Skocz do zawartości

czy to oprogramowanie i interfejsy warto brać?


sebastianp88

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.

 

sprawa gardlowa. pilnie musze kupić interfejs diagnostyczny z oprogramowaniem. pytanie - czy zestaw z linku poniżej warto brać? rozwazam zestaw za 139 i 319 złoty. bardzo proszę o szybka odpowiedź/radę. sprawa pilną

 

 

link do strony: www.motodiagnostyka.com/bmw-c-3.html

 

 

przepraszam za błędy i brak umiszczenia linku w znaczniku ale piszę z komórki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bmw e36 96rok i 95 rok, bmw e46 98 rok i e90 roku nie pamiętam. zależy mi na tym aby można było zapytać kody błędów. sprawdzić ustawienia. skasować inspekcję - ogólnie do kompleksowego i dobrego diagnozowania tych potem oraz innych. pół rodziny jeździ betami. jest też pasat w rodzinie. będę wdzięczny za ewentualne namiary na interfejsy i programy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli e90 bez d-can przed marcem 2007, to zwykły obd2 wystarczy (50zł). Jeśli z d-can to (180zł)

E36 jeśli nie compact to obd2 też powinien obsłużyć choć różnie to bywa, na pewno ads odsłuży (150zł).

E46 każdym z tych interfejsów zrobisz.

 

Z sieci ściągasz ediabas (inpa, ncs, winkfp), dis-a i robisz co chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

Poszlo pw.

 

Z icomem nie przesadzaj jak chlopak zaczyna to wydawanie ciezkich tysiecy na icoma mija sie z celem tym bardziej ze "zwyklym" interfacem obsluzy 90% autem i zrobi 95% tego co zrobi na icom

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, ja warsztatu samochodowego nie otwieram - poszukuję czegoś w rodzaju all in one z uwagi na fakt że nie chce się rozdrabniać i tak jak wcześniej wspomniałem pół rodziny jeździ autkami bmw. Zależy mi na tym że jak coś się sypnie zebym mógł to sam zrobić na podstawie informacji które otrzymam. Abym mógł sprawdzić pracę silnika, czujniki itp. Dlatego też pytam co sądzicie o tym co podałem w linku w pierwszym poście czy to warto czy nie warto. A jeżeli nie to co kupić. Powiem szczerze chce na to wszystko przeznaczyć max 600 złoty na chwilę obecną większą kasą nie dysponuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.