ktoś z was ma już coś takiego założonego i sobie chwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
tez chce załozyc autoalarm, poniewaz firma ubezpieczeniowa wyceniła moje auto na 53 000zł a samochody powyzej 50 000zł chcąc wykupic ac z opcją kradzież auta wymagają 2 systemy zabezpieczenia samochodu. moje bmw ma chyba tylko immobilajzer. firma ubezpieczeniowa nie respektuje elektronicznej blokady kierownicy. Macie może jakąś inną firme z ac przeciwkradziezy która ma mniejsze wymogi? Czy moze lepiej zamontować alarm. Ja swoją bunią podróżuje po rumuni bułgarii. Auto czasem stoi tydzien przy hotelu na chodniku. co radzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem przy AC. Auto warte ponad 50 tys. zł netto ( mam w Hestii) wymaga 2 zabezpieczeń. Jedno to oczywiście immobiliser a drugie trzeba dołożyć. Ja zdecydowałem się na odcięcie zapłonu i odblokowanie poprzez przejechaniu pastylką w odpowiednim miejscu. :8) Na początku mnie to drażniło ale teraz się przyzwyczaiłem. Koszt 450zł i w pełni honorowane zabezpieczenie przez ubezpieczyciela. Jak będą mieli ukraść to i tak ukradną. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sskrzypekss gdzie masz ubezpieczenie jeśli mogę spytać?

 

Co myślicie o mechanicznej blokadzie skrzyni biegów jako dodatkowym zabezpieczeniu, tj czymś takim:

http://www.bearlock.hu/images/autok/press/bmw3_e90_6seb_1221z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez chce załozyc autoalarm, poniewaz firma ubezpieczeniowa wyceniła moje auto na 53 000zł ?

 

kolego masz w opisie 320d z 2006 a ubezpieczyciel Ci wycenił auto na 53 tysiące :mad2:

 

Mam nadzieję,że sobie sam nie podniosłeś sumy ubezpieczenia bo to nie ma sensu. Przy szkodzie i tak wypłacą góra 40 tys.

 

sroki za OT

Blokady skrzyni nie ma co robić bo i tak upolują ten czas kiedy akurat wejdziesz do sklepu na 15 minut i nie założysz blokady. A przed wybiciem szyby ich nie wystraszy.

Alarm tez się nie sprawdza ale chociaż działa na gówniarzy co chcą coś z siedzenia ukraść a ty to widzisz i postraszysz dzwiękiem bo inaczej oni także sobie nic z tego nie zrobią.

 

Ja jak mieszkałem przy rynku Jeżyckim w Poznaniu to widziałem z balkonu jak paru nastolatków bez skrępowania wybijało a autach szyby i zabierali łupy , zrobili to w kilu autach na raz i mieli w nosie alarmy i to że wydzieram się na nich z balkonu . A potem zniknęli w bramach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak mieszkałem przy rynku Jeżyckim w Poznaniu to widziałem z balkonu jak paru nastolatków bez skrępowania wybijało a autach szyby i zabierali łupy , zrobili to w kilu autach na raz i mieli w nosie alarmy i to że wydzieram się na nich z balkonu . A potem zniknęli w bramach.

 

Ja bym wziął śrutówkę i strzelał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez chce załozyc autoalarm, poniewaz firma ubezpieczeniowa wyceniła moje auto na 53 000zł ?

 

kolego masz w opisie 320d z 2006 a ubezpieczyciel Ci wycenił auto na 53 tysiące :mad2:

 

 

 

Właśnie stąd było moje pytanie gdzie ma ubezpieczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez chce załozyc autoalarm, poniewaz firma ubezpieczeniowa wyceniła moje auto na 53 000zł ?

 

kolego masz w opisie 320d z 2006 a ubezpieczyciel Ci wycenił auto na 53 tysiące :mad2:

 

 

 

Właśnie stąd było moje pytanie gdzie ma ubezpieczenie :)

w tej chwuili mam samo oc w TUW. 53 tys wycene uzyskałem u agenta, byłem sprawdzic cene ac. wiem ze to zbyt duza wycena ale nie bede sie z nimi kłucił. ja za auto zapłacilem w maju 8900Euro + opłaty, czyli jakies 40 000zł. Za 3 miesiace konczy mi sie ubezpieczenie . przy nastepnej umowie chce wykupic ac któro bedzie wazne na kraje UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam w TUW wycena auta znacznie zaniżona pomimo bogatego wyposażenia (znacznie niżej wyceniona niż twoja BMWka). Ja brałem pełen pakiet OC, AC ,NNW oraz ubezpieczenie domu i domowników. W tym pakiecie cena ubezpieczenia była nieprzyzwoicie atrakcyjna, mimo że cena samochodu zaniżona... choć przy kradzierzy zrobią nowe wyliczenie na dzień dzisiejszy także nie wiadomo na ile jest wyceniony w chwili obcnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Twoje ubezpieczenie to jest jawny wałek agenta.Zmień go :mad2: bo jak Ci tak cały majątek ubezpiecza to masakra.

 

Ubezpieczyciel i tak wypłaci całkowitą wg eurotaxu a tam wartość będzie max 40 . A składeczkę wzięli Ci procentowo od 53 tys :mrgreen: .

Mi wycenili telefonicznie a Aviva na 37 czy 35 tys z 2006r i nie mam zamiaru tego podwyższać bo i tak wypłacą mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Twoje ubezpieczenie to jest jawny wałek agenta.Zmień go :mad2: bo jak Ci tak cały majątek ubezpiecza to masakra.

