Skocz do zawartości

INPA DIS E36 M50 VANOS USB !! blagam o pomoc:D


Rekomendowane odpowiedzi

witam moi drodzy wiem ze byuc moze bylo to gdzies ale spedzilem juz dwie noce i nic ciekawego nie znalazlem a pozatym tyle tych postow ze kazdy predzej czy pozniej by stracil cierpliwosc:D

otoz kupilem taki oto kabelek

http://allegro.pl/show_item.php?item=2749167215

i chcialbym sie dowiedziec czy w jaki kolwiek sposob da rade sie polaczyc z moim m50 2.0 vanos z 93r :)bo jesli nie to sobie odpuszcze a jesli tak to bede probowal dalej:)

powiem tylko tyle ze pod dwoch nocach nie przespanych udalo mi sie dojsc do tego ze inpa widzi baterie on i zaplon on ale co bym nie chcial robic wyskakuja errory tylko jak robie special test cos tam miga i robi jakis test :)

natomiast w DISie zainstalowalem wszystko jak w instrukcji ale troche zabawy bylo i udalo mi sie bez problemu przejsc API test ale tam taki problem ze wgl nie chce nic diagnozowac itp bo niby modele od 98r w zwyz czy ktos jest mi w stanie pomoc ?? z gory dzieki:D

 

ps jesli ktos mialby takis am kabel i takie samo bmw:D jestem w styanie zaplacic za poprawnie dzialajaca inpe :D bo juz zaczynam tracic do tego cierpliwosc::D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już koniecznie chcesz się bawić fejsem pod usb to spróbuj z modułem poduszek - powinieneś się połączyć.

 

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Moduł do własnej konfiguracji świateł E39 sprzedam!



icon3.png BMW E36 316i M43

icon1.pngBMW E61 530D M57N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic z tego ;/ batery on i zaplon on ale laczyc sie nie chce tylko specjal test dobramusze napisac do pana od ads:D i bede bawil sie dalej a tak pozatym juz jest gdzies w internecie jakas instrukcja co gdzie robic w disie bo w inpnie jakos opanuje ale tez bym nie pogardzil :P pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic z tego ;/ batery on i zaplon on ale laczyc sie nie chce tylko specjal test dobramusze napisac do pana od ads:D i bede bawil sie dalej a tak pozatym juz jest gdzies w internecie jakas instrukcja co gdzie robic w disie bo w inpnie jakos opanuje ale tez bym nie pogardzil :P pozdro.

dobra ads zampowiony po laptopa tez juz jade:D znalazlem za 80m zl xD caleron 1.8 i 512 ramu mam nadzieje ze uciagnie disa:D juz dawno na czyms takim nie pracowalem:D pzodro wsyztskim i dzieki za podpowiedz. zostalo tylko kabelek zwrocic:Dsprzedajecmu wkoncu 130 zl nie chodzi droga:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.