Skocz do zawartości

E91 wbaux11030030a331051 Wrocław


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Wyposażenie

 

Składanie Dane pojazdu

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBAUX11030A331051

Kod typu UX11

Typ 318D UL (EUR)

Typoszereg E E91 (MUE)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji TOUR

Układ kierowniczy LL

Drzwi 5

Silnik N47

Pojemność skokowa 2.00

Moc 105

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)

Tapicerka SENSATEC/SCHWARZ (KASW)

Data prod. 2008-09-10

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S1CBA CO2 UMFANG Zakres CO2

S1CCA AUTO START STOP FUNKTION Auto start/stop function

S1CDA BRAKE ENERGY REGENERATION Brake Energy Regeneration

S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S2BWA LM RAEDER DOPPELSPEICHE 268 Obr. BMW, st. le. podw. spr. 268

S2PAA RADSCHRAUBENSICHERUNG Zabezpieczenie śrub kół

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S386A DACHRELING Reling dachowy

S417A SONNENSCHUTZROLLO HINTERE TUERSCH. Roleta przeciwsłoneczna drzwi tylna

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S4AEA ARMAUFLAGE VORNE VERSCHIEBBAR Podłokietnik przedni, przesuwany

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S507A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control z tyłu (PDC)

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

S663A RADIO BMW PROFESSIONAL Radio BMW Professional

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

P7RSA COMFORT PAKET Pakiet Comfort

S843A MOTORAUSLEGUNG Redukcja mocy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S886A HOLLAENDISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, holenderski

S8S3A AUTOM. VERRIEGELUNG BEIM ANFAHREN Automatyczne ryglowanie prz ruszaniu

S8SCA LAENDERSPEZ. TELESERVICEFREISCH. Aktywacja syst. telem. char. dla kraju

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE Zakr. wyp. zewn. w kolorze pojazdu

S4CGA INT.LEISTEN SATINSILBER MATT

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam.

Auto miało 184 tys km w sierpniu. Lekkie zadrapania, najwieksze na spodzie tylnego zderzaka w prawej czesci. Pare drobnych odpryskow lakieru.

Samochód z belgijskiego leasingu a nie od osoby prywatnej,

 

Najwazniejsze - cena byla netto, pominę za ile poszło ale generalnie na ten samochód powinna być wystawiona faktura vat pełna czyli z wyszczególnionymi 23 proc a nie vat-marża. Wałek na vacie niestety. Gdybym kupił ten samochód w kwocie netto jaką skończyła się aukcja, zapłacił transport, opłaty, marzę COTW a na koniec vat, to musiałbym wziąć ok. 50 tys zł żeby został mi mały zarobek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj, typ klamie, chcesz mu dac zarobic - Twoja sprawa, ale zastanów się :

 

Aby LEGALNIE zarejestrowac ten samochód, do ceny zakupu netto (bo auto sprzedano NETTO!!!) będąca równowartością ok. 34 tys zł należy doliczyć transport z Belgii, akcyzę (3.1 proc ale nie przejdzie od rachunku bo za nisko, wycenią na ok. 50 tys zł) 1500 zł, recykling 500 zł, tłumaczenia, przegląd, oraz co najważniejsze polski Vat 23 proc a więc dobre 8000 zł. Innymi słowy miły Pan oddaje teraz ponizej kosztów, tak? W dodatku nie wie że jak kupił na fakturę vatowską pełną to nie może sprzedać na vat-marzę 0 proc?

 

Nie, miły Pan odprawił auto na lewej umowie a nie na rachunku otrzymanym od sprzedawcy, oplacil wszystkie powyzsze kwoty poza Vatem, wyszlo go zatem jakies 37, no max. 38 tys. Do tego albo leciutka korekta licznika pod ostatni serwis, albo granie głupa na miejscu że 170 tys km to pomyłka, ale przecież 15 tys km nie robi różnicy - na zdjęciach nigdzie nie widac stanu licznika (na mój gust specjalnie tak skadrowane), więc wersja prawdopodobna.

 

Tyle, decyzja Twoja.

Edytowane przez el Presidente
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolega jednak chyba na siłę szuka problemów i chce dać zarobić oszustowi :shock:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Przecież wszystko wiadomo. Fakir89 chyba prosisz się o problemy

Wałek na Vacie, a urząd skarbowy ma 5 lat na dochodzenie swoich należności.

Ale Cena Czyni Cuda i naiwni się znajdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi moge miec problem przez to ze ja kupie? Ona juz na pl blatach. Za jaka byla kupiona jesli nie tajemnica?

