Skocz do zawartości

Łożysko koła przedniego? Buczenie i drgania prawego.


grubas007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem bo wszedzie patrzylem i taki objaw to podobno lozysko tzn jak jade prosto strasznie cos huczy w prawym kole i drga przy skrecie w prawo jeszcze bardziej to slychac ale podnosilem auto na lewarku i sprawdzalem tzn ruszalem kolem i niebylo nic slychac zeby to bylo lozysko wiec naprawde niewiem co jeszcze moze tak buczec czy jest mozliwe ze lozysko po podniesieniu i szarpaniu kolem jest sztywne a by bylo niesprawne z gory dzieki za odpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem bo wszedzie patrzylem i taki objaw to podobno lozysko tzn jak jade prosto strasznie cos huczy w prawym przednim kole i drga przy skrecie w prawo jeszcze bardziej to slychac ale podnosilem auto na lewarku i sprawdzalem tzn ruszalem kolem i niebylo nic slychac zeby to bylo lozysko wiec naprawde niewiem co jeszcze moze tak buczec czy jest mozliwe ze lozysko po podniesieniu i szarpaniu kolem jest sztywne a by bylo niesprawne z gory dzieki za odpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A jesteś pewien z której strony huczy?? hałas z łozyska lub sobie krążyć po samochodzie. Niby słychać z przodu, a okazuje się ze to tylne. Może też i być lewe łożysko.

Powiedz mi co Ci drga przy skręcie? Kierownica?

TO że nie słychać łozyska na luzie nei znaczy ze jest dobre. Inaczej zachowuje się pod obciążeniem masą auta, inaczej nieobciążone.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.