 

Ubezpieczyciel i tak wypłaci całkowitą wg eurotaxu a tam wartość będzie max 40 . A składeczkę wzięli Ci procentowo od 53 tys :mrgreen: .

Mi wycenili telefonicznie a Aviva na 37 czy 35 tys z 2006r i nie mam zamiaru tego podwyższać bo i tak wypłacą mniej.

 

Jeżeli do mnie to pisałeś. To powiem Ci że mi wycenili na październik 2012 - 44 tyś zł wg eurotaxu ... w pakiecie mam wykupioną amortyzacje, udział własny oraz naprawę na originalnych częściach, także oferta atrakcyjna. Musiałem jedynie doinstalować autoalarm jako 2-gie zabezpieczenie elektroniczne. Puki co nic się nie stało i mam nadzieje że nic się nie stanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Tobie wyceniło PZU czy Aviva bo mi wycenili na pazdziernik (PZU 3500 zł a Aviva 2999) z czego wszyscy udział własny 10 % i amortyzacja i inne dziwne cięcia przy wypłacie. Tu miałem znacznie niższą kwotę stąd ponoc wymóg założenia dodatkowego zabezpieczenia. Niestety promocja ta dotyczyła aut do 5 lat (ja się załapałem) w przeciwnym przypadku ta sama oferta kosztowała by mnie 4399 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Twoje ubezpieczenie to jest jawny wałek agenta.Zmień go :mad2: bo jak Ci tak cały majątek ubezpiecza to masakra.

 

Ubezpieczyciel i tak wypłaci całkowitą wg eurotaxu a tam wartość będzie max 40 . A składeczkę wzięli Ci procentowo od 53 tys :mrgreen: .

Mi wycenili telefonicznie a Aviva na 37 czy 35 tys z 2006r i nie mam zamiaru tego podwyższać bo i tak wypłacą mniej.

 

czytaj dobrze, ja nie zapłąciłem jeszcze skladki, na razie sie rozglądam za odpowiednim ac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś ubezpieczyłem E91 z 2007r

AXA za OC, AC, Assistance, szyby, opony, przy max zniżkach 1157zł, wartość auta wycenili na 43tyś zł

 

Sprawdziłem kilka ubezpieczalni i AXA wyszła najtaniej, a do tego agent sam przyjechał do mnie do pracy.

POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam AXE ... wyszło mi drożej przy max zniżkach ... ile masz wkładu własnego ?? ja mam 5% i chyba minimum 400 zl + autoszyba. Wartość auta 44 jesli dobrze pamietam. Ale przy podobnej kwocie mialem wkład własny chyb az 15%/600(mogę się mylić )

Aha no i mam wioskowe blachy :mrgreen:

http://www.azeroplus.pl

Jakby Bóg preferował przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach...

http://images38.fotosik.pl/1891/729270affbdc14bem.jpg

http://www.motostat.pl/user_images/52708/icon1.png

"Inwestycje WIELKIEGO formatu"


Sprzedam moje E91 320d ... info pod telefonem 662 079 26pięć

http://otomoto.pl/bmw-320-200-zdjec-perelka-C33615250.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam AXE ... wyszło mi drożej przy max zniżkach ... ile masz wkładu własnego ?? ja mam 5% i chyba minimum 400 zl + autoszyba. Wartość auta 44 jesli dobrze pamietam. Ale przy podobnej kwocie mialem wkład własny chyb az 15%/600(mogę się mylić )

Aha no i mam wioskowe blachy :mrgreen:

 

 

Też mam wioskowe blachy, wkład własny 0% ale za wykupienie polisy przez internet dodatkowo dostałem 16% zniżki, a potem agent i tak przyjechał więc warto online kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie wiem skad ta różnica ... moze mamy jakies głębsze opcje inaczej ... tez internet robiłem ... nieważne :) jak za rok bedą chcieli podobnie to sie pogniewam i tyle :D

http://www.azeroplus.pl

Jakby Bóg preferował przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach...

http://images38.fotosik.pl/1891/729270affbdc14bem.jpg

http://www.motostat.pl/user_images/52708/icon1.png

"Inwestycje WIELKIEGO formatu"


Sprzedam moje E91 320d ... info pod telefonem 662 079 26pięć

http://otomoto.pl/bmw-320-200-zdjec-perelka-C33615250.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DANE OPISANE PRZEZ UBEZPIECZYCIELA

 

Składka roczna w zł 1.157 zł

Zniżka za bezszkodowość 60%

Dodatkowa zniżka od AXA DIRECT 16%

OC Składka roczna w zł 351,04

AC Składka roczna w zł 671,96

Ubezpieczenie Assistance w wariancie MIDI Składka roczna w zł 88,00

NNW Składka roczna w zł 38,00

OPONY + SZYBY Składka roczna w zł 8,00

 

A żeby nie spamować dodam że alarm nie ma większego sensu chyba że się chce odstraszyć szczyli zaglądających do auta.

Każdy kto ma zamiar dostać się do wnętrza i tak się tam dostanie, a agent ubezpieczeniowy albo ściemnia albo coś namieszał zalecam zakup przez internet żeby uniknąć pośredników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko jedno- rozbijcie swoją bunie w kosztach naprawy aso na poziomie 22-25 tysi dowiecie sie co jest warta wartość auta na wycenie i jaka realna oraz jak szybko dostaniecie szkode całkowitą.sam przechodziłem horror z TU po wypadku żony.320d 2008r Wartość do polisy 55 tys wartość po oględzinach już tylko 32 tysi i to 6 miesięcyod kupna polisu.Przy naprawie rzędu 20 tysi zostaje stwierdzona szkoda całkowita i d u p a.Pozostają lata oczekiwań na wyrok sądu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.