Jak chcesz zgłębiać temat to zapraszam do lektury:

viewtopic.php?f=44&t=143981&hilit=w+cenie+netto

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciagle sie zastanawiam, jesli kupie co moge miec, przeciez ja jestem osoba wtedy ktora nie wie o omijaniu czegokolwiek. Dostaje auto zarejestrowane w pl, koles wystawwia mi fakture na auto. Dziewczyna po aplikacji radcowskiej, szuka w kodeksach i innych pierdolalch i wynika ze ja nic nie moge miec przez to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, ta dyskusja staje się bezprzedmiotowa.

Dostałeś lekturę do czytania. Jeśli masz inne zdanie to po prostu kupuj.

Przecież nikt tego ci nie zabrania.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ciagle sie zastanawiam, jesli kupie co moge miec, przeciez ja jestem osoba wtedy ktora nie wie o omijaniu czegokolwiek. Dostaje auto zarejestrowane w pl, koles wystawwia mi fakture na auto. Dziewczyna po aplikacji radcowskiej, szuka w kodeksach i innych [bAD] i wynika ze ja nic nie moge miec przez to.

 

Kolego. Kupisz w pewnym sensie narzędzie przestępstwa skarbowego, które sprowadzono do Polski i zarejestrowano na podstawie sfałszowanych dokumentów (prawdopodobnie). Ale jak kolega wyżej napisał, Twój wybór, skoro jesteś kolejnym Polakiem, który szuka auta, na które nie ma pieniędzy.

 

Za chwile Twoja dziewczyna udowodni, że kradziony samochód, ale zarejestrowany w Polsce też można brać w ślepo, bo przecież jest już zarejestrowany to co Ciebie to obchodzi. :)

Edytowane przez mmw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest lektura, ale w niej czyste teorie kazdego, zadnych konkretow. Potrzebuje konkretow (jesli takie sa) ze po zakupie tego auta moge miec problem. Spoko jak pisze ze auta na slupa z niemiec itp, ale auto twardy dowod polski, koles wystawia mi fakture vat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto na "niemca" to jedno, a sprzedaż z pominięciem VATu to drugie.

Zresztą o czym tu gadać, poproś sprzedającego o dokument potwierdzający zapłatę VATu za ten pojazd.

Wtedy będziesz miał konkret (dowód zapłaty) ale zonk :)

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mmw - glupie odpowiedzi dajesz, kradzione a takie cos zupelnie inne, bo jak ktos normalny ma dojsc do tego ze to ominiety podatek? Nie chodzi ze nie ma sie kasy na auto, ale zeby kupic taniej. TY za to pewnie jestes osoba ktora szuka auta rocznikowo jak najstarszego za jak najwieksza kase bo taki bogacz jestes.

Pozatym mozesz kupic auto w normalnej cenie ktore tez ma ominiety vat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No ale Ty już masz info, że może być ominięty, więc masz okazję nie wpakować się w problemy. No ale wolisz mędrkować i tłumaczyć sam siebie.

 

Zrozum, że cechą narodową Polaków jest szukanie samochodu wartego 50 tys zł w cenie 40 tys zł. Dlatego wszyscy oszuści robiący przekręty z cofaniem przebiegów, składający auto z dwóch albo rejestrujący samochód na podstawie fałszywej faktury lub umowy, mają się świetnie i tłuką kasę na mądrych inaczej, którzy chcą "kupić taniej". No ale skoro nie ufasz i nie wierzysz ludziom, którzy siedzą w tej branży to Twoja sprawa, obrażaj się i kup to auto.

 

A przykład z kradzionym miał Ci uświadomić, że nie ma znaczenia czy auto jest już w PL zarejestrowane, no ale zamiast spróbować zrozumieć przesłanie, Ty się napinasz nie wiem po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Powiem Ci tak. Jeżeli kupiłeś coś od firmy krzak, która Ci wystawiła fakturę VAT i odliczyłeś ten VAT, a okaże się, że ta firma VATu nie zapłaciła to spada problem również na Ciebie. VAT masz do oddania do US. Tu jest podobna sytuacja. Uzyskałeś korzyść z niezapłaconego polskiego VATu. A urzędy skarbowe dostają z UE listy samochodów kupionych w netto za granicą i sprawdzają wszystko. Do tego kupisz samochód, który został zarejestrowany w Polsce na podstawie fałszywego dokumentu nabycia. Oczywiście prawdopodobnie, bo nie ma pewności, że tak było, ale raczej tